Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nada Rotovnik Kozjek – a se norca dela

Nada Rotovnik Kozjek – a se norca dela

Včeraj v oddaji Halo TV na 2. programu nacionalke je bila gostja dr. Nada Rotovnik Kozjek. Sicer je bilo govora o prehrani bolnikov in športnikov. Tudi sama se zelo zanimam za to temo iz osebnih razlogov.
Vendar pa so me odgovori in sam nastop te zdravnice močno razočarali, samo neko teoretiziranje in strokovne floskule s čimer si nimaš kaj pomagati.
Škoda, da vabijo take ljudi v pogovorno oddajo, ker ob koncu gledalec nima drugega kot grenak priokus.

Kot vodja prehrane na Onkološkem inštitutu naj se tudi malo zamisli, kaj vse tam bolniki dobijo na
krožnike in je vse prej kot ustrezno. V resnici ji ni mar za bolnike.

NO ja Nada Rotovnik je odlična. Ogromno fajn nasvetov dobiš tudi v raznih njenih člankih, recimo v Poletu.
Če pa nekdo pokliče in našteje kup zdravil pa je logično, da ne more vedet kaka vsa zdravila so to, saj ni farmacevt.
Je pa odilčna ženska, zdravnica in njeni nasveti so super. Preberem vse te njene članke, ki jih objavijo na spletu, v Poletu. Strokovno in jasno razloženo.

Pišeš traparije; dr. Kozjekova ve povedati marsikaj konkretnega in lepo brez floskul – vendar na ustrezno vprašanje. In tudi na Onkologiji marsikomu rešuje situacijo in naredijo skupaj s kolegicami veliko dobrega. Kolikor sem pa govoril z njimi – vedno dobim občutek, da jim je še kako mar.
Ne morejo pa delati čudes, sploh pa ne namesto posameznika.

nova
Uredništvo priporoča

Pišeš traparije; dr. Kozjekova ve povedati marsikaj konkretnega in lepo brez floskul – vendar na ustrezno vprašanje. In tudi na Onkologiji marsikomu rešuje situacijo in naredijo skupaj s kolegicami veliko dobrega. Kolikor sem pa govoril z njimi – vedno dobim občutek, da jim je še kako mar.
Ne morejo pa delati čudes, sploh pa ne namesto posameznika.
[/quote]

Tudi v včerajšni oddaji je na konkretna vprašanja dala konkretne odgovore.

Berem njene članke v Poletu, nekaj jih imam celo spravljenih. In sicer zato, ker je edina do sedaj, ki piše tako kot je. Ne obljublja, pove zakaj in kako. zame je ona ena najbolj prizemljenih v temah o katerih piše. Res, kapo dol pred njo.

New Report

Close