Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Beogradu odkrili pasji bordel – kaj tako nagnusnega pa še ne

V Beogradu odkrili pasji bordel – kaj tako nagnusnega pa še ne

OMG pa kaki ostudneži lahko počnejo kaj takega?
Pse oblačijo v mrežaste nogavice in petke, o fak. kako bolan moraš biti, da to počneš.

http://www.slovenskenovice.si/bizarno/video-pse-oblecejo-v-hlacne-nogavice-kaj-potem-pocno-z-njimi-lahko-samo-ugibamo

Tiro v glavo in adijos… Bolano !! :((

Brez besed.
Lahko samo kopiram komentar:

sante18. oktober 2017 ob 11:39
kdaj bo že enkrat vzel to zemljo hudič in jo spremenil v prafaktorje da za vedno uniči golazen ki se ji reče ljudje. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

nova
Uredništvo priporoča

Bolniki.
Sm pa 2 dni nazaj brala na eni srbski spletni strani, da kao to društvo prot mučenju živali, oni imajo kao informacije o tem, ne vedo pa še kje je ta lokacija, da je lahk v kakšnem stanovanju in zdej ponujajo 1000€ nagrade tistmu, ki da to informacijo kje se nahaja to.
Skratka bolniki. Takmu bi ga takoj odrezala, pa raznim pedofilom….fuj, gamad.

Bolniki.
Sm pa 2 dni nazaj brala na eni srbski spletni strani, da kao to društvo prot mučenju živali, oni imajo kao informacije o tem, ne vedo pa še kje je ta lokacija, da je lahk v kakšnem stanovanju in zdej ponujajo 1000€ nagrade tistmu, ki da to informacijo kje se nahaja to.
Skratka bolniki. Takmu bi ga takoj odrezala, pa raznim pedofilom….fuj, gamad.
[/quote]

Še celo s kravami, ovcami, mačkami…..seksajo, fuj.

Sodoma in gomora – Here we go, pa pravijo da sta se spremenili v prah. Pa še kako živita.
Cloveski um je skrajno sprevrzen.

Vam bom pokvarla večer, ampak je veliko tako (ali mogoče celo bolj, ne vem kako bi se te zadeve sploh primerjalo med sabo) nagnusnih zadev. Ravno sem videla, da pride en nov film o tem moškem: https://en.wikipedia.org/wiki/Jeffrey_Dahmer

Take novice me čisto vržejo. Sploh ne vem, kaj naj si mislim.

včasih si človek kar zaželi da un Kim Jong Fatboy čimprej prtisne gumbek za kabooom

Od bolnih ljudi 🙁 !

Jaz dvomim da je to samo v Srbiji. Sama sem prepričana, da ko grem nekam ven se sprehajam med takšnimi sprevžrenimi ljudmi. Tega je toliko, da pomojem srečam vsako minuto kakšnega, za katerega nevem da je v resnici psihopat.

Jaz dvomim da je to samo v Srbiji. Sama sem prepričana, da ko grem nekam ven se sprehajam med takšnimi sprevžrenimi ljudmi. Tega je toliko, da pomojem srečam vsako minuto kakšnega, za katerega nevem da je v resnici psihopat.
[/quote]

Saj piše, da so obiskovalci iz VB, Nemčije, Švedske, Nizozemske. Prihajajo v Srbijo prav zaradi seksa z živalmi.
Hja, očitno niso samo Arabci kozojebci.

Saj piše, da so obiskovalci iz VB, Nemčije, Švedske, Nizozemske. Prihajajo v Srbijo prav zaradi seksa z živalmi.
Hja, očitno niso samo Arabci kozojebci.
[/quote]

Saj najbolj ubrisani so ravno tile, iz “razvitih” deželic.

Kaj misliš kaj gredo debeli nemarni evropejci, američani,.. počet na tajsko in in podobne deželice. Porivat mladoletne punce in fante.

Boljše da te gnusobe človek ne vidi, mu postane slabo. Ne pozabimo pa afere Baričevič, kjer so počeli iste svinjarije razni ugledneži tu pri nas.

Sramota za človeštvo.

Ta je bil serijski morilec.

https://www.youtube.com/watch?v=vPMBfX7D4WU&t=312s

Enkrat bo, bodi brez skrbi, morda ta vrag ne bo vzel nas, mi ne bomo tega dočakali, ampak govori se, da v takem primeru preživijo le ta previdni in ta dobri, tako kot na Noetovi barki.

Kaj se pa zdaj tukaj razni takozvani pasjeljubci oziroma pesjanarji delate fine in blefirate tukaj? Grem stavit. da je tud na monu že nekaj takih. Najbrž ste se že tud v tej temi taki oglasili.
Tisti Blokarji oziroma tisti, ki spite skupaj s svojimi psi v isti postelji in ki svoje cucke oblačite v cunjice, hodite z njimi na morje, jih nosite v torbicah, kušujete pse itd,,,ste potencialni izprijenci, kot jih opisuje začeten post.
Ni bil samo Baričevič tisti, ki je to počel. Tud tukaj vas je nekaj takih, ki se žvalite s psi, jim šlatate in perete in brišete genitalije….

Ta pasja kürbarija je logičen razplet in nadaljevanje tega vašega pasjega obsedenega stanja.
Nizozemci, Nemci itd,,,so samo pričeli to naglas priznavat. Vi pa še boste in potem bostr to tukaj razglašali za napredno in kao, svobodno izbiro spolnega partnerja in podobno sranje..
Se mi pesjanarji gravžate že na daleč, ko včasih preberem te vaše pasje debate, kako vaš kuži lula, pa kaka, pa vaša kužika to pa kužika ono, ker vaš pes je kao, vaš družinski član……fuj, prasci nagravžni pesjanarski…

Ta je bil serijski morilec.

https://www.youtube.com/watch?v=vPMBfX7D4WU&t=312s
[/quote]

Ja, serijski morilec, ki je svoje žrtve (17 moških in fantov) zadrogiral, posilil, ko so bili nezavestni in potem na različne načine ubil, imel s trupli še spolne odnose, nato razkosal, ločil meso od kosti in dele njihovih teles prezerviral (v acetonu, v skrinji, emajliral itd.), da je lahko imel z njimi še naprej spolne odnose. Moja poanta je, da vzklik “kaj tako nagnusnega pa še ne” mogoče ni ravno točno, ker človeška sprevrženost včasih še sama sebe preseneti. To je pač samo en primer o katerem sem ravno včeraj brala, ker sem videla napovednik za film in nisem vedela kdo tip je.

Saj piše, da so obiskovalci iz VB, Nemčije, Švedske, Nizozemske. Prihajajo v Srbijo prav zaradi seksa z živalmi.
Hja, očitno niso samo Arabci kozojebci.
[/quote]
A slovenci pa menda ne. Že tu na monu je zasledit sumljive, pa vse do vrha politike in gospodarstvenikov. Predvsem zaradi slednjih se to ne preganja kot bi se moralo. Pri Baričeviču so se spravili na tiste, ki so kaj vedeli, da so jih utišali, namesto na sprevržence.


A slovenci pa menda ne. Že tu na monu je zasledit sumljive, pa vse do vrha politike in gospodarstvenikov. Predvsem zaradi slednjih se to ne preganja kot bi se moralo. Pri Baričeviču so se spravili na tiste, ki so kaj vedeli, da so jih utišali, namesto na sprevržence.
[/quote]
Tako je.
Tukaj na tem forumu je definitivno nekaj takih nagravžnežev.
Sploh pa so sumljivi vsi tisti, ki pse primerjajo z otroki.

Je pred leti delal seksualno študijo o Slovencih in prišel do ugotovitev, da je sodomija/bestialnost najbolj “zaželena spolna praksa” pri Slovencih, ki prednjači na lestvici spolnih želja. Verodostojnost njegovih izjav je potrdila celo statistika največkrat izposojenih video vsebin (to je še iz časov pred internetom). Si mislim, da je podobno tudi v drugih državah.

Joj, kakšen nagnusen stvor si šele ti. Ne razlikuješ med imeti rad žival ali tudi crkljati žival pa med POSILJEVATI žival. Ti si res en bolan pra.sec, no, mogoče tudi pra.sica.

Joj, kakšen nagnusen stvor si šele ti. Ne razlikuješ med imeti rad žival ali tudi crkljati žival pa med POSILJEVATI žival. Ti si res en bolan pra.sec, no, mogoče tudi pra.sica.
[/quote]

ampak čisto majčkeno ima pa le prav, kar priznaj!

Ljudje, ki človečijo pse niso čisto gladki, se strinjam. Ampak ne gre pa to enačiti z zoofilijo, no. Po tej logiki bi bil pedofil vsak, ki ima rad otroke in svoje male hčerke oblači v oblekice z volančki in jim spleta kitke. Dejmo bit resni. To je druga tema, ne ta. Kolikor vem Baričevič ni imel v oblačilca oblečenega kužka, ki bi ga nosil v torbici, ne?

New Report

Close