Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V sluzbi tezave

V sluzbi tezave

Zivio,
Zelo rada opravljam svoje delo…..a kaj ko me nobeden v sluzbi ne mara! Jnimajo me radi,pocutim se slabo, nobeden ne komunicira z mano……kaj naj naredim,res da nisem neki gostobesednik ampak rada delam kar delam,zaradi ignoracije z stani delavcev se slabo pocutim….prosim za nasvet,kako naprej

Nisi prva in ne edina. Tudi pri nas je zelo slabo vzdušje. Začne se predvsem takrat, ko se dva preveč intimno zapleteta, ne nujno fizično, pa vsi vemo ali izvemo za to, potem pa, ko se ne razumeta več, pa vsi trpimo zaradi tega.

Vzdušje je zaradi dveh oseb pri nas katastrofa. Napetost v zraku. Gre pa za dve sodelavki. Prej hudi prijateljici, zdaj hudi sovražnici. Kaj sta imeli, ne ve nihče. Trpi pa tudi kolektiv zaradi tega.

Ne vem, zakaj je pri tebi ignoranca s strani sodelavcev. Je že skoz tako ali se je to začelo nedavno?

Okolica podzavedno prečita naš odnos s samim seboj in se obnaša v skladu s tem.

Rešitev? Delo na sebi. Začnete lahko s knjigo Louise L. Hay – Življenje je tvoje. Prebirajte jo enkrat tedensko, celo. Delajte vaje, ki so v njej. Sprememba bo vidna že po 14 dneh.

Če želite preizkusiti meditacijo, obstajajo moderne metode z uporabo binauralnih tonov. Z njo se napreduje zelo hitro. Meni najboljša je Lifeflow 10-stopenjska. Se pa ob tem pospešeno sproščajo notranji čustveni naboji, torej je treba napredovati počasi.

New Report

Close