Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Potrditev, da niste robot? A roboti berejo Mon?

Potrditev, da niste robot? A roboti berejo Mon?

Kaj pa je zdaj to?
A roboti tudi berejo Mon?
Izberi vse prehode za pešce in preveri?
Ful komplicirano, a ni bilo prej bolje: roža, mačka, drevo?

ker mi non stop štepa slikice z nekimi znaki, avti… v nedogled…
pa sem zdaj na računalniku z miško… pol k bom na fonu predvidevam bo še bolj trapasto to klikat

So začeli brat pa jim sedaj tako preprečijo, oz vsaj komentiranje če že branja ne

Dajte mačke nazaj al pa vsaj neko drugo vprašanje, te slike so tečne do amena, ker moram 10x kliknit, to je kriminal.

MON uredništvo prijaviti varuhu človekovih pravic, posebni kripo policiji, vsem cerkvenim inštitucijam, agenciji za varno hrano, uradu zoper mučenje živali, delovni inšpekciji, informacijski pooblaščenki, komisiji za izvedbo volitev, …

Zakomplicirali ste. Zoprna stvar, le kdo si je to spomnil?

Zahtevam, da se nemudoma vse slike zamenja s slikami cerkva, križev in Kristusa!

Zahtevam, da se nemudoma vse slike zamenja s slikami cerkva, križev in Kristusa!
[/quote]

A ni to za do dve leti zapora?


Gorsko reševalno, pa lokalni bufet si pozabu!!☺☺☺

Meni hoče samo kljukico, da nisem robot, in oddam sporočilo.

:-)))) kakšna jajca:-)))

Saj je logično, ker živijo od klikov.


blagor tebi- meni vrže v nek mozaik, ki v celoti kaže eno sliko – npr. prometni znak in potem moraš obkljukat kvadratke slike na katerih je znak in ko to obkljukaš še teh igric ni konec in vrže vn sestavljanko različnih slik in moraš obkljukat slike na katerih ja avtobus in potem tako dalje še tretja slikica, kjer moraš obkljukati tiste, kjer je taksi… in potem če imaš srečo neha in ti izriše kljukico,da nisi robot…
in potem če predolgo pišeš tekst posta (daljši tekst) ti zgoraj lepo napiše, da je verifikacija potekla in da moraš še enkrat kljukati risbice…
butasto do amena res

Preklikat je treba vse živo in na domačem računalniku, kjer nimam blokad reklam oz. na mobiju tega zihr ne bom počela – že brez tega skače ekranska slika. Kljub pojasnilu, da je taka forma uporabniku neprijazna, se stanje ne spreminja. Kvečjemu drsi navzdol…

Ja, odvajalo od mona. In ja, kul.

meni da slikice, pa prav celo znanost so iz tega naredili, obkljukat je treba, kar zahtevajo, pa niti ni tako simpl pa še slabo se vidi, na telefonu pa je sploh kriza, se mi ne da, sem najprej mislila, da imam samo jaz to čast, pa vidim da vsi.


še najhujše je pa to, da če obkljukaš prej predno napišeš tekst, ti po kratkem času zablokira in verifikacija poteče in moraš še enkrat… torej ne dovolijo očitno nam pisati teksta v post 😛


blagor tebi- meni vrže v nek mozaik, ki v celoti kaže eno sliko – npr. prometni znak in potem moraš obkljukat kvadratke slike na katerih je znak in ko to obkljukaš še teh igric ni konec in vrže vn sestavljanko različnih slik in moraš obkljukat slike na katerih ja avtobus in potem tako dalje še tretja slikica, kjer moraš obkljukati tiste, kjer je taksi… in potem če imaš srečo neha in ti izriše kljukico,da nisi robot…
in potem če predolgo pišeš tekst posta (daljši tekst) ti zgoraj lepo napiše, da je verifikacija potekla in da moraš še enkrat kljukati risbice…
butasto do amena res
[/quote]

Ja, mene je na začetku tudi, trikrat sem morala poklikat, potem sem se pa vmes prijavila, pa odjavila in zdaj hoče samo kljukico.

Brezveze

Najglupejše doslej.

Prijavite se in vam ne bo treba nič označevati 😉


NE BOM. HOČEM JEBENO ANONIMNOST IN MAČKO-DREVO-SOLATO NAZAJ.

to pomeni,da mi nikoli več ne bo treba. četudi se potem odjavim in ne pišem prijavljena?

zdaj pa res, mi je samo kljukco dalo 🙂 brez klikanja 🙂

Meni je bilo treba neprijavljeni samo stisnit za kljukico.

Mater, komaj sem ugotovila, kaj je to avto.

New Report

Close