Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danes spoznati normalno zensko-utopija

Danes spoznati normalno zensko-utopija

Danes spoznati normalno zensko je utopija. Kamorkoli gres same avse obsedene same s sabo in svojim izgledom, v glavi pa palicica. Ce ni dragih oblek, avta in debele denarnice sploh nimas sans. Sploh ni pomembno ce imas sluzbo ali je nimas ali imas kaksno solo ali si trd ko kamen. Nepomembno. Popolnoma. Vazno da so nabildane misice in dovolj denarja.

Hočeš rečt, če bi imel mišice in keš, bi dejansko bil s tako avšasto lepotičko? Ker tko se razbere da si fovš tistim z mišicami in kešom…ajej..

Tko je, sej zmer pravm kok bejb se napali name ker sm lep in nabil dan!
Pet v fitnes pa nehi jamrat!


Motite se. Mišice niti niso pomembne.

Sicer redko kdaj sodelujem tu, ampak sem ze tolikokrat prebrala te neumnosti, da se moram oglasit 🙂
Toliko posplosevanja in “jamranja” kot je na tem forumu se nisem zasledila nikjer… Sama sem sla tudi cez tezka obdobja v zivljenju in marsikaj gradila od zacetka, ampak cisto nikoli ne posplosujem in ne obupujem… Po vec kot desetletju me je moz “zamenjal” z mlajso in “lepso” pa nikoli nisem pomislila, da so pa kar vsi dedci pra…
Trdno vrjamem v rek: kar das, to imas….
Avtor, zelim ti, da se sam zacnes cenit in imet rad in sem trdno prepricana da najdes pravo… vse dobro 😉


Definicija, ki jo uporabljaš za ?normalne? ženske ustreza definiciji plehpičke!

Tle se pa čist strinjam čista resnica. Te današnje ženske samo še palijo na nabildane tipe, da ima dover avto pa debelo denarnico.
Žalostno ampak resnično.

Seveda so! Poleg debele denarnice in hudega avta. Tudi ce imas v glavi palico da drzi usesa narazen! Sluzba? Katero pa se briga za to! Vazno da so prej nasteti atributi. Tudi ce zna moski kaj narediti ali pa ne zna je popolnoma nepomembno.


Definicija, ki jo uporabljaš za ?normalne? ženske ustreza definiciji plehpičke!
[/quote]

In takih je danes 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Plehpick, ki jih zanima samo denar. Normalnih deklet, ki jih zanima se kaj drugega vec NI.

Ne samo keš pi*** tud normalne na to palijo paznam par takih žensk.

Ženske palijo na “status”.

Jaz sem sicer ženska, ampak ne opažam ravno toooolikooo strašno upedenanih žensk, tako da ne vem, zakaj se potem za kakšno tako ne zagrebeš, ki ni v tej grupi?

Samo za premislek…. mogoce pa vam pri spoznavanju “normalnih” zensk ne gre najbolje zaradi vas samih… glede na besedni zaklad in odzive ter komentarje si ne bi zelela spoznati nobenega od vas, pa dalec zaradi tega ker nimate misic in avtov in milijonov…. vas odnos je veliko bolj odbijajoc kot pa pomanjkanje “statusa”….

Še en, ki sanja.

Vazno, da jo odpeljes v hudem bmwju ali mercedesu pa pocnes z njo kar hoces. Dobesedno. Lize ti podplate! Sploh ni pomembno ce je doma cela familija zakreditirana, da sinko lahko vozi novega bmwja. Ni vazno!
In takih je 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Ostali 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je pa takih ki govorijo, da one pa ze niso take, pa na zacetku glumijo, potem se pa izkaze, da so v resnici pa se 3x hujse!

Moški pa sami princi na belih konjih…

Še en, ki sanja.
[/quote]

Rajsi priznaj, da si se nasla v tem zapisu.


Torej si spoznal univerzalno resnico in se ne rabis vec obremenjevat…hitro se zakreditiraj za hudega bemfla in bodo ze v vrsti za “lizanje podplatov”…. ocitno je to uate normalna zenska in odnos, ki so ga zelis….
Vazno, da jo odpeljes v hudem bmwju ali mercedesu pa pocnes z njo kar hoces. Dobesedno. Lize ti podplate! Sploh ni pomembno ce je doma cela familija zakreditirana, da sinko lahko vozi novega bmwja. Ni vazno!
In takih je 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Ostali 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je pa takih ki govorijo, da one pa ze niso take, pa na zacetku glumijo, potem se pa izkaze, da so v resnici pa se 3x hujse!
[/quote]

Rajsi priznaj, da si se nasla v tem zapisu.
[/quote]

Jaz? Hehehe. Se vid, da me ne poznaš, čeprav sm o seb tuki gor še preveč napisala.
Nikol me ni zanimal kar pišeš. Do zdej je bila itak zmer ljubav na prvi pogled, se prav najprej lepota 😉 in pri tem ne morm vedt kolk keša ima tip, kater avto voz…
Mi je pa res zmer bilo pomembn, da ima denarja nekak približn kot ga imam sama, da pač, če pride do resne veze, družine, da se mi ne bo treba preveč stvarem odrekat in pa tud edn še bolj glavnih pogojev, da me cen, da me spoštuje.

Jaz? Hehehe. Se vid, da me ne poznaš, čeprav sm o seb tuki gor še preveč napisala.
Nikol me ni zanimal kar pišeš. Do zdej je bila itak zmer ljubav na prvi pogled, se prav najprej lepota 😉 in pri tem ne morm vedt kolk keša ima tip, kater avto voz…
Mi je pa res zmer bilo pomembn, da ima denarja nekak približn kot ga imam sama, da pač, če pride do resne veze, družine, da se mi ne bo treba preveč stvarem odrekat in pa tud edn še bolj glavnih pogojev, da me cen, da me spoštuje.
[/quote]

Haha pa kaksne zgodbice sl to no? To lahko razlagas svojim kolegicam. V resnici pa ce bi imela pred sabo dva tipa enega bildercka z debelo denarnico ampak glupega ko ku*ac in zraven enega s koncano solo, sluzbo, prijetnega karakterja…v sekundi bi sla s prvim in drugega ne bi niti povohala. Ker si pac plehka tako ko vse ostale zenske danes.

Jaz? Hehehe. Se vid, da me ne poznaš, čeprav sm o seb tuki gor še preveč napisala.
Nikol me ni zanimal kar pišeš. Do zdej je bila itak zmer ljubav na prvi pogled, se prav najprej lepota 😉 in pri tem ne morm vedt kolk keša ima tip, kater avto voz…
Mi je pa res zmer bilo pomembn, da ima denarja nekak približn kot ga imam sama, da pač, če pride do resne veze, družine, da se mi ne bo treba preveč stvarem odrekat in pa tud edn še bolj glavnih pogojev, da me cen, da me spoštuje.
[/quote]

Kok ti nakladaš!

Ma to use glumite da vas ne zanima to kar je avtor že napisu, pol se pa izkaže kontra.
Jst bom tko reku 70-80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je finoč ostalo pa normalnih, pa še to vprašanje.

99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je takih 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pa glumijo da niso take!

Haha pa kaksne zgodbice sl to no? To lahko razlagas svojim kolegicam. V resnici pa ce bi imela pred sabo dva tipa enega bildercka z debelo denarnico ampak glupega ko ku*ac in zraven enega s koncano solo, sluzbo, prijetnega karakterja…v sekundi bi sla s prvim in drugega ne bi niti povohala. Ker si pac plehka tako ko vse ostale zenske danes.
[/quote]

Še en debil ki kr neki bluzi. Ti boš men govoril, da sm plehka? Mrš! Se vid zakaj ne morš nobene normalne dobit.

Ljubav na prvi pogled to je blo 20 let nazaj.
Ne verjamem več u to.

New Report

Close