Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se moški izkažejo v postelji

Kako se moški izkažejo v postelji

Nekateri moški v spolnosti ženski svoj interes pokažejo s precej direktnim pristopom- jo začnejo otipavati, so zelo strastni in na nek način napadejo žensko. Drugi imajo radi, da se mora ženska malo potruditi, da sama pokaže da si tega želi. Malo počakajo, jo skušajo drugače sprostiti. Jaz sem v življenju spoznala samo enega iz druge kategorije in mi je ta pristop bistveno lepši, ob njem si spolnosti res želim. V prvem primeru imam obcutek kot da sem napadena… Kakšen pristop je vam ljubši in katerih moških je več po vaših izkušnjah?

Jaz imam raje seks z žensko.

Kaj pa če bi nehale čakat in bi raje ve napadle ali nas kako drugače probale sprostit preden bi nakazale, da si želite spolnosti?

Nikol vam ni prav.

nova
Uredništvo priporoča

Meni so tudi oni drugi bolj pri srcu

Po mojih izkušnjah je na žalost več unih prvih. Tudi sama spoznala samo enega iz druge kategorije.

Dominanten vsekakor. Mehkuznezi me nikol niso rajcal.

Moj zadnji se je ulegel in čakal, da sem ga oživela, vse sem morala narediti sama, izraz na obrazu je imel kot da fejst trpi, v zadnji minuti me je obrnil na kolena in to je bilo to. S Kozjanskega.

Odkar sem izkusila seks z žensko, me moški ne zanimajo več. Žal.

Nč, žal, odvisno kako zgledaš, to pa more pač moški ocenit in reč ali te je škoda ali ne, ponavad reče, ko jo jebe, kaj pa čes z hladnokrvno lezbo v pojstli, tud, če dobro zgeldaš, bolj si ga je na roke metat.

Nč, žal, odvisno kako zgledaš, to pa more pač moški ocenit in reč ali te je škoda ali ne, ponavad reče, ko jo jebe, kaj pa čes z hladnokrvno lezbo v pojstli, tud, če dobro zgeldaš, bolj si ga je na roke metat.
[/quote]

Moški me osvajajo, a jaz rabim kvaliteto v postelji in tudi sicer v življenju. Žal…

Saj se vsaki že na obrazu in po drži telesa vidi, da bi rada pripustila

Moški me osvajajo, a jaz rabim kvaliteto v postelji in tudi sicer v življenju. Žal…
[/quote]

Aha, nisi še čist 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} lezba. V čem misliš, da so prsti ženske boljši v teb, kot prsti moškega, recimo. o penisu itak ne moremo govoriti, ker ga ženska nima in se teb očitno upira.
Mimo grede, ko sem eno tako s prsti obdelal v predigri je tako kričala od užitka, da m ije bilo nerodno drug dan stopit iz stanovanja pred sosede.

Aha, nisi še čist 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} lezba. V čem misliš, da so prsti ženske boljši v teb, kot prsti moškega, recimo. o penisu itak ne moremo govoriti, ker ga ženska nima in se teb očitno upira.
Mimo grede, ko sem eno tako s prsti obdelal v predigri je tako kričala od užitka, da m ije bilo nerodno drug dan stopit iz stanovanja pred sosede.
[/quote]
Popaj imaš prav. Nobena stvar ne more nadomestiti pravega penisa.

Aha, nisi še čist 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} lezba. V čem misliš, da so prsti ženske boljši v teb, kot prsti moškega, recimo. o penisu itak ne moremo govoriti, ker ga ženska nima in se teb očitno upira.
Mimo grede, ko sem eno tako s prsti obdelal v predigri je tako kričala od užitka, da m ije bilo nerodno drug dan stopit iz stanovanja pred sosede.
[/quote]
Popaj imaš prav. Nobena stvar ne more nadomestiti pravega penisa.


Popaj imaš prav. Nobena stvar ne more nadomestiti pravega penisa.
[/quote]

Seveda. To si mislite ljudje brez domišljije. Lezbični seks ni samo z igračkami in pa jezikom. Manjka vam domišljije, zato pa ste nepotešeni, ker znate samo porivati. Seks je globlja stvar, ne samo porivanje.

Moški me osvajajo, a jaz rabim kvaliteto v postelji in tudi sicer v življenju. Žal…
[/quote]
Žal:-))))???

Aha, nisi še čist 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} lezba. V čem misliš, da so prsti ženske boljši v teb, kot prsti moškega, recimo. o penisu itak ne moremo govoriti, ker ga ženska nima in se teb očitno upira.
Mimo grede, ko sem eno tako s prsti obdelal v predigri je tako kričala od užitka, da m ije bilo nerodno drug dan stopit iz stanovanja pred sosede.
[/quote]

Hm, pravi ljubimec.

Seveda. To si mislite ljudje brez domišljije. Lezbični seks ni samo z igračkami in pa jezikom. Manjka vam domišljije, zato pa ste nepotešeni, ker znate samo porivati. Seks je globlja stvar, ne samo porivanje.
[/quote]
Verjamem da lezbijke moški ne privlačijo v spolnem smislu. Zato tudi penis ne igra nobene vloge.
Mene (sem ženska) pač privlačijo moški in moški ima pač penis. Brez tega si ne predstavljam seksa.
Sta mi pa dva gaya velik bolj rajcih kot dve bejbi.

Pa saj ni tako črno belo:) Vmes je vseh petdeset odtenkov:) Enkrat je moški dominantnejši, drugič ženska, odvisno od trenutka…ne čakam njega, da se me dotakne, če se meni paše dotakniti njega. NI lepšega kot ga presenetiti;)

Pa saj ni tako črno belo:) Vmes je vseh petdeset odtenkov:) Enkrat je moški dominantnejši, drugič ženska, odvisno od trenutka…ne čakam njega, da se me dotakne, če se meni paše dotakniti njega. NI lepšega kot ga presenetiti;)

Pa saj ni tako črno belo:) Vmes je vseh petdeset odtenkov:) Enkrat je moški dominantnejši, drugič ženska, odvisno od trenutka…ne čakam njega, da se me dotakne, če se meni paše dotakniti njega. NI lepšega kot ga presenetiti;)


Žal:-))))???
[/quote]

Ne, ni mi zaradi tega žal. V tem uživam. 🙂
Pri ne ravno rosnih letih sem tako izvedela, kaj je pravi seks in da ta ni nujno povezan s penisom oz. nadomestkom le tega. 🙂 Z žensko sem doživela prvič v življenju vaginalni in klitorisni orgazem.

Žal sem napisala, ker nisem hotela moških užaliti s tem. Sicer pa moški tudi najboljše vedo, kaj moškim paše. 🙂


Verjamem da lezbijke moški ne privlačijo v spolnem smislu. Zato tudi penis ne igra nobene vloge.
Mene (sem ženska) pač privlačijo moški in moški ima pač penis. Brez tega si ne predstavljam seksa.
Sta mi pa dva gaya velik bolj rajcih kot dve bejbi.
[/quote]

Ja grda resnica, sm to je lepa resnica, hehe. dopovej ti to tem ženskam, ki se jim dogaja v glavi, hehe.
Če bi vse ženske tako razmišljale kot ti, bi moški in ženske živeli v oazi užitka, hehe. MAlo se bi prcali, da se bi pol na koncu orng naprcali zaradi erotičnega naboja, ki bi explodiral, k ose bi kresnla na koncu dneva.

https://www.youtube.com/watch?v=891V5nni_Vo

Jst sm tko dobr ljubimc da smo me use do zdele prosile za ponovitve!

zadnje čase se uleže, zaspi in mi končno da mir. včasih je bil pa slab ljubimec in je skoz težil.

New Report

Close