Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najboljša nebesna znamenja pri izbiri za življenjega partnerja

Najboljša nebesna znamenja pri izbiri za življenjega partnerja

https://www.facebook.com/peacequarters/videos/2006846229598484/

Veš kako je v resnici… tehtnica je komplicirana, ker je neodločna, lev je itak znan po dominanci, škorpijon pa po kuurbarji…se pravi vse zgrešeeno…
Najboljše smo devičke…

Enega od teh treh imam in lahko samo potrdim, da je super. In to še po 23 letih.


Device so nagnjene k analiziranju, so dlakocepske. Drugače so esteti in precej inteligentne. V seksu so pa…no ja…bolj švoh.


Device so nagnjene k analiziranju, so dlakocepske. Drugače so esteti in precej inteligentne. V seksu so pa…no ja…bolj švoh.
[/quote]
Jah, mal si preberi oz sprobaj…devičke veljamo v sexu za ene izmed treh znamenj, ki smo najbolj odbite in odprte za vse možne pizdarije…analiza pa z sexom ni povezana… edino čistoča…

Največji kurbirji so biki

Res je 😂


Jah, mal si preberi oz sprobaj…devičke veljamo v sexu za ene izmed treh znamenj, ki smo najbolj odbite in odprte za vse možne pizdarije…analiza pa z sexom ni povezana… edino čistoča…
[/quote]
Odbitost in odprtost ni pogoj za dober sex, veš…vsekakor je pa to dobrodošlo za device, ki ljubijo rutino.

z vodnarji se še najbolj razumem pa s kakimi dvojčki in tehtnicami. Sama sem vodnarka. Najslabše se pa razumem z levi, ovni tudi tak tak na vseh področjih. Na ljubezenskem področju pa s škorpijoni in ribami nikakor ne grem skupaj.


Odbitost in odprtost ni pogoj za dober sex, veš…vsekakor je pa to dobrodošlo za device, ki ljubijo rutino.
[/quote]
Ljubim rutino, ampak ko je v igri sex, sem žival brez samokontrole…in verjemi, velika večina babnic to zelo pogreša pri tipih…zajeban, umazan, fetišističen fuuk…

Thorrr se strinjam re sto pogrešamo


Ljubim rutino, ampak ko je v igri sex, sem žival brez samokontrole…in verjemi, velika večina babnic to zelo pogreša pri tipih…zajeban, umazan, fetišističen fuuk…
[/quote]

Ja kakšne travme pa nosite v sebi, da se izživljate drug nad drugim? Sex mora biti romantika, lepa predigra, spoštovanje telesa drugega…

biki največji kurbirji?? ne bi rekla


o jaa, samo so po navadi zelo inteligenti in znajo zelo dobro prikrivat in manipulirat… Z biki v zvezo nikoli več…

Jaz si vedno (ok, 2x) izberem partnerja, ki mi po horoskopu nikakor ne ustreza, ne vem, zakaj.
Potem se pa čudim 🙂


o jaa, samo so po navadi zelo inteligenti in znajo zelo dobro prikrivat in manipulirat… Z biki v zvezo nikoli več…
[/quote]

Jaz tudi ne!

Ja kakšne travme pa nosite v sebi, da se izživljate drug nad drugim? Sex mora biti romantika, lepa predigra, spoštovanje telesa drugega…
[/quote]

ja, sex kot ljubljenje mora bit romantičen, fuuk pa mora bit zajeban…vžgat po ritki, cukanje za lase, grde besede itd…


Ljubim rutino, ampak ko je v igri sex, sem žival brez samokontrole…in verjemi, velika večina babnic to zelo pogreša pri tipih…zajeban, umazan, fetišističen fuuk…
[/quote]

Pri meni je pa ravno obratno. Tudi jaz žival, iščem pa tipa, ki ti poseksa dušo :). Živalskega seksa se kar hitro naveličaš. Zakaj se tako bojiš spoznat globine duš? Tak seks te sezuje :)))).
Je pa znano ja, da devičke rade grejo v drugo skrajnost.

Jaz sem po horoskopu dvojčka. Kakšni smo moški dvojčki potem?

ja, sex kot ljubljenje mora bit romantičen, fuuk pa mora bit zajeban…vžgat po ritki, cukanje za lase, grde besede itd…
[/quote]

Če so nekatere ženske toliko nesamozavestne da si dovolijo oz se postavijo v vlogo žrtve, in ti dovolijo, da se v seksu izživljaš nad njihovim telesom, da jih ponižuješ, da si jih podrediš, ker so bile verjetno v življenju same žrtve še to ne pomeni da to neka vrlina, jaz se z tem ne bi hvalila…

Zabavni in inteligentni, pod pogojem, da ne varate in ste iskreni. ☺ Pa multitalentirani.

Zabavni in inteligentni, pod pogojem, da ne varate in ste iskreni. ☺ Pa multitalentirani.
[/quote]

Zase bi lahko reku, da to kar drži.
Sem zabaven, dokaj inteligenten, prevaral še nisem nobene in tudi ne mislim, iskren sem pa toliko kolikor je do mene ženska.
Okej multitalentiran pa nisem neki.

Zase bi lahko reku, da to kar drži.
Sem zabaven, dokaj inteligenten, prevaral še nisem nobene in tudi ne mislim, iskren sem pa toliko kolikor je do mene ženska.
Okej multitalentiran pa nisem neki.
[/quote]

Moj znanec dvojcek je naredil 3 fakultete. Pa se racunalniski genijalec je izven tega.


Tehtinca ni ravno neodločna, kar odločna je. Hoče imeti vedno prav in zamerljiva je.
Levčki so precej družinski.
Devičke so pedantne.

Če dec že nadaleč zaudarja po uspehu in je res dobrega izgleda, se pravi pravi alfa, mi je pa čist vseen v katerem znamenju je rojen. Še celo to katerga leta je rojen me bolj malo briga. Žal pa takih tipov ni prav veliko.

New Report

Close