Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kolikokrat narazen in ponovno skupaj?

Kolikokrat narazen in ponovno skupaj?

Ne štekam. V čem je čar pri nekaterih parih, ko gredo skupaj, pa narazen, pa skupaj in zopet narazen in potem spet skupaj…. kako pa dalje? Čist preveč konfuzno. Ne vedo, kaj hočjo. Kako pa pri vas?

S prvim fantom, ene 3x ponovila vajo, kaj naj rečem, oba sva bila mlada in nora.

Ne morejo en brez druzga. Nekateri se tudi večkat poročijo.

Zadeva je taka: ko je enkrat konec, je konec. Zelo redka izjema so pari, ki si pustijo nekaj časa. Ampak da zveza potem ponovno uspe, morajo razrešiti točno tiste probleme, zaradi katerih so bili nekaj časa narazen.
Te odisejade narazen-skupaj pa se zgodije ker:
-eden v odnosu je drama queen – največkrat ženska (izsiljevanje, manipulacija z obljubami)
-je vsaj eden odvisnik od odnosov (izsiljevanje, manipulacija z obljubami)
-je vsaj eden umsko nezrel in nesamostojen (izsiljevanje, nagajanje iz ljubosumja, manipulacija)
-delajo jim samo nagoni


Navajeni so že eden na drugega in se težko odločijo za dokočni razhod, tako je!

se 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} strinjam, samo tisto se ne manipulatorji ženske, so tudi moški bodi brez skrbi!

To so igrice za otroke in nezrele ljudi, jebeš to, čista zguba cajta in živcev.

enkrat sva šla narazen in je dobil še eno šanso … čez par mesecev je spet želel svobodo … zdaj pa jo ima dosmrtno, vsaj z moje strani 🙂

Ja jih poznam ene par takih. Kolega sta začela ene 7 let nazaj, po 2 letih končala, 1 mesec kasneje spet skupaj, po 1 letu spet končala, 2 meseca kasneje spet skupaj. Skupaj sta bila potem ene 3 leta, en mesec nazaj sta spet končala…. On je hodil nazaj k njej, ker je enkrat grozila, drugič ni našel boljše, tretjič spet nek izgovor. Ona pa…ah…na daleč se ji vidi, da ji v glavi nekaj orng ne štima.

Midva sva šla kar nekajkrat narazen, res je, sva bila popolnoma nezrela, še najstnika in v 20ih. Poročila sva se tudi mlada, prvih nekaj let groza od groze, a narazen nisva šla, saj je bil tu otrok. No, nekje okoli 30. (jaz malo manj, mož malo več) sva se umirila in zadnjih 15 let je najin zakon kot pesmica, pa še vsako leto je boljše. Najini malčki so že skoraj odrasli, študentje, kakor nekatere pare osamosvajanje otrok sesuje in se ne znajdejo in gredo narazen (to se masovno dogaja v najini okolici), je naju to dejansko še bolj zbližalo, imava več časa za naju in je prav super.
Najina pogreta juha je po večkratnem pogrevanju še boljša. Očitno sva kuhala pasulj in ne navadne juhe 😉

V moji pretekli štiriletni zvezi sem sama pogosto imela preblisk, da bi šla narazen, ker so bili konkretni problemi in sranja z njegove strani. Ko sem že želela oditi, me je vedno prepričal v nasprotno. No, nekega dne sem RES odšla in nikoli več prišla nazaj. Kakšno leto sploh ni dojel, da me ne more več nazaj dobiti. Nikakor mu ni uspelo. Meni pa je z odhodom dobesedno mlinski kamen padel dol.

Če sedaj nazaj pogledam, je bilo vse skupaj res brezveze. Morala bi oditi, ko sem prvič dobila občutek, da vse skupaj ne bo nič in naj odidem. Ampak bila sem naivna, zelo zaljubljena in sem ostajala. Biti pameten za nazaj je sila enostavno.

Bedno mi edino je sedaj, ker imam prijateljico, ki je cca 3 mesece v novi zvezi in vedno pogosteje ima prebliske, da bi najraje vse skupaj končala. A potem, ko se vidita, je vse spet “super fino”, do naslednjič. Se mi zdi, kot da bi sebe gledala. Kar ne vem, kaj ji svetovati, saj mi je tako podobno moji zgodbi.

Sama sem bila v zvezi od 18. leta, 4leta s fanotm ki je bil nekaj let starejsi. Zaljublejna sem bila kot le kaj.. Z mano je manipuliral (me varal, tepel in vedno obrnil tako, da sem se pocutila krivo in prijokala nazaj). Bila sva skupaj in narezn. Po 4 letih sva sla za eno leto narazen in potem spet skupaj…Najboljsa stvar ki jo je kadarkoli naredil zame je bilo, ko mi ke po ene, prepri rekel, da me nikoli vec noce videti in slsiat…ni se mi jaulal na klice otd. (Zivela nisva skupaj). Malo sem objokovala, ampak potem prvic zares zazivela. Sedaj sem stara 30let in pred porko, s cudovitim clovek…Ko gledam za nazaj, si samo recem: hvalabogu da se je tisto s koncalo :).

Ko jst bejbo pustim ni več možnosti za karkol. Vse bi rade nazaj h men.

New Report

Close