Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako prepoznati ali je ženska vame zaljubljena?

Kako prepoznati ali je ženska vame zaljubljena?

Hodim z eno žensko od katere sem starejši 11 let (nisva najstnika!) in se poznava slabe 4 mesece, najprej kot prijatelja, potem pa npr zadnji mesec kot par, čeprav se meni ne zdi da sva ravno par….recimo, seksala še nisva. Tudi živiva ne skupaj, se pa občasno videvava in komunicirava itd…Ne vem, nekako nimam dobrega občutka, da ima ona mene rada, čeprav ko sem jo to vprašal mi je rekla, da kaj se to sprašujem, ali je kaj takšnega naredila,…vem, toliko jo pa že poznam, da je res bolj zadržana oseba, tudi iz najinega prijateljstva (ko še poljubčka nisem dobil…) sva prišla bolj počasi, z veliko vložene energije, potrpljenja, čakanja,dvorjenja,…predvsem iz moje strani sva naredila majhen napredek,…ampak za moj občutek se to odvija prepočasi,….velikokrat sva tudi zmenjena da se dobiva, pa potem pri njej nekaj vmes pride pa ne more, ali pa gre kam drugam,….skratka, jaz jo imam res rad, mi je všeč, zato sem tudi tako potrpežljiv in razumevajoč, čeprav res ne vem kako dolgo se mi bo ljubilo še tole čakanje, ker se vse tako počasi odvija. Nihče od naju npr nima otrok ali karkoli, so pa seveda obveznosti, pa družabno življenje itd,…in ji tudi nič ne težim ampak vseeno malo bolj bi se mi pa vseeno morala posvetiti. Če bi mi bilo samo do seksa, bi se je že kmalu znebil, ker tako dolgo čakanje bi se mi zdelo brezveze, ampak jaz njo ljubim in bi si rad z njo ustvaril družino oziroma gledam na njo drugače kot samo za seks in jo pač čakam in čakam,…in sedaj me zanima, kako druge ženske gledate na to? Kako dolgo čakate da se popolnoma predate partnerju? Koliko časa gradite nekakšen odnos, preden vstopite vanj res z vsem srcem in dušo. Ker tole se meni zdi bolj kot nekakšna najstniška ljubezen kjer se dva družita na pijači itd…pa midva že dolgo nisva najstnika, jaz bi se tudi poročil z njo nekoč npr…skratka, kako dolgo jo naj še čakam? So kakšni posebni pogoji, ki bi jih predtem moral izpolniti itd…. vem da se ljudje različno zaljubljamo. Eni so bolj zaprti, rabijo dalj časa, mogoče imajo kakšno negativno izkušnjo iz preteklosti, ali pa so preprosto manj zainteresirani, niso dovolj dovzetni na to, niso pripravljeni,…ampak vseeno bi rad slišal vaša mnenja, kako je bilo s tem pri vas. Kaj lahko naredim tudi sam, da izboljšam takšen odnos in storim korak naprej “iz začaranega kroga”.
Mi je pa enkrat tudi sama priznala da je res da spreminja menja, čustva, ljubezen do mene,….mene pa sedaj zanima, če kdo od vas tudi to počne in zakaj?
A ni tako, da ko si zaljubljen in imaš nekoga rad ga pač imaš rad, pa tudi če ima mogoče kakšno napako jo pač sprejmeš itd,….zakaj bi se to kar tako spreminjalo. Meni to deluje kot negotovost ampak spet ne v tej meri, da pa me zaradi tega nima rada, ampak bolj v tej meri, da me ima enkrat bolj in drugič manj itd…ali se motim? Ne razumem, zakaj bi spreminjala mnenje o meni, če sem vedno enak, se enako obnašam, enako izgledam itd,…zakaj bi se to potem spreminjalo? Tudi ona ni popolna, ampak sem jo takšno sprejel in jo imam rad od prvega dne pa do danes enako, je pa res da če mi ona ne bo vračala te ljubezni jo bom pa tudi jaz imel manj rad ampak si bo sama kriva, ona pa zame ne more reči, da ji jaz ne dajem dovolj ljubezni, pozornosti,…

Žensko poznaš 4 mesece, pa jo že kar ljubiš, pa družino bi si ustvaril, pa…
Jaz bi pobegnila.

ja to glede družine je tudi njena želja (mogoče bolj kot moja), ljubim jo pa ker mi je všeč in jo imam rad in mi je lepo z njo in ne vem zakaj bi moral čakati še par let, ker nisva več mlada tudi ona ni (za prvega otroka)

Kombinacija zaprtosti in splošnega nezaupanja. Delno zaradi karakterja, delno zaradi slabih izkušenj. Mogoče je že zaljubljena, pa tega še ne zmore pokazat. Če jo imaš rad, če res misliš, da je to ženska s katero želiš biti, bo treba z njo malo potrpet. So pa to ponavadi take, ki so zveste, ki ne varajo in ko se ti enkrat odprejo, si njihov in so v zvezo pripravljene vložit veliko več kot ostale. Praviš da je že dosti stara, da si ustvari družino, ki si jo želi- takrat ženska ne išče več fanta s katerim se ima samo fajn, ampak partnerja in očeta svojih otrok in takrat rata bolj previdna, bolj zahtevna. Samo tega ti najbrž ne bo upala zaupat na glas, ker se bo bala da te prestraši. Pritisk biološke ure, ko veš, da ni več veliko časa in se moraš odločit prav.

Kompliciraš na kvadrat.
In ne ženska ni zaljubljena vate in ti to dobro veš.
Preberi si kaj o čustveni intimnosti.

Najbolj zanesljiv in očiten znak zaljubljenosti je intenzivna želja po bližini z ljubljeno osebo. Če si res zaljubljen, želiš čim več časa preživeti s to osebo, vse preostalo odrineš stran, nič drugega ti ni pomembno. Torej – če ona ne želi preživeti s tabo toliko časa, kolikor le lahko, potem… saj veš.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Takrat, ko sem sveže zaljubljena, imam tremo, kot pred kakšnim pomembnim nastopom. Če sem preveč ležerna zraven moškega, to zanj ni dober znak….ga imam za prijatelja.

Nism vsega prebrala, ampak ok.
Po 4 mescih poznanstva, bi se ti poročil? Hm, zanimiv. Jaz in moj fant, pa sva skup že skor 2 let, pa komi zdej se pogovarjava o poroki, otrocih….
Da pa stopm v vezo z vsem srcem in dušo, pa je tud pri men, pri fantih s katerimi sm bila v vezi, trajal par mescev.

ona te je izbrala za sredstvo s katerim si bo ustvarila družino. bodi ponosen na to in ne obupaj. ljubezen ni pomembna, saj pride ingre. pomembno je, da ostaneš zrel in odgovoren ter da se maksimalno posvetiš svoji vlogi očeta in moža. seks je potreben še manj. to je samo nujno zlo, ki je potrebno za spočetje, zato sploh ne misli na to, razen ko se ji bo zahotelo zanositi. takrat ji ustrezi, saj bo tudi ona s tabo malo potrpela.

Že to, da se o tem sprašuješ je en znak, da ni zaljubljena. Če bi bila bi to preprosto vedel in videlo bi se ji v njenem pogledu. Ženski verjetno samo paše tvoja bližina in pozornost, ki ji jo namenjaš, zaljubljena pa ni.

Aja, pa še to, če med vama še ni prišlo do seksa s tem ni nič narobe, je pač taka, da ne hiti. Če pa ti ženska ne izkazuje nežnosti tudi na kakšen drugačen način, je pa sploh znak, da ni zaljubljena.

Ves čas ponavljaš, da nekaj čakaš.
Kaj pa sploh čakaš?
Če si zaljubljen sploh nimaš časa karkoli čakat, preprosto uživaš ob prisotnosti te osebe.
In ja, svetijo, iskrijo se ti oči. 🙂

Ob branju tvojega maila, sem pomislila ravno obratno; TI nisi zaljubljen, enako kot je ona v dvomih glede intenzivnosti čutenja in naklonjenosti do tebe (nihanja, kot praviš, da jih ima)..
Preveč razumsko seciraš in “načrtuješ” v prihodnost, da bi imel sploh časa biti zaljubljen.
Zaljubljenost živi v sedanjosti, ljubezen pa postavlja in sestavlja temelje skupne prihodnosti.


takega partnerja pustim takoj. ker ja, če sem v letih ne mislim tvegati svojega zdravja in zdravja otroka za nekoga, ki je čas spoznavanja najinega skupnega raje zapravil, namesto z mano, ampak z bivšo in poslavljanje od nje… pa je bila že zdavnaj bivša z otroci od drugih
tako,da tak samo igra taktiko kao da mu je hudo, pa da še preboleva, pa 1001 razlog, samo da nateguje čas, ker v resnici je pa razlog ta, da mu v resnici ni do družine in otrok.
In ne gledam takega niti 5 minut ne, in si takoj poiščem nekoga, s katerim si ustvarim družino, sicer mi gre ta čas mimo, ampak si ga poiščem iz ljubezni do njega in družine – ne iz namena izkoriščanja, ker s takim mislim potem tudi ostati.In je tak, ki mu je mar tudi zame za moje želje in zdravje in skupne želje.
tak, ki nateguje vse in laže,da me ima rad – mu ni mar ne zame , ne za moje zdravje, ne želje, nima niti kančka ljubezni… zato je prav,da je adijo in preteklost že včeraj ne danes. In naj se poslavlja on od svoje bivše do konca njegovega življenja in bo tako najbolj srečen.


takega partnerja pustim takoj. ker ja, če sem v letih ne mislim tvegati svojega zdravja in zdravja otroka za nekoga, ki je čas spoznavanja najinega skupnega raje zapravil, namesto z mano, ampak z bivšo in poslavljanje od nje… pa je bila že zdavnaj bivša z otroci od drugih
tako,da tak samo igra taktiko kao da mu je hudo, pa da še preboleva, pa 1001 razlog, samo da nateguje čas, ker v resnici je pa razlog ta, da mu v resnici ni do družine in otrok.
In ne gledam takega niti 5 minut ne, in si takoj poiščem nekoga, s katerim si ustvarim družino, sicer mi gre ta čas mimo, ampak si ga poiščem iz ljubezni do njega in družine – ne iz namena izkoriščanja, ker s takim mislim potem tudi ostati.In je tak, ki mu je mar tudi zame za moje želje in zdravje in skupne želje.
tak, ki nateguje vse in laže,da me ima rad – mu ni mar ne zame , ne za moje zdravje, ne želje, nima niti kančka ljubezni… zato je prav,da je adijo in preteklost že včeraj ne danes. In naj se poslavlja on od svoje bivše do konca njegovega življenja in bo tako najbolj srečen.
[/quote]

o čem ti govoriš? Kakšno poslavljanje od bivše, pa laži itd….si sploh razumela point?

Zakaj mu vi dajate lažnivo upanje?
Njena biološka ura pa res ni njegov problem.
On ni dolžan nje 4 mesece samo gledat.
Ali ne vidite, da ni ona vanj zaljubljena, če je od nje dobil samo lubčka.
Pa revež ne zna presoditi, kaj to pomeni pri ženski!

Dejstvo pa je,da če bi ona v njem videla moškega in če bi po njem hrepenela,
bi se mu vrgla v objem, se hotela z njim ljubiti,
pa ves čas bi hotela bit samo z njim, če bi jo zanimal .
Od kod ste pobrali take tumarije, da ji mora on dajati čas in biti potrpežljiv?
Čas za to, da ona hodi s prijateljicami in se jim hvali, da “ima zdaj fanta, prijatelja? ”
On pa od nje nima nič in z njo zgublja čas,
lahko bi ga koristno porabil za stike z normalno zdravo žensko,
ki si želi moškega, kot vse normalne ženske, ne pa te hladne.
Bognedaj da bi nazadnje res prišlo do zakona in starševstva,
ker ga bo zadrževala ob sebi s pomočjo otrok, ga izsiljevala,
mu preprečevala odhod,
ko bo trpel v spoznanju,
da ga ni nikoli ljubila,
in bi lahko bil srečen v ljubezni z drugo!

To je pač pri tebi, ki se zaljubljaš izključno v videz. Tisti ljudje, ki se zaljubljajo v karaker oz. kaj več, se morajo nekaj časa ob osebi počutiti sproščeno in prijateljsko, da se lahko zaljubijo.

Dobil si že dosti pametnih odgovorov iz katerih je jasno, da punca ni zaljubljena v tebe.
Sam nisem vsega prebral, bi pa smo komentiral tvoj naslov, kako vidiš ali čutiš, da je ženska zaljubljena.
Evo en moj primer, bila sva sama v enem prostoru v katerem je bila totalna tišina in sem slišal utrip njenega srca v tem prostoru, tako, govorit pa sploh ni mogla, samo jeclala je, da je bilo še meni neugodno.

Avtor, zate pa: ni zaljubljena vate. Morda kdaj bo, ampak tega ne moreš pričakovati, je mala verjetnost. Ampak ne boš z njo imel kontakta, pa 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nikoli ne bo.

Torej: bodi dober prijatelj, pa imaš mogoče 1-2 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} možnosti, da se bo zaljubila vate. Če ne boš, imaš pa 0 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Da te nekdo ljubi, vidiš po tem, da gre zate na kolena, tako pravi gospod župnik. Tako kot mi za Jezusa, ko molimo, to je prava ljubezen.

To je pač pri tebi, ki se zaljubljaš izključno v videz. Tisti ljudje, ki se zaljubljajo v karaker oz. kaj več, se morajo nekaj časa ob osebi počutiti sproščeno in prijateljsko, da se lahko zaljubijo.
[/quote]

A bejž, pa ti me poznaš bolje od moje matere. :)))))

Tremo imaš zato, ker želiš nanj narediti dober vtis.

Tako, kot piše nekdo kasneje: dobra osnova za razmerje je, da si ob nekom sproščen, Da ne rabiš pazit na svoje reakcije – si lahko, kar si.

Tremo imaš zato, ker želiš nanj narediti dober vtis.

Tako, kot piše nekdo kasneje: dobra osnova za razmerje je, da si ob nekom sproščen, Da ne rabiš pazit na svoje reakcije – si lahko, kar si.
[/quote]

To pa je resnica. Saj to verjetno kasneje pride, ko prebiješ led. ;))

Z mojo punco sva začela imeti skupni poljub na morju 2010 .
Vendar je bil resnično vroč in resnični .
No ko sva se počasi postajala blizu sva se začela stiskati ter božati .
Leto 2013 sva se vorenk zaljubila ter postala sva resnični lep par ljubezni ki to traja še danes .
Ne poznam ljubosumnosti sem pa resnično zaljubljenj v njo tudi ona pravi da je name čisto nora .

Zdaj se je že verjeno skristaliziralo ali je glumila in ga nategovala.

Če punco povabiš na prvi ples se ti smehlja , med plesom ti pošlje poljub , nežno te objame in pogovarja v lepih rečeh .
Vendar če se lepo napravi te vpraša če bi se lahko poročila .
Ko gresta na pijačo in sta malo pijana se naslanja na tvoja ramena ter govori da si njeni ljubček .

New Report

Close