Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Policaji pretepli decka

Policaji pretepli decka

https://youtu.be/H0vuvR9sHAg Poglejte to saj nemoreš verjet -_-. Policaji, odvetniki,župniki in politiki so najbolj pokvarjena bitja kar jih je na tej zemlji -_-

Ja, hudo je, ko nekdo ne zna brzdat agresije.

samo je pa še druga plat: 12-letniki niso več tako nedolžni “dečki”- to so najstniki…….. Vprašanje, kaj je bilo, da se je policaju takrat v civilu strgalo, kako so ga verbalno izzvali…..

Tehtnica ima vedno dva konca in vsaka zgodba dve plati.

Čisto na kratko: redkokdo jih faše zastonj, “deček” gor ali dol. Je že sikal, da jih je dobil po p1čki. In prav je tako.

nova
Uredništvo priporoča

Odrasel ni kos nalogi. Zato pride do pretepanja otrok. To povsod. A ne mone.

Prav je da odrasel moski pretepe 12 letnika? Si ti gladek ?

Prav je da odrasel moski pretepe 12 letnika? Si ti gladek ?
[/quote]

Otroci pač ne morejo biti policaji.

Dober, psihično stabilen policist se ne sme pustiti sprovucirati. Nikomur!

Tudi policisti so samo ljudje. Tudi vedno, ko so plače v igri, jim tako rečejo. Če so plačani kot navadni ljudje, se pa menda lahko tako tudi obnašajo, a ne mone dvolične?!?

Tudi policisti so samo ljudje. Tudi vedno, ko so plače v igri, jim tako rečejo. Če so plačani kot navadni ljudje, se pa menda lahko tako tudi obnašajo, a ne mone dvolične?!?
[/quote]

Narobe.
Če ne zmorejo opravljati svojega dela profesionalno, za kar so podpisali pogodbo o zaposlitvi, potem so sfalili poklic! Plačani so premalo, je res! Ampak to ne sme vplivati na delo. Pač naj si poiščejo dobro plačano službo!

Narobe.
Sam sicer nisem policist, ampak jaz svoje delo opravljam toliko zavzeto, kolikor me za to plačajo. Slabo plačilo pomeni slabo opravljeno delo. In obratno seveda. Ne vidim prav nobenega razloga, da bi moralo biti pri policistih kakorkoli drugače!

noben problem.
kakva plata takva vrata !

Narobe.
Sam sicer nisem policist, ampak jaz svoje delo opravljam toliko zavzeto, kolikor me za to plačajo. Slabo plačilo pomeni slabo opravljeno delo. In obratno seveda. Ne vidim prav nobenega razloga, da bi moralo biti pri policistih kakorkoli drugače!
[/quote]

Narobe.
Torej, bolničar, reševalec, ne bo odhitel na kraj nesreče ker je premalo plačan?
Medicinska sestra se ne bo ukvarjala z bolniki, ker je premalo plačana?
Bolano… In policija ne bo opravljala svojega dela profesionalno, ker je preslabo plačana?? Ne me je****.
In še, ko ti bo pogorela bajta, gasilcev ne bo, ker,………..-…

Na začetku je jasno povedano, da so policajevemu otroku drugi otroci onemogočili, da bi splezal ven iz tiste “luknje”. Sem proti ravnanju tega policista, ampak naj oškodovančeva mati najprej premisli, kako je vzgojila svojega nesramnega otroka, ki skupaj z drugimi temu fantu ni pustil ven. Očitno se mu lepo zdi biti nasilen, ko je v družbi in to proti nekomu, ki se ne more braniti.

Adijo pamet. Zdaj se že odrasli moški pretepajo z otroci. Ludi svet.

Točno tako.
In eden od gasilcev je pred nedavnim protestnim shodom povedal nekaj v tem smislu. Tako pač je, ko država leta in leta ponižuje takšne službe in njihovo požrtvovalno delo primerja z nekimi uradniki in pisarniškimi molji, ki se dneve in dneve svaljkajo po pisarnah, koristi od njih pa nobene. Kdo pol koga je****?!

Pri nas pa nemočni starši nekaterih najstnikov sami kličejo policiste, da jim pridejo pomagati pri “discipliniranju” lastnih otrok, ker ne zmorejo več.

New Report

Close