Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Trgovci nehajte težit ljudem na blagajnah!!!

Trgovci nehajte težit ljudem na blagajnah!!!

To seveda ne leti na blagajničarke.

Tega teženja ni v nobeni sosednjih držav. Tudi meni gre ta način na živce. Petrol, Mercator, Omw, Pošta, Merkur… tudi če mogoče rabim, kar mi ponujajo- ne kupim niti pod razno!
Najedalci!

-Vam lahko ponudim tekoče milo za roke, je v akciji?
Ne, hvala.
-Kaj pa čokoladico? Dobite dve za ceno ene.
Ne, hvala.
-Imate kupon za 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popust na en izdelek?
Ne.
-Imate kupon za 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popust na celoten nakup?
Ne.
-Imate kartico?
Ne.
-Je nimate s sabo ali je nimate?
Nimam kartice.
-Vam jo lahko ponudim?
Ne, hvala.
-Ampak se vam zbirajo točke pa…
Nočem kartice!
-Zbirate nalepke?
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE NE ZBIRAM JEBENIH NALEPK, NOČEM JEBENE KARTICE, A LAHKO DOBIM SAMO JEBENI RAČUN IN PLAČAM!!!!!!!!!!
-????????????????????


hhehheheh 🙂

Najbolj najedajo na bencinskih… naj si zataknejo tiste kartice in nalepke in pike nekam

A je tako tezko rect “ne, hvala”?

Ne, sploh ne, sem že v sosednji temi povedala. Sočustvujem z delavci na kasah.

A je tako težko ne težit? Nismo vsi taki hlapci kot ti, da uživamo ko nas jebejo s hitenjem in teženjem na blagajni. Ti pa kar izvoli, si hlapčevka po duši.

A je tako težko ne težit? Nismo vsi taki hlapci kot ti, da uživamo ko nas jebejo s hitenjem in teženjem na blagajni. Ti pa kar izvoli, si hlapčevka po duši.
[/quote]
Kako vezo ima prijaznost s hlapcevstvom? Ali pa ucinkovitost?
Lenoba in zoprnija pac niso znaki gospostva, tudi ce ti mislis, da so.


Kako vezo ima prijaznost s hlapcevstvom? Ali pa ucinkovitost?
Lenoba in zoprnija pac niso znaki gospostva, tudi ce ti mislis, da so.
[/quote]

Edina zoprnela tukaj si ti. Zatežena, brez smisla za humor, vsa pravilna.

Edina zoprnela tukaj si ti. Zatežena, brez smisla za humor, vsa pravilna.
[/quote]
A pol sem gospa? No, tudi prav. :)))

Jaz se tudi ne pustim razjeziti. Rečem “ne, hvala” in smo opravli.


In potem ti uleti “skriti kupec”, pa si ob 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} plače za tri mesece, ker nisi sredi poletja ponudil “dolgih gat”!
Žal bedaki z dobro plačo furajo politiko za blagajno!

Ne samo postavljanje vejic, tudi življenjsko normalni dogodki ti niso od rok.
Hvala ne, je čudežna beseda. Si že slišala zanjo?

Ne samo postavljanje vejic, tudi življenjsko normalni dogodki ti niso od rok.
Hvala ne, je čudežna beseda. Si že slišala zanjo?

Ne samo postavljanje vejic, tudi življenjsko normalni dogodki ti niso od rok.
Hvala ne, je čudežna beseda. Si že slišala zanjo?

Ne samo postavljanje vejic, tudi življenjsko normalni dogodki ti niso od rok.
Hvala ne, je čudežna beseda. Si že slišala zanjo?

Bolni ljudje so tukaj gor.
Najtežja stvar za cloveka bolnega na živcih, nesocializiranega, neuravnovešenega, tko bolj enostavno povedano…..Nemogoče za psihicne bolnike je to kar zahtevaš.

Bolniku je nemogoče rečt na blagajni:Ne hvala,ne potrebujem!”
Težko je živet če si na živcih bolan.

Ta brutalni kapitalizem je življenjsko normalen dogodek?? Ja, saj na žalost je res tak naš ‘vsakdan’, ampak mislim, da se vsi (ali vsaj večina) strinjamo, da se je temu treba upret. Zlahka si predstavljam blagajničarko, ki gre vsak dan iz službe z občutkom, da je od nadrejenih posiljena s tem vsiljevanjem produktov (beri: pospeševanjem prodaje).
Ne samo, da vedno prijazno rečem ne, hvala, sem že kupila, nemalokrat tudi kupim! na ta način vsiljeno reč.
Zdaj pa globoko vdihni in upam, da preživiš;))

Kradi čas nazaj še njim.

Točno to bi morali vsi mi kupci početi! Vrniti z enako mero. Ko pridemo na blagajno in ti težaki so res vsepovsod (najhuje bencinski servisi in Pošta!) bi mi njim začeli ponujati stvari.
Npr. obremo situacijo in ko nas vpraša če želimo žepno svetilko jim prijazno odgovorimo da ne hvala, da pa imamo mi doma lešnike v akciji, ali pa da če jih zanima, da imamo sveže nabrane gobe, ali pa kostanj, jabolka, ali pa da sin prodaja malo rabljene avtomobilčke, da vi poceni prodate strgalko za pete, jim ponudite oblačila, KARKOLI!!!!! Začnimo mi njim ponujati robo, s tem se bodo delale vrste, ljudi z anami se bodo pritoževali in če bomo to vsi počeli, bomo kmalu prenehali težiti s tem.
Dokler bomo pa ovce in vsi tiho, bo pa tako kot bo.

Točno to bi morali vsi mi kupci početi! Vrniti z enako mero. Ko pridemo na blagajno in ti težaki so res vsepovsod (najhuje bencinski servisi in Pošta!) bi mi njim začeli ponujati stvari.
Npr. obremo situacijo in ko nas vpraša če želimo žepno svetilko jim prijazno odgovorimo da ne hvala, da pa imamo mi doma lešnike v akciji, ali pa da če jih zanima, da imamo sveže nabrane gobe, ali pa kostanj, jabolka, ali pa da sin prodaja malo rabljene avtomobilčke, da vi poceni prodate strgalko za pete, jim ponudite oblačila, KARKOLI!!!!! Začnimo mi njim ponujati robo, s tem se bodo delale vrste, ljudi z anami se bodo pritoževali in če bomo to vsi počeli, bomo kmalu prenehali težiti s tem.
Dokler bomo pa ovce in vsi tiho, bo pa tako kot bo.
[/quote]

Kako pa tebi stvari niso jasne. Trgovci nimajo s tem siljenjem nič, ker samo izvršujejo ukaze z vrha. če si torej taka frajerka, pot pod noge in nazjaj tistega, ki si je to izmislil, ne buzerirat tiste boge reve na blagajni, ki so ravno tako žrtve. Ampak jajc za kaj takega seveda ni, ti samo orgazmiraš, ko ponižaš nekoga, ki se v vlogi prodajalca niti ne more branit pred tabo. Jaka muda.

popravek prejšnjega teksta:

-mislil sem, da BODO (ne bomo) kmalu prenehali s tem teženjem, ki po mojem tako ali tako ne prinaša rezultato prej obratno, vsaj jaz teh vsiljivcev ne maram in če se le da tja ne grem več

Kako pa tebi stvari niso jasne. Trgovci nimajo s tem siljenjem nič, ker samo izvršujejo ukaze z vrha. če si torej taka frajerka, pot pod noge in nazjaj tistega, ki si je to izmislil, ne buzerirat tiste boge reve na blagajni, ki so ravno tako žrtve. Ampak jajc za kaj takega seveda ni, ti samo orgazmiraš, ko ponižaš nekoga, ki se v vlogi prodajalca niti ne more branit pred tabo. Jaka muda.
[/quote]

sem moški, to kot prvo, JAJCA imam tako ali drugače, poniževat ne mislim nikogar, vračam samo z enako mero neumnosti kot jo oni počnejo. In če bomo to vsi počeli bodo NJIHOVI ŠEFI uvideli da je takšno početje brezveze in UPAM VSAJ prenehali težiti s tem “pospeševanjem prodaje”.
Res ne vem na koliko procentov ljudi tole sploh vžge. Sam točno vem kaj potrebujem in kje bom to kupil in potem se lahko tam vsi na glavo postavijo in mi poskušajo ponuditi n evem kaj, če jaz tistega ne potrebujem, ne bom kupil, me pa moti da mi sploh težijo s tem. Sploh ker grem včasih dvakrat ali trikrat na dan na Pošto npr in potem 3x poslušam eno in isto sranje in če se to dogaja dnevno (kar velikokrat se!) bom kmalu popizdil in nadrl tiste ljudi, ker enkrat je pa mera polna.
Da pa ne bom izpadel tako barbarski bom pa tudi jaz njim začel ponujati predmete, tako kot oni meni. Ali pa se bom začel pogovarjati z njimi (za mano pa se bo delala vrsta) in bom komentiral karkoli mi bodo ponudili, če mi bodo ponudili žepno svetilko, bom pač povedal, da je v Merkurju cenejša, oziroma jo bom začel spraševati o tehničnih stvareh, če mi lahko podrobneje opiše tole svetilko, če je kaj garancije, kje je servis, kje lahko kupim baterije, če so lahko alkalne baterije notri, kaj pa če pade na tla,….skratka 10 minut jo bom spraševal VSE MOGOČE, na koncu jo p aitak n ebom kupil, pa da vidim sedaj njihove šefe kako jim bo pa to všeč!

New Report

Close