Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Denis Avdič najbolj popularen Slovenec!

Denis Avdič najbolj popularen Slovenec!

200. 000 ogledov v enem dnevu!
https://www.youtube.com/watch?v=VzYA_qZxWTs

Dober je. Govori pa perfektno štajerščino, bravo.

Hahahaha
Vidi, vidi malog Denisa I kafice I filđančiča..
Pravi domacin

nova
Uredništvo priporoča

BEDA

Potem bi imel še več ogledov…

Perfektno Štajerščino… hmmm, kar dejansko pomeni, da govori zanič slovenščino.

Pomeni da je bila Denise Dame zelo dobra, da jo sedaj Avdič kopira.

Lahko da ima državljanstvo, Slovenec pa ni!!


No ja, če ti ne razumeš ….

toto majčko dobiš,…

Zame je Slovenec. Slovenska država je bogato napaja z davki, ki jih on plačuje. In zame je on bolj Slovenec od vsakega slovenskega lenuha, ki samo socialko vleče (seveda niso na socialkah samo Slovenci). So ljudje, ki enostavno nočejo delati, jih ni tako malo. Denis Avdić pa ob pol štirih zjutraj vstaja, cel dopoldne na radiu, popoldne, zvečer predstave. In pol zaslužka skoraj mu vzame slovenska država. Tudi za podpiranje slovenskih lenuhov.

Briga me, kaj govori in od kod je. Ampak nivo humorja oz. telih zadev je pa katastrofalno nizko, da je en Denis Avdič lahko tako popularen. Meni je tip neposlušljiv, poln enih bolnih slaboumnih for.

Odličen je. Fenomenalen. Sem se narežala.

In tole, dragi, je parodija na uno kretensko babo. Ko ste bili tako pametni, da ona dela parodijo. Še besede ne zna izgovorit, kaj šele da bi znala parodijo naredit.

Najbrž si želela napisat, da je Denis Avdić najbolj popularen Bosanec v Sloveniji?

Rečite kar hočete, za Bosanca se je prav lepo, kaj lepo – odlično asimiliral in vsaka mu čast! Ko bi se le tudi drugi njegovi rojaki tako!

A se vam zdi? Meni se ne zdi pretirano popularen. Niti pretirano smešen, dober.

Dober je,vidi se, da je iz Bih, ima smisel za humor, ni zamorjen, nezanimiv, kot npr Lado Bizgec, Škovaca, in ostala privilegirana samovšečna in preplačana ljubljanska bagra, nedostojna naziva kulturni delavec, komik, ali umetnik.


Kot sem že napisal, Avdič je naredil parodijo na že narejeno parodijo in naredil iz sebe bedaka…pa ko bi bil vsaj originalen…

za ljubljansko bagro, razen Zrnca…

Tvoja slovenščina je pa kakšna?? Nauči se najprej uporabljati velike začetnice, močvirko mali 😛

tako je.

uuuu kake mišice, pa tote hude šobe… vroči beli tiger z modrimi okami aaaah
Ko bi pokazal kaj zna delati še s tistim, ki ga skriva v svetlo modrih boksarcah potem bi se pa vsi ta pravi Slovenci odselili, hahaha.
Najbolj popularen z razlogom. Genialen in oseba s srcem je. Naš slovenski Bosanec.
Rada ga mam.

on je ćefur, ni SLOVENEC, je pa državljan

hahahahah legenda!!! hvala za posnetek!

Njegov govor in igra je prej parodija na Salome.
Isti šminkeraj, sicer se pa dobro poznata.
Sam pravi, da mu piše 12 ljudi, le nekaj doda sam. Tip se znajde kot bubreg u loju.
Tu, v Sloveniji je, kot sam pravi, doma.

New Report

Close