Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Bravo Marjan Šarec

Bravo Marjan Šarec

In upam da bo zmagal v drugem krogu!

Bravo Marjan!! Držim pesti za njega v drugem krogu!

Tudi jaz! Naj zmaga!

nova
Uredništvo priporoča

Ne morem ga jemati resno.

Ga pa mi, ki ga poznamo kot župana, jemljemo resno. Je preprost, pove kar misli, delaven. Za Kamnik je v teh 7 letih res veliko naredil. Svaka mu čast!

Ga pa mi, ki ga poznamo kot župana, jemljemo resno. Je preprost, pove kar misli, delaven. Za Kamnik je v teh 7 letih res veliko naredil. Svaka mu čast!
[/quote]

Tudi sama upam da zmaga Marjan. Gremo Marjan do zmage. Ma kakšen Borut, mrš z njim!

Mogoče ga premalo poznaš.Jaz živim par km od njegovega doma in občine in vidim in slišim o njem same pozitivne reči.Kamničani bi ga še vedno najraje imeli za svojega župana.To je dejstvo.
Je resen človek, zelo dobro se zavzema za svojo občino.Deloven, odgovoren.
Po izobrazbi je diplomirani igralec in lik Serpentiška je bila epizoda .Igrano.Zdaj je že sedmo leto župan in v teh letih je dokazal, da je resen in sposoben.Izvoljen za župana že drugič.

tudi jaz sem glasoval zanj. cas je, da se obrazi menjajo.

Če bi bile volitve zakonite, bi ga tudi jaz volila pod pogojem, da bi se ga dalo tudi neposredno odstaviti.

Če bo pa kdaj kje izjavil da ima namen spremeniti ustavo da bo postala ustavna, in bojo “svobodni” postali odgovorni in ne bojo prepevali o prostosti rojakov, pa mi le povejte, mu bom dala priložnost.

Ga pa mi, ki ga poznamo kot župana, jemljemo resno. Je preprost, pove kar misli, delaven. Za Kamnik je v teh 7 letih res veliko naredil. Svaka mu čast!
[/quote]

Čak mal,tako ga imate radi,da bi ga rajši izgubili kot župana in pustili,da gre za PR? Niste diht. Skregano z vsako logiko.
PR ne sme in ne more biti še župan.

Hej ti, praviš,da volitve niso zakonite.

Ne vem po eni strani je levičar po drugi strani je desničar. Torej kaj pa je po srcu pa ne vem. Nekateri že pišejo, da je nastavek cerkve. Drugi da je nastavek Kučana. Janša je zdaj rekel, da sta oba s Pahorjem iste barve. Bomo videli kaj bo Kučan rekel.


Zakaj pa bi moral bit točno nekaj in ne tudi drugo?
Lahko imamo različne poglede na različne tematike. Tole etiketiranje, da je nekdo lahko samo ‘eno’ je popolna neumnost in so jo izumili tisti, ki bi radi ohranili status quo.

Seveda mu bodo zdaj nekateri metali polena po noge. Ko je dokazal, da je lahko resen protikandidat Pahorju. O Janševih izjavah pa ne bi…škoda besed…
Levi, desni, srednji,..rdeči, plavi,…
U glavnem se je kot župan Kamnika odlično izkazal. In samo to šteje.

Pa kaj je z vami babami da ne izvolite ženske?
A vam res otepači tako pašejo da jih tudi volite

Seveda mu bodo zdaj nekateri metali polena po noge. Ko je dokazal, da je lahko resen protikandidat Pahorju. O Janševih izjavah pa ne bi…škoda besed…
Levi, desni, srednji,..rdeči, plavi,…
U glavnem se je kot župan Kamnika odlično izkazal. In samo to šteje.
[/quote]

Ni res. Ljudje se odločajo kaj rečeta JANŠA ali KUČAN. Vse ostalo nič ne šteje.

Je najhujsi volk. Ne privosci. Zal. Ker se zenske ne podpiramo toliko idiotov hodi po svetu in ima moc. Ne vem kdaj bo prislo do preobrata. Nekoc gotovo. Upam,da ne prepozno.


Ni blo nobene primerne! Še tipi so bolj tako…

Ni res. Ljudje se odločajo kaj rečeta JANŠA ali KUČAN. Vse ostalo nič ne šteje.
[/quote]
Crkn za živet ti ni

Podzavest, da so manj vredne. Da niso sposobne, da bi bile predsednice. Da je ženska za štedilnik in umivanje nog možu. To je edino, kar priteče ženskam. Na žalost je to še globoko v ženski podzavesti.


Crkn za živet ti ni
[/quote]

Zakaj si tako besen na moj komentar. Kaj te muči. Kaj hočeš s tem povedati o sebi. Da, kar ni po tvoje je vse za grmado ali strelski zid.

Res je kot nekdo pravi. Kar bo rekel Janša tja bodo šli desni volivci. Kar bo Kučan namignil tja bodo šli levi volivci. Saj so zdaj na konferenci že desne in leve “velikane” spraševali kam bodo dali glas. Treba počakati še nekaj dni in vedelo se bo kdo bo predsednik v drugem krogu.

Zakaj si tako besen na moj komentar. Kaj te muči. Kaj hočeš s tem povedati o sebi. Da, kar ni po tvoje je vse za grmado ali strelski zid.
[/quote]
Nope. Govno kot si se predstavili nam LJUDEM podtikaš gnojnici dveh opcij.
Znamo mi tufi po svoje.
Zato taki crknte

Zakaj? Kaj dobrega bo naredil za Slovenijo?


Nope. Govno kot si se predstavili nam LJUDEM podtikaš gnojnici dveh opcij.
Znamo mi tufi po svoje.
Zato taki crknte
[/quote]

Čakaj gospodič. To je dejstvo. Kandidata sta Pahor in Šarec. In kamor bodo politični veljaki dali glas ta bo predsednik. Nobene gnojnice ni tu. Drugače malo smiri živci drugače boš prijavljen za sovražni govor in ne boš več komentiral na monu.

New Report

Close