Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj kadilcem iz ust smrdi po dreku?

zakaj kadilcem iz ust smrdi po dreku?

Res me zanima, zakaj jim smrdi iz ust kod da so pravkar pojedli kilo dreka? Pri vseh kadilcih je tako, še najbolj pri starih babah. Pa verjamem, da niso vsi zanemarjani, da si ne bi umivali zob. Ampak ta zadah, fuuuuujjjj

Mela kadilca tudi pa tega nisem opazila po dreku kaj heheheheh ;)))))

Če imaš ti tak vonj dreka, ti svetujem pregled pri zdravniku, ker je nekaj narobe s tvojo prebavo.

ps: nisem kadilka

Veš, če nekdo kadi, ne pomaga nobeno umivanje, sprejanje s parfumi, mazanje z dišavami, smrad ostane.

Ampak še zmeraj ne smrdijo po dreku, pač pa po pepelniku.

Noben kadilec ne bo smrdel po gnilobi ali dreku. Če nekomu obupno smrdi iz ust kadilci ali nekadilcu ima predvsem probleme z želodcem, slaba ustna higiena…. Problemi z žrelom in tako dalje. Po dreku smrdi pa več ali manj, ko se userjemo po domače povedano. Pa iz ust večkrat smrdi tudi ljudem, ki zamenjajo prehrano iz mesa na rastlinsko prehrano. To pa samo nekaj časa.

Zato, ker so do zunaj in odznotraj prerauhani z nikotinom. Žal- vse smrdi od telesnih tekočin, sperme, sline, vse. Se ne da to umit. ta vonj se dobesedno zažre v kožo, podkožje….

Je pa morala sicer bit ta gospa strastna kadilka, da si zanznal tak vonj.

Lahko pa ima tudi težave z uhajanjem blata, če je bila že starejša…..

A si se ti to na kakšnem novem zmenku htel z njo zalizat, pa te je to odvrnilo? 🙂

Ja žal, nekadilec in kadilec v kombinaciji kot par – no go…. Razen če nekdo zamiži na en uč zaradi denarnice ali pa česa drugega.

Bi se strinjala. Kadila sem dolgo, precej. Iz ust mi ni smrdelo. Mogoče takoj, ko sem ugasnila cigareto. To je bil vonj po cigareti. Treba je umivat zobe (ne samo kadilci !). Poznam precej kadilcev. V glavnem ne zaznavam kakšnega pretiranega vonja niti sedaj po dveh letih brez cigarete. Smrdijo pa pivci piva (tisti, ki vsak dan spijejo več piv). Pivo+ cigareta.Ogabno, vedno mi je bilo. Pa tudi to ni po dreku;).

Bi se strinjala. Kadila sem dolgo, precej. Iz ust mi ni smrdelo. Mogoče takoj, ko sem ugasnila cigareto. To je bil vonj po cigareti. Treba je umivat zobe (ne samo kadilci !). Poznam precej kadilcev. V glavnem ne zaznavam kakšnega pretiranega vonja niti sedaj po dveh letih brez cigarete. Smrdijo pa pivci piva (tisti, ki vsak dan spijejo več piv). Pivo+ cigareta.Ogabno, vedno mi je bilo. Pa tudi to ni po dreku;).
[/quote]

To se pa motiš. Vsem kadilcem še kako smrdi iz ust. Pa ne samo, ko skadijo čik. Tudi tako nasploh.
Pijancem pa itak še toliko bolj zaudarja iz ust. Tisto je pa totalno ogabno. Bolj kot pri kadilcih.

Mož je kadilec in nima nikoli zadaha. Jaz ne kadim in imam grozen zadah. Izhaja iz težav z jetri. Pomaga ne čisto nobena stvar. S tem živeti je nekaj groznega. Podzavestno se že omejujem v stikih z ljudmi. Brez žvečilnega ne grem nikamor več. Bila sem na kup preiskavah, sprobala kup zdravil a učinka ni. Tako, da ko se zmrduješ nad kom z zadahom, najprej pomisli, da ga lahko tudi prizadeneš. So situacije, ko človek nima nadzora.

Nekateri kadilci res smrdijo celi, od kože, las in seveda oblačil, drugi niti ne. Tisti, ki pijejo preveč alkohola, so prav tako prežeti s tem vonjem. Občasni pivci pač ne.
Ne vem pa, od česa je pri kadilcih odvisen ta značilen vonj. Nekateri dejansko ne smrdijo oz. je vonj po pepelniku samo neposredno po tistem, ko enega pokadijo, sicer pa ne. Vem, ker žal moj partner kadi. Vonj me niti ne moti, pač pa to, da si uničuje zdravje.
Vsake toliko malo pridige naredim, vsake toliko prosim, včasih znorim … kako naj ga prepričam, da bi nehal?

Ne prepričuj ga, ne pridigaj. Učinek bo ravno nasproten. Jaz sem imela srečo, da me partner ni gnjavil glede tega. Enkrat je prišel dan, sredi tedna, sredi leta,sredi popoldneva, ko sem prižgala zadnjo cigareto. Od takrat je že eno leto in sedem mesecev. Človek se mora sam odločiti. So tudi taki, ki se nikoli ne. S pridiganjem jim čisto nič ne pomagaš.

Bvonj po mokrem pepeplniku je najhuši- oziroma tisti vonj, ko so čiki ugasnjeni v vodi, ali pa jih dež namoči. in aj, nekaterim tako smrdi iz ust,kot je tisti vonj, ko se ogorki namakajo v vodi….

Ta post je provokacija. Avtorica zame tu najbolj smrdi se jo voha na daleč od smrdljivih ust.

Da pa rečeš starejšim ljudem, stara baba še več pove o tebi.

Če si pogosto v družbi kadilcev, potem niti ne vohaš več. Tako, da se ti zdi, da ne smrdijo.

Drugače pa ja kot je že predhodnica napisala. Pridiganje ne pomaga. Prej kontra.

POmaga pa podpora, pomoč, vzpodbuda, razumevanje. Preberi kake knjige ne tamo zasvojenosti in dobiš kako idejo. Vsekakor pa teženje, dretje, pridige sigurno ne pomagajo. Razumevanje, podpora pa pomagajo. Sigurno mu je težko opustiti kajenje, ne dvomim v to, da je res težko. Zato rabi oporo, pomoč. In ti vsekakor lahko pomagaš. Želim vama veliko sreče.

Ne, sploh nisem sicer med kadilci. Kadar greva ven in naletiva na mojo ali njegovo družbo oziroma na žurih večina ljudi ne kadi. Doma pri nas nihče ne kadi, pri njem tudi samo on (je pa kadil oče).

Ne težim non stop, sem mu pa vnaprej povedala, da verjetno bom, ker sem zelo proti kajenju in mi je to težko gledat. Večinoma sem tiho, ker vem, da nima smisla. Ni zdaj to vsakdanja tema. Si pa res želim, da bi nehal. Po mojem je to trenutno moja največja želja.

To, da si kar naprej v družbi s kadilci, je bilo mišljeno, da si v družbi partnerja, ki kadi :).
V glavnem, pogovorita se, podpri ga, brez pridig, samo razumevanje, podpora in ni vrag, da vama skupaj ne uspe. Držim pesti.

To, da si kar naprej v družbi s kadilci, je bilo mišljeno, da si v družbi partnerja, ki kadi :).
V glavnem, pogovorita se, podpri ga, brez pridig, samo razumevanje, podpora in ni vrag, da vama skupaj ne uspe. Držim pesti.
[/quote]

Ja, samo kadil je že prej, preden sva se spoznala, in če bi mi smrdel, verjetno ne bi mogla bit z njim. Dejansko kakega drugega kadilca zavoham, vendar ne vseh, definitivno nekaterih ne.

Ne prepričuj ga, ne pridigaj. Učinek bo ravno nasproten. Jaz sem imela srečo, da me partner ni gnjavil glede tega. Enkrat je prišel dan, sredi tedna, sredi leta,sredi popoldneva, ko sem prižgala zadnjo cigareto. Od takrat je že eno leto in sedem mesecev. Človek se mora sam odločiti. So tudi taki, ki se nikoli ne. S pridiganjem jim čisto nič ne pomagaš.
[/quote]
Stalno prigovarjanje, pridige, rotenje imajo ravno nasprotni učinek.
Naj se sam odloči.
Če si redno umiva zobe, če ne kombinira z alkoholom, smrad ni močan. Saj si ga navajena, kajne 😉

Ja, samo kadil je že prej, preden sva se spoznala, in če bi mi smrdel, verjetno ne bi mogla bit z njim. Dejansko kakega drugega kadilca zavoham, vendar ne vseh, definitivno nekaterih ne.
[/quote]

Ok, ok, saj ti verjamem. Pač imaš slabo razvit voh. Eni imamo voh bolj razvit, eni pa ga pač nimate.


Pa si vonjala na pravem koncu?

Sem kadilec, imam punco nekadilko in sva srečna oba. Žvaliva se na polno, nikol mi ni rekla da mam čuden vonj. Je pa res da odkar se poznava ne ve da kadim, ker pred njo ne, ko nje ni zraven pa na polno. To pa zato ker vem da to ne bi šlo ker je nekadilka in bi jo verjetno motil.
Ko me včasih zavoha po čikih pa rečem da kolegi kadijo pa se vonja.
Treba se je znajdet 🙂

Tudi obleke, če si v zakajenem prostoru, naslednji dan smrdijo kot en hlev – po gnoju. Prvi dan po čikih, drug dan po gnoju. Kot mlada sem tako kot vsi žurala v zakajenih prostorih – naslednji dan sem dala prat vse kar se je dalo, plašč pa je cel dan visel na zraku :-).

Nekaj drugega je, zaradi česar s teboj vztraja 😛

Ok, ok, saj ti verjamem. Pač imaš slabo razvit voh. Eni imamo voh bolj razvit, eni pa ga pač nimate.
[/quote]

Ja, ene ste prave psice.

New Report

Close