Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Veliko ljudi zadnje čase hodi na jadranje

Veliko ljudi zadnje čase hodi na jadranje

Precej ljudi zadnje čase slišim, da hodijo na jadranje. Večinoma moški. Kaj počneš na jadranju? Si en teden non stop v moški družbi?
Meni bi se zmešalo drugi dan.
Ali si narobe predstavljam?

Bili, 2 družini, 5 dni, luštno.

Bila nekajkrat in z res dobro družbo je super.
Predstavljam pa si, da biti par dni na nekaj kvadratnih z ljudmi, s katerimi nisi kompatibilen, mora biti pa grozno.

nova
Uredništvo priporoča

Pravi boom kar se tiče jadranja je že bil. Nekateri radi še vedno hodijo. Meni se to zdi ena dolgočasna reč. Cel dan čepiš na tistih par kvadratih, brez sence. Zvečer se zasidraš, malo na večerjo,zabavao in jovo na novo.

Moško jadranje je čisti užitek. Seveda ne v bonaci. Tam zenske nimajo kaj delat. To je lahko zelo težek posel in adrenalinski. Super je.

ja narobe si predstavljate 🙂
če so moška ekipa, potem nobena ženska tam nima vstopa…Hm….? :)tako pravijo
če je mešana posadka…potem pa ni več moško jadranje 🙂

In kaj so moški pojedli kaj takega, da oni lahko, ženske pa ne?
Je kurca moško jadranje čisti užitek.Enega težaka imate vmes, pa je vse pokvarjeno.

In kaj so moški pojedli kaj takega, da oni lahko, ženske pa ne?
Je kurca moško jadranje čisti užitek.Enega težaka imate vmes, pa je vse pokvarjeno.
[/quote]
Nič niso pojedli. Nihče ne brani ženskam, da gredo. Glede težakov…..posadka ni naključna in izbrana z žrebom. Baba med tsko posadko nima kaj delat. Druzinsko ali po parih jadranje pa je ponavadi čisti dolgčas, bi se reklo motoriranje.


Nič niso pojedli. Nihče ne brani ženskam, da gredo. Glede težakov…..posadka ni naključna in izbrana z žrebom. Baba med tsko posadko nima kaj delat. Druzinsko ali po parih jadranje pa je ponavadi čisti dolgčas, bi se reklo motoriranje.
[/quote]
Popravek….da gredo same…


Nič niso pojedli. Nihče ne brani ženskam, da gredo. Glede težakov…..posadka ni naključna in izbrana z žrebom. Baba med tsko posadko nima kaj delat. Druzinsko ali po parih jadranje pa je ponavadi čisti dolgčas, bi se reklo motoriranje.
[/quote]
Popravek….da gredo same…
[/quote]

Pa saj grejo! Sem bila na ženskem jadranju in smo uživale na polno.


Nič niso pojedli. Nihče ne brani ženskam, da gredo. Glede težakov…..posadka ni naključna in izbrana z žrebom. Baba med tsko posadko nima kaj delat. Druzinsko ali po parih jadranje pa je ponavadi čisti dolgčas, bi se reklo motoriranje.
[/quote]
Popravek….da gredo same…
[/quote]

In kakšna je razlika med “motoriranjem” in moškim jadranjem? V količini popitega piva? Sicer pa je razlika samo v tem, da s tistimi moškimi ne živiš in nisi vsak dan z njimi.Zato je zanimivo.Ker se vidite parkrat letno.Sem pa popolnoma ZA, da morajo moški tudi v moško družbo, ženske pa v žensko.

Meni je jadranje super, samo to za par dni in ne za vsako leto za celoten dopust. In najbolj kul se mi zdi, ko jadra cela druzina in grejo sami.

New Report

Close