Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ča bodo trgovine zaprte ob nedeljah, bomo pa spet v Italijo hodili

ča bodo trgovine zaprte ob nedeljah, bomo pa spet v Italijo hodili

In pika. Meni paše, da so trgovine odprte v nedeljo.

Ti kar izvoli ti nihce ne brani. Sem za zaprtje trgovin za praznike in nedelje.

Ja če človek ne zdrži en dan brez štacun, pol pa v Italijo.
Meni je vseeno. Sem še iz časov, ko tudi ob sobotah ni bilo kar vse odprto cel dan, ob nedeljah in praznikih vse zaprto, če so prazniki tako padli, so bile lahko trgovine zaprte tudi 3 dni. Pa smo vsi preživeli brez. In šli v prostih dneh rajši na kak izlet. No saj to gremo še zdaj.

Tistih cca 700 eur, ki jihso prejme večina ni problem zapraviti med tednom.

Jaz zdržim 6 dni brez trgovin in grem tja v nedeljo, ko imam čas.

to pa res ni pomembno kaj tebi paše…

to pa res ni pomembno kaj tebi paše…
[/quote]

itak da je pomembno. zaslužek je pomemben. in ker je več takih verjemi, da tudi če uzakonijo kakšno tako neumnost, bo kakšen od trgovcev že našel luknjo v zakonu.

Absolutno proti, smo iz Lj. kam naj se vozimo?

to pa res ni pomembno kaj tebi paše…
[/quote]

Tudi MENI paše, da so odprte. A misliš, da je pomembno, kaj tebi paše??
Če si trgovka in ti delo ne paše, ostani doma.
Bomo videli, kdo bo zmagal :-ppp

Tudi MENI paše, da so odprte. A misliš, da je pomembno, kaj tebi paše??
Če si trgovka in ti delo ne paše, ostani doma.
Bomo videli, kdo bo zmagal :-ppp
[/quote]

Tako boš lahko skoraj vse nedelje v letu v trgovini ob nedeljah 🙂

Prav zanima me, če bi ti še vedno pasalo, da so odprte ha ha ha ha

Ha,ha..pametna pa ravno nisi.Nedelje zaprto,in ponedeljek..

Pametna avtorica res nisi.Pozanimaj se kako je odprto v Italiji,pa Avstriji.Srecno nakupovanje v nedeljo v tujini.😠😠😠

Jaz bi tudi, če bi bila bolj blizu. Pa ne ob nedeljah, ker ob nedeljah ne nakupujem, ampak, ker imajo bolj kvalitetno robo, kot je naša, ki je delana za Balkan.

V Italiji so trgoski centri odprti ob nedeljah cel dan-Torri, Monte doro,… male trgovine mogoče res niso, samo jaz tja ne hodim.

Pri nas ne bomo hodili, niti slučajno, mi ne pade na pamet, da frej dan zabijem v trgovskem centru!

Že tako gledam, da vse naredim čez teden, da nakupim, da pospravim, da operem, speglam, pač vse, kar se mora, če se le da, da končam do četrtka zvečer, pa magari ob enih ali dveh ponoči, samo da sem od petka po službi do ponedeljka zjutraj do službe frej.
Meni osebno je nakupovanje čez vikend potrata prostega časa.


Jaz nakupujem ob nedeljah v IT.

Italijanski Centro commerciale ( vsi tisti,ki imajo Ikeo pa tudi), pa ipermercato ( COOP, IPERCOOP, Aucham Carrefour, ipd) so od konca avgusta, ko je konec sieste, naprej odprti vsako nedeljo. Celo do 21h.

Tudi MENI paše, da so odprte. A misliš, da je pomembno, kaj tebi paše??
Če si trgovka in ti delo ne paše, ostani doma.
Bomo videli, kdo bo zmagal :-ppp
[/quote]

naj se ti cedijo vsaj sline ob ogledovanju trgovin, če že nimaš prjatlov…

Zaprli bodo do sto procentov.


Jaz nakupujem ob nedeljah v IT.
[/quote]

Zakaj se pa potem tako razburjaš, če bodo trgovine pri nas ob nedeljah zaprte. 🙂

Šef je rekel danes na sestanku, “če smo nedelje zaprti, nimata kaj dva delat v skladišču”. Tudi študent na vikend odpremi bo letel. Krčilo se bo in delo se bo preložilo na trgovske potnike, treba bo ob 5h zjutraj vstajat zato, da si bom lahko robo iskal po skladišču in nalagal gepek. Nadur tako ne bom smel koristit. Z zaprtjem ob nedeljah bo slabše, ljudje bodo leteli na ceste. Ostanek pa bo več delal in “nedeljo” spravil pod kapo čez teden.

Zakaj se pa potem tako razburjaš, če bodo trgovine pri nas ob nedeljah zaprte. 🙂
[/quote]
Ne razburjam se zaradi morebitnega zaprtja trgovin, pač pa zaradi hinavščine in dvojnih meril. Predvsem pa zaradi pasivno agresivnega populističnega manipuliranja z ljudmi, katerega namen je samo in izključno pridobivanje političnih točk, ne pa resničen interes glede dobrobiti kogarkoli, razen lastne riti.

Neumnega šefa imate, ki ne zna prepračunat stroškov in prihodkov.

Popolnoma vseeno mi je, če so trgovine ob nedeljah zaprte. Zaradi mene bi bile lakho že ves čas. V Italijo tudi ne bi hodila. Še v časih, ko se je tja romalo, sem šla mogoče 2-3x na leto. Nikoli me ni privlačilo.


Čisto iskreno, tudi jaz ne bi hodila, če v tamkajšnjih trgovinah ne bi prodajali bolj kvalitetnega sadja in zelenjave kot v naših.

New Report

Close