Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Štartnina za 10 km lj maraton

Štartnina za 10 km lj maraton

Še vedno iščem štartnino za 10 km, za Lj maraton 2017. Zaradi posebnih okoliščin ima udeležba veliko dodatno vrednost, a sem žal zamudila čas za prijavo.

Dokler je se bil čas za prijavo, še ni bilo tistega, ki bi ga zdaj želela fascinirati?

Od 16. avgusta do 30. septembra je bil cas za prijavo. Ce pa v tem razponu zamudis….

Ne. Kupujem za hčero. Žal novic o maratonu nisem spremljala, niti pomislila nisem na to, da bo v začetku oktobra prepozno za prijavo na dogodek, ki bo konec oktobra.

Poskusi se obrniti na organizatorja in tekaški forum. Tam bo več ljudi vedelo, če je kdo odpovedal.

Letos naj gre na funtek, za katerega se še vedno lahko prijavi, drugo leto pa naj pazi na roke. Še vedno se lahko brez štartne številke pridruži tekačem na 10 km in odteče brez rezultata. Dvomim, da jo bo kdo sploh porajtal.

Prijavila sem se, sicer sem uporabnica pod imenom Kupim in dodam. Če kdo proda štartnino, prosim naj mi piše na zs. Hvala.

🙂

Komur gre res izključno za laufanje “za telo in dušo” in ne za podaljševanje…. no, karkoli si že ženske “podaljšujejo”, ta seveda ne hodi na neke maratone in podobne bedastoče, pač pa raje v miru laufa po kakšnem Golovcu (kjer se da mimogrede še slišati za kakšno vojno tajno, kar Roka Praprotnika vprašajte). Če pa si nameravaš podaljševati nekaj, pa vedi, da bo v organizatorjevih uradnih rezultatih teka pač napisan tisti, ki se je uradno prijavil. Torej efekt pumpanja ega ne bo ravno pravi….

A ne obstaja nekje neka stran, kjer se ponujajo (kupujejo in prodajajo) štartne številke za lj maraton? Se mi zdi, da sem pred leti slišala za nekaj takega.

Evo, našla: Vaš link

Tečem dobre 4 leta v vseh letnih časih. To počne za svojo duš in telo. Lani sem šla prvič na Ljubljanski maraton in ja je vzdušje, je adrenalin, je fino ko si del nečesa,…..zato mi je brez veze govoričenje tistih, ki tega niso izkusili, da pljuvajo.
Letos se nisem prijavila ker v soboto odpotujemo v tople kraje. Vsem Ljubljanskim tekačem pa želim lahke noge in lepo vreme.

Pozdrav!
Jaz prodam, če vas zanima. Info na ZS

New Report

Close