Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Računalničarji na pomoč – ne morem/ ne znam odstraniti McAfeeja iz PROGRAMOV!!!!

Računalničarji na pomoč – ne morem/ ne znam odstraniti McAfeeja iz PROGRAMOV!!!!

Ne vem kako se mi je znašel McAfee Safe Connect na stacionarnem računalniku, mogoče je mali kaj pritiskal in ga inštaliral gor.
Zdaj, ko sem prižgala računalnik sem opazila na namizju bližnjico za ta program.
Izbrisala sem bližnjico, potem pa sem ga želala še iz:
Control Panela – Programms – Programs and Features – UNINSTALL or CHANGE a program.
Ko kliknem gor na MacAfee Safe Connect in izberem UNINSTALL … mi pokaže ikono
“Preparing to REMOVE”, nakar se pokaže :

User Account Control
“Do you want to allow the following progrram to update software on this computer?”
Yes No

Torej NE morem ga odstraniti/ Uninstall iz PROGRAMOV!

Zakaj ne gre?
Mi zna kdo pomagati?

V čem je problem, da ga ne morem odstraniti?

1000 krat vam hvala za vašo pomoč!

Ob izjemni količini podanih informacij je pogovor jasen. Dobro da vemo, da uporabljaš linux in ne windowse.

Kaj se zgodi, če daš jess? Dobis moznost aninstal?

Ne razumem točno, kaj mi želiš povedati, ker nimam pojma o tem! Žal.
Uporabljam pa Windowse in ne Linux.

Če bi pritisnila (izbrala) YES, sklepam, da ne bi dobila možnosti UNINSTALL ( in se mi program ne bi odstranil) ampak bi posodobil softwer na PC … vsaj tako razumem prebrano.
Se motim, bi morala pritisniti YES?
Hvala.


Klje si pa ti potegnil Linux? Avotoriac izbereš opcijo Yes in otem izbereš, unistal ali pa NO in potem unistall. Probaj oboje. Drugače pa najdi kak program za odstarnjevanje, Slim cleaner jke d


Klje si pa ti potegnil Linux? Avotoriac izbereš opcijo Yes in otem izbereš, unistal ali pa NO in potem unistall. Probaj oboje. Drugače pa najdi kak program za odstarnjevanje, Slim cleaner jke d
[/quote]

Najlepša ti hvala, Polarni! Že drugič si mi pomagal iz “godlje”.
Sem poskusila s Cleanerjem in mi je uspelo!
1000 krat ti hvala!
Ti si car!
Enkrat ob priliki te častim pivo!😉👍🙏🤝

New Report

Close