Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je to varanje?

Je to varanje?

Pred kratkim sem se dobila z dolgoletnim dopisovalcem. Skupaj sva preživela dve uri. Šla sva na pijačo, ko pa sva se vračala, je zavil na samo in jst sem mu roko dala na hlače, on pa meni. Potem je hotel poljub. Enega sem mu dala. In pač igral se je z dekoltejem..
Je to varanje?
Bi to povedali svojim partnerjem ali ne?


Svojim:-))? Aja, hlače so bile zložene, v vrečkah?

Jst sem njega masirala čez hlače, on mene.. In on se je igral z mojim dekoltejem..

Seveda je varanje. Tudi brez tiste epizode s hlači…))


Varanje. Sicer precej začetniško. Ampak glede na to, da je na mon varanje že odpiranje vrat…
Takih stvari se ne govori partnerjem:-)))

Ne zafrkni di zivljenja in ne povej pyrtnerju
A si zmesana da ti pomislis na kej tazga.
A to je dans neki novga da se igrajo z dekoltejem.vcas so se z joski

Prvič sva se videla in je začetniško. A bi morala seksati, da ne bi bilo?
Jst v vezi pa poročena.

Seveda to ni varanje! Saj tudi ti gotovo ne bi mislila, da te je partner prevaral, ce bi se dobil s svojo dolgoletno dopisovalko, se malce igral z njenim dekoltejem in ji “čez hlače” masiral pi*ko. To so ja ene take drobne malenkosti…

A on pa samski? Njemu je itak vseen kaj ti počneš, še bolj mu paše, on bo tako ali drugače šel brez slabe vesti še kam drugam in ne misli, da si mu edina. Verjetno se je v teh dolgih letih dopisoval tudi z drugimi. Koliko sta pa sploh stara? Lahko bi ti, draga moja, malo bolj razmišljala z zdravo pametjo…ampak konec koncev ni moja stvar, počnite kar želite…samo povem svoje mnenje, saj to si želela 🙂

Je varanje. Ne povej možu. Pusti moža da si najde bolj iskreno babo, ker to ti nisi. Ne zaslužiš si tega moža.

Ah kje pa..
Seveda je varanje.

Dokler ne spusti noter, ne šteje.

Kakšno varanje neki! Seveda poveš svojemu partnerju! Veš kok se bosta skupi fajn nasmejala!

Pa če mata drugo omrežno skupino telefona, je tud vse ok:):):)

Tako se je začelo pri nama. Nedolžno dopisovanje in pijačka, iskrice. Po dveh tednih na skrivaj druga simka, po treh tednih sva na javnem WC, drugič v njegovem avtu, tretjič v postelji, kjer spi s svojo partnerico. Njegovi otroci tačas v šoli. Sva nehala, ker nima smisla razdirat družine zaradi par užitkov.


Katastrofa.
Na javnem wc??
Celo v njuni postelji??

Dekolte je vrat oz. ovratnica. Desc ga norapa v bejbo vtaknit da je spodobno dogajanje


Katastrofa.
Na javnem wc??
Celo v njuni postelji??
[/quote]

On je bil moj prvi v SŠ. WC je spomin na mladost 😉

si ga narajcala potem pa pustila na suhem

On je bil moj prvi v SŠ. WC je spomin na mladost 😉
[/quote]
Ne stekam. A prav mislim najprej sta kot srednješolca. Potem sta se kasneje v lifu spet srečala in ponovila vajo.?
Al je govora spet o drugi osebi?


Ne stekam. A prav mislim najprej sta kot srednješolca. Potem sta se kasneje v lifu spet srečala in ponovila vajo.?
Al je govora spet o drugi osebi?
[/quote]

Srečala sva se po 12 letih in ponovila mal vaje yes.

Nič govort, seveda ni varanje. Varanje je izključno, če ti ga zarine v pi.čko.
Zadnjič me je moja žena hotela prepričati, da sem jo kao varal, v resnici sem pa samo eno malo v rito napolnil…kar seveda tudi ni varanje.

Ni mi jasno, zakaj to sprašuješ nas.
Če hočeš merodajen odgovor vprašaj svojega partnerja…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Pojdi ti še enkrat v Osnovno šolo.


svojega z analnim čepom !!!

New Report

Close