Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partner v tujini

Partner v tujini

Prvič odkar sva skupaj je šel partner za cel teden na službeno pot. Jaz pa ga tako zelo pogrešam. Čez dan še gre, se zamotim, zvečer pa je zelo mučno. Sploh ne morem zaspat, postelja se mi zdi takoooo velika. In kar celo noč imam prižgano TV, da lažje zaspim. Res občudujem se ženske, katerih možje so vozniki ali pa veliko na poti. Sploh ne vem, kam naj se dam.

Ojoj, odvisnica….

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Uboga reva, si kot moja svakinja, ki ni sposobna ziveti brez partnerja in zganja cirkus, ce on kam gre. Moj gre jutri za teden dni in nimam problema niti za minuto, bo se prehitro sel cas, zvecer bom recimo brala brez slabe vesti, dan pa ima ze tako premalo ur.

nova
Uredništvo priporoča

Tudi meni prija občasno biti sama. Malo pospravim, imam potem cel teden mir, jem solate, ni kuhanja, s kolegico dvema se gremo kaj potepat po trgovinah, zvečer berem.

ojojoj res ti je hudo… a pripeljem celo mojo familjo + taščo 90 let da ti pride delat družbo?


Take, kot si ti se naveličajo in skočijo drugemu v posteljo. Pač. Tako je. Ni pa rečeno, da je tvoj zvest.

Jaz te nekak razumem, ker tud moj je kr velik po tujini na službeni poti, sicer največkrat tm ca 3, 4 dni pa ga tud takrat kr pogrešam, čeprav se slišva večkrat na dan, ampak midva še nisva v taki vezi, ki bi trajala že neki let.
Mi je pa mal čudn zate, ker poslušam ženske, ki so že več let v vezi, pa partner tud kdaj gre na službeno pot, pa so takrat kr mal vesele, se lahk “oddahnejo” 🙂

Joj zakaj moj ne gre kam na službeno pot..

Pa dobro no, kaj kompliciraš, saj veš, da imajo vse te ženske in žene “prijatelje” za vmesni čas, da čas hitreje mine. Itak imamo tudi mi možeki vsak svojo “prijateljico”, da tudi čas v tujini hitreje mine 🙂

Take, kot si ti se naveličajo in skočijo drugemu v posteljo. Pač. Tako je. Ni pa rečeno, da je tvoj zvest.
[/quote]

Pa od kje pa tebi ta ideja?

Če se imata rada, se spoštujeta in zaupata eden drugemu se ne bo nihče nikogar naveličal..a zato, ker ga par dni ni bi pa naj že oba skakala vsepovprek drugim v naročja?! Mater ste eni prepotentni in vsiljivi s svojimi črnimi mislimi!

Vidi se, da ga ima rada, če ga pogreša! In to je krasno. Dokaz, da je to to. Če ga nebi niti malce pogrešala bi bilo že nekaj hudo narobe.

So tudi takšni pari, ki se na ljubo terenskega dela ne vidijo ne le par dni…mesec ali več!
Ja kako pa takšni zdržijo?! Kako ti zdržijo brez partnerjeve bližine? A kar skočijo k drugemu, ki ga ne ljubijo v objem?!

Kakšen folk diha zrak….

Začni moliti, Jezus zelo dobro zapolni vsako praznino v srcu in postelji.

Ah no, ene vešče bodo vedno napadale. Takšne, ki imajo rade mir pred svojim dedcem.
Jaz priznam, da mojega potrešam. Saj paše biti malo sam, samo vseeno nekaj manjka. Jaz že slabše spim, če ga ni zraven v postelji. Sem se navadila, da je poleg mene in če ga ni (tudi če samo v kabinetu kaj dela dlje časa), ne zaspim in se premetavam po postelji. Ko pride, me zmanjka v momentu 🙂 Pač imam rada njegovo bližino in mož tudi mojo.

Res izpadeš ven kot da si odvisna od odnosov. A je tvoj moški smisel tvojega življenja ali kako? A nimaš prijateljic, da bi šla kam ven z njimi? Ali pa naredila nekaj čisto zase, za svojo dušo? Odrasti bo treba, punca.

Gospod župnik tudi.

A nimaš nobenega soseda, da bi te kratkočasil?

To je povsem razumljivo. Sploh, ce je prvic odsoten dlje. Tudi jaz (se vedno) pogresam Lepooko vsakic, ko grem za vec dni skupaj Proc. 🙂

Če imaš možnost pojdi z njim v tujino. Tako je bivša sodelavka naredila. Vsakič, ko je šel njen nekam za več kot 2 dni, je šla z njim. Imajo v firmi prav “pravilo”, da gre lahko partner zraven. Polovico stroškov si mora sama plačat, polovico ji pa firma plača. To je bilo sicer 10 let nazaj, verjetno je danes še vedno isto. Sestrična je začela pa sama hodit z njim kar naenkrat. Sama je rekla, da zato, ker je tam v tujini ena, ki hoče njenega moža imet za tisti čas pa da ji pokaže hudiča 🙂 Od takrat naprej gre vedno z njim. Nikoli ne veš.

P.S.: Je pa zdaj morda priloznost, da storiš kaj zanj in zase. Odvisno od vajinih značajev in navad. Lahko mu napišeš pismo, pesem,… pripraviš kako darilo, večerjo, ko se vrne. Lahko se urediš in storiš nekaj za oba… prebereš kako knjigo, premisliš odprte teme. Razdalje lahko tudi zblizujejo.

New Report

Close