Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek razlika blog:vlog

razlika blog:vlog

Ok, vem, kaj so blogi in blogerji. Zdaj pa občasno zasledim izraz vlog in vlogerji. O nekih lepotnih vlogerkah sem nekje videla naslov, pa en tip objavlja vlog na Facebooku, vse podrobnosti iz družinskega življenja, ravno toliko, da ni bil gor porod v živo … Kaj so torej vlogerji in a folk res služi s temi objavami (zame skoraj kot prostituiranje) na spletu?

Sama si si odgovorila kaj so vlogerji. Snemajo svoj vsakdanjik.
In da, eni zelo dobro služijo na ta način. Seveda tuji.

BLOGARJE se BERE
VLOGARJE se GLEDA (VIDEO)

pa še neki, to vprašanje je zdej že ene sedma posamezna tema, kaj je razlika med blogom pa vlogom, a že ime ti samo pove, dejte mal sive celice umaknt stran od Avdiča pa Bizovičarja pa začnite razmišljat

nova
Uredništvo priporoča


Tale forum obiskujem občasno in teme o blogih/vlogih še nisem zasledila. Se globoko opravičujem, ker sem menda že sedmič to vprašala.
In mimogrede, moje sive celice so zaposlene s čim drugim kot z Avdićem in Bizovičarjem (a jih za ta dva in njima podobne sploh potrebuješ?) …

Če ne veš, od kod izraz blog (a ti veš?), potem težko prideš do tega, da je v v vlogu namesto videa. Ker b v blogu ni prva črka levega prilastka, ampak zadnja.
Meni se tudi ni sanjalo, v čem je razlika, ker ne spremljal ne prvega ne drugega, sem pa poznala etimologijo bloga in si nikakor nisem znala razložit, kaj bi potemtakem lahko pomenil vlog.

Je oblika razkazovanja lastne nečimrnosti in narcisizma, s katero lahko z malo sreče tudi nekaj zaslužiš.

A res? Zakaj govoriš kar nekaj na pamet? SaraBeautyCorner je Slovenka, ki sicer zadnja leta živi na Švedskem.. Sara ima na njenem YT kanalu preko 6 mio. sledilcev..

Pa verjemi, da ni edina Slovenka, ki služi z YT…

Sicer pa ni pomembno s kod si, le da ustvarjaš dobro in zanimivo vsebino…

A res? Zakaj govoriš kar nekaj na pamet? SaraBeautyCorner je Slovenka, ki sicer zadnja leta živi na Švedskem.. Sara ima na njenem YT kanalu preko 6 mio. sledilcev..

Pa verjemi, da ni edina Slovenka, ki služi z YT…

Sicer pa ni pomembno s kod si, le da ustvarjaš dobro in zanimivo vsebino…
[/quote]

Očitno sledenje vlogov pušča malček sledi v pismenosti …?

Očitno sledenje vlogov pušča malček sledi v pismenosti …?
[/quote]

Ti si pa res en bebček..

1. Verjetno ne veš, ampak na forumih običajno pravopis ni pogoj, ker načeloma temu niso namenjeni.

2. Kljub vsej tvoj modrosti, si v zgornjem stavku naredil vsaj 3 napake:
– Termina “vlog” SSKJ ne pozna.
– Termin “malček” ne paše v gornji stavek, ker ima popolnoma drugo konotacijo.
– Ločila na koncu tvoje povedi niso v skladu s pravopisom slovenskega jezika.

Si pač čisto povprečen tepček, ki po spletu laže, zavaja in modruje o stvareh, o katerih nima pojma. Očitno pa je, da tudi slovnica ni tvoja vrlina.

Blog se pise, vlog se snema.

Očitno sledenje vlogov pušča malček sledi v pismenosti …?
[/quote]

Študija, ki so jo opravili na neki Ameriški univerzi je dokazala, da ste osebki, ki na spletu popravljate pravopisne napake drugih, neprijetni in introvertirani kreteni..

http://www.businessinsider.com/people-who-correct-typos-may-be-jerks-study-finds-2016-3
http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-3515520/Are-grammar-Nazi-Language-pedants-likely-introverted-disagreeable.html

Dejansko je res skrajno idiotsko, da popravlja pravopisne napake drugih, medtem pa sam naredi en kup napak.

A res? Zakaj govoriš kar nekaj na pamet? SaraBeautyCorner je Slovenka, ki sicer zadnja leta živi na Švedskem.. Sara ima na njenem YT kanalu preko 6 mio. sledilcev..

Pa verjemi, da ni edina Slovenka, ki služi z YT…

Sicer pa ni pomembno s kod si, le da ustvarjaš dobro in zanimivo vsebino…
[/quote]

Se posipam z pepelom. Napačno sem napisal. Za SLO publiko ne bo denarja, če pa ciljaš na tujino potem pa ja.

New Report

Close