Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hitro hujšanje

Hitro hujšanje

Pozna kdo kakšen nasvet za res hitro hujšanje? Mogoče 5 do 10 kg v enem tednu?? Pripravljena sem imeti samo 1 obrok dnevno, če bo to potrebno.

Tu gre za res nujno hujšanje, tako da prosim brez nesramnih komentarjev!
Hvala

Odpovedala sem se belemu kruhu,ob 15 uri koncala s hrano.V tednu dni 6 kg.manj.Drugi teden 3 kg manj.Tezo zdaj vzdrzujem ze par let.

Pa še vedno po 15.uri ne ješ?

5-10 kg v enem tednu?

Upam, da se hecaš…

Tvoj namen, cilj, ni zdrav…ampak – tvoja stvar…

Odvisno, koliko kg imaš zdaj. Če jih imaš 150, jih v enem tednu lahko izgubiš toliko, saj so jih nekateri tudi v The biggest loser. Ampak imajo 4 treninge na dan.
Če jih imaš pa 75, pa tole ne bo šlo. Tudi če en teden ne bi jedla čisto nič.
Redila si se leta in mesece, zdaj bi pa v enem tednu vse to izgubila? Tako lahko pa to ne gre.

Na intenzivnem dopustu, ves dan v pogonu, nisem mogla jesti, en obrok na dan. V tednu dni je šlo 5 kg kot nič, potem sem sicer hitro dobila 2 kg spet nazaj, vendar sem nadaljevala s previdnejšim prehranjevanjem in potem počasi shujšala še nekaj kg na idealno težo.
Skratka, veliko migaj, da ne boš mislila na hrano, in zelo malo jej.

Pa še vedno po 15.uri ne ješ?
[/quote] Zdaj koncam s hrano ob 18 uri.

Zakaj pa moraš tako hitro shujšat? Če je iz zdravstvenih razlogov, ti bo zdravnik svetoval ustrezno dieto.

Tudi če en teden stradaš, ne boš shujšala 10 kil.

Me pa res zanima, kaj je razlog za tako nujno hujšanje, s katerim konec koncev lahko tudi ogroziš svoje zdravje.

New Report

Close