Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek izjemna, a starejša – moški vidik

izjemna, a starejša – moški vidik

Hipotetična situacija:

Spoznate žensko, ki je res izjemna lepotica. Izobražena, uspešna. Seveda jo želite bolje spoznati, ugotovite, da je zelo dober človek. Nakar ugotovite, da je ženska 7 let starejša od vas. Bi vas odvrnilo?

To se je namreč zgodilo meni. Mene niti malo ni odvrnilo, starši in prijatelji pa mi potem, ko so izvedeli njeno starost, svetujejo, naj iščem dalje, da je namreč ravno v rizičnih letih (jaz 25, ona 32), ko me bo le izkoristila za otroka. In da sem res neumen, češ, da se mlade punce kar lepijo name, jaz pa namesto da bi vzel 19-letnico, gledam za milfami. Dokler niso vedeli njene starosti, pa so vsi menili, da bi bila super par. Je starost res tako pomembna?

A iščeš žensko zase ali za starše, kolege?

ne, ni tolk pomembna, če se pogovorita in točno vesta kaj drug od drugega pričakujeta in špilata ferplay

Men jo pusti. Kaj se obremenjuješ z njo.

A iščeš žensko zase ali za starše, kolege?
[/quote]

Good point

Ti je še osvajati ne bi upal, če si ne bi na čelo napisala svojih let.

Si pripravljen imeti otroke pred 30.letom?
Imaš sredstva za družino?

nima veze koliko je stara; pomembno je, da zna dobro kuhat, vrtet motiko na njivi, prat tvoje usrane gate, ter da jo prepogosto ne boli glava …
samo plehki ljudje gledajo na starost in lepoto.

Nimaš kilometrine, če jo bi imel, te ne bi starejša ženska nikoli mogla tako očarat, da bi sploh razmišljal o njej, kljub njeni popolni lepoti, ker bi razmišljal kot moški, ki ne gre v vezo s starejšo žensko.
Kilometrina pomeni, življenje v partnerstvu. Za dol dat, pa, …..človek, ni boljšega, sm pol te bo še bolj zarolala in obvladala in si itak gotof, hehe..

Sem. V bistvu mi ni toliko vprašanje kdaj, kot s kom.

Pri sredstvih pa šepam, jih ima pa zato ona.

Tiček poje, se oglaša,
postelja pa ne vpraša
in mladmu juncu ukazuje
da otepača napihuje.

TI samo navali. Jst bi mel takoj eno starejšo milfo. Nevem kaj cincaš ti samo navali, pa če ti je vizualno in karakterno všeč sploh ni debate. Jst če bi mel tako šanso bi bil z njo takoj, pa nima veze ali je starejša pa kaj bi folk govoru na to. Na obremenjuj se. Milfare so zakon!

Če ne bi imeli tako natančne birokracije, se ne bi sploh obremenjevali s starostjo.

A dejansko kdo misli, da emšo, podatek na osebni izkaznici, vpliva na odnos, srečo, zrelost?

Še nisi slišal za kondome?
Veš to je zadeva, ki ni tako zelo draga da se je ne bi mogel privoščiti.
In če na tiča navlečeš kondoma, ne bo otrok.

Če sta oba samska ne vidim problema. Mlada sta pa tudi še dost.

Ne, ni. Sploh je idealna razlika.
Moj dedi je bil štiri leta mlajši od babice, oba čedna. Imela sta neverjeten odnos.
Babi je umrla tri mesece za dedijem, tako gre to.

Ženska je spolno zrela šele pri tridesetih, moški pri dvajsetih, oba socialno zrela pri petindvajsetih.
Torej točno veš, kaj dobiš, ker se ne bosta več spreminjala, ona pa tudi.

Še nisi slišal za kondome?
Veš to je zadeva, ki ni tako zelo draga da se je ne bi mogel privoščiti.
In če na tiča navlečeš kondoma, ne bo otrok.
[/quote]

A je sploh možno še bolj faliti poanto?

Imela sem 26 let, on 21, ko sva se spoznala. Odzivi sorodnikov so bili podobni tvojim. Skupaj sva že 25 let in starostna razlika res ni vplivala na naju.

A je sploh možno še bolj faliti poanto?
[/quote]

Tip je napisal, da ga svarijo, da ga bo izkoristila zato, da bo zanosila. Moj odgovor je, da naj uporabi kondom.
Verjetno pa ti tega ne štekaš in zato nisi dojel poante mojega zapisa. Če bi bil funkcionalno pismen, bi dojel.

Tip je napisal, da ga svarijo, da ga bo izkoristila zato, da bo zanosila. Moj odgovor je, da naj uporabi kondom.
Verjetno pa ti tega ne štekaš in zato nisi dojel poante mojega zapisa. Če bi bil funkcionalno pismen, bi dojel.
[/quote]

Ne gre za to, da bi me svarili, da bo zanosila, če ne nosim kondoma. Gre za to, da naj bi me po njihovo zmanipulirala, da bi se na vrat na nos spustil v načrtovanje družine, še preden bi ugotovil, da so dejansko leta problem.

Ne gre za to, da bi me svarili, da bo zanosila, če ne nosim kondoma. Gre za to, da naj bi me po njihovo zmanipulirala, da bi se na vrat na nos spustil v načrtovanje družine, še preden bi ugotovil, da so dejansko leta problem.
[/quote]

Česa ne razumeš?
Če uporabiš kondom, ne bo zanosila.
Pa saj nisi otrok, da bi verjel pravljicam o tem, da moški ni nič kriv pri zanositvi in da ženska ukrade spermo ali kaj?
Ali pa te imajo ti tvoji prijatelji za takega debila, da teh osnov ne ve?
Reci jim, da naj ti za RD kupijo en ogromen paket kondomov,če jih skrbijo tvoji nezaželeni otroci.

Tip je napisal, da ga svarijo, da ga bo izkoristila zato, da bo zanosila. Moj odgovor je, da naj uporabi kondom.
Verjetno pa ti tega ne štekaš in zato nisi dojel poante mojega zapisa. Če bi bil funkcionalno pismen, bi dojel.
[/quote]
NO, zdaj ti je še avtor potrdil, da si falil poanto na celi črti.

Česa ne razumeš?
Če uporabiš kondom, ne bo zanosila.
Pa saj nisi otrok, da bi verjel pravljicam o tem, da moški ni nič kriv pri zanositvi in da ženska ukrade spermo ali kaj?
Ali pa te imajo ti tvoji prijatelji za takega debila, da teh osnov ne ve?
Reci jim, da naj ti za RD kupijo en ogromen paket kondomov,če jih skrbijo tvoji nezaželeni otroci.
[/quote]

A ti imaš odločbo o usmeritvi ali posebnih potrebah? Nehaj se prosim smešiti.


NO, zdaj ti je še avtor potrdil, da si falil poanto na celi črti.
[/quote]

Z vsakim postom dokazuješ svojo funkcionalno nepismenost. Jaz na tvojem mestu ne bi bila tako posna na to.

Česa ne razumeš?
Če uporabiš kondom, ne bo zanosila.
Pa saj nisi otrok, da bi verjel pravljicam o tem, da moški ni nič kriv pri zanositvi in da ženska ukrade spermo ali kaj?
Ali pa te imajo ti tvoji prijatelji za takega debila, da teh osnov ne ve?
Reci jim, da naj ti za RD kupijo en ogromen paket kondomov,če jih skrbijo tvoji nezaželeni otroci.
[/quote]

Otroci ne bi bili zaželeni, če bi se načrtno spustila v to. Ker sem pač tako zatrapan. In kolegi me svarijo, da zanalašč manipulira, da sem se tako zatrapal.

Sicer je pa odgovor za kolege idealen 😀

New Report

Close