Starševski čvek

KONČNO Pregon sovražnega govora s spleta

Default avatar
lepo je je napisal/a:
Se bolj nas morajo gazit ker smo glupe ovce. Pijanemu poldetu bojo nabili finančno kazen ker je v pjanski vznesenosti napisal ali rekel kaj neprimernega medtem ko trezni big Boys mečejo bombe nekaznovano.
Res gazit nas je treba dokler ne pridemo k pameti kar bo na sv. Nikoli
Default avatar
l o v r je napisal/a:
kje jaz tvoje besede označujem za prostaške?

vidim ste se tukaj zbrali podobni kalibri, čim en mal drugače piše, se spravite nanj, spreobračate in podtikate besede ... potem pa vi meni o strpnosti in nestrpnosti :-)

res ste tapravi no :-)
Default avatar
Gunnar je napisal/a:
otroka lahko zlorabi marsikdo, statistika kaže, da so to največkrat kar družinski člani ali ožji prijatelji ... beguncev v resnici za tovrstno ustrahovanje niti ne rabiš.
Default avatar
iz zgodovine je napisal/a:
Saj veš, da nimaš prav. Ti imaš nas za manjvredne in to je tisočkrat hujše kot rasizem. Hočeš preprečiti govor na internetu ampak samo tistega, ki nima enakega prepričanja kot ti. Nekdo, ki ne mara migrantov, brisati. Tisti, ki, zaničuje cerkev pa naj bo kar po cele dneve. To je isto kot v partiji. Če si rekel kaj čez Tita takoj dob ali goli otok. Ja in to si ti želiš. Diktaturo.
Default avatar
jaz beguncev nisem omenjal niti med vrsticami... vidiš kako bi že ti nekaj vsiljevala da gre beseda, samo za to, da bi dirigirala kaj lahko kdo govori in to zatirala, torej podtikanje in izmišljevanje, da sama ne bi izpadla primitivna...sledi pa kaj? izvajanje nečednosti in obtoževanje drugih?
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

·uʍop əpısdn əɥʇ

Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken.

Iä! Iä! Cthulhu fhtagn!

Gosturnca u solat še ni konc sveta.
Default avatar
Zdaj pa vidim, da si dejansko res pametna.
Samo ugasnemo internet in svet bo odrešen primitivizma in nasilja. Si prava kandidatka za nobelovo nagrado za mir. :)
Default avatar
Gunnar je napisal/a:
Pa saj vsi vemo, ki se jo bere zdaj, da je samo štos glede beguncev. In da skuša ljudi, ki nimajo simpatij do njih ustrahovati, da so neumni, da ne smejo pisati na internetu, ker to povzroča strah in trepet med ljudmi. Zame osebno največji rasisti.
Default avatar

Zbudi se raj, ne beri in ne poslušaj intervjujev, ki so oblikovani po kalupu zahtev lobijev, ki nas uničujejo. Mi si lahko samo še želimo, da se nam kaj podobnega ne bi zgodilo. To je trojanski konj, nam se že dogaja, samo vprašanje časa je, kdaj bomo pregnani iz svojih domov. Od teh istih gadov, ki jim evropa prosto odpira pot. Niti orožja ne rabijo, to je najcenejša voja do sedaj!
Default avatar
Robi... je napisal/a:
pojdi si še enkrat prebrat moj prvi odgovor tebi
Default avatar
vsi vemo vsaj vidimo je napisal/a:
neumnost, nekdo je začel s temi begunci, jaz pa sem mal nasedla in nadaljevala v tem slogu, žal.

moje prvotno pisanje v tej temi nima veze z begunci
Default avatar
zbudi se zgodovina je napisal/a:
nikjer nisem napisala, da se strinjam s takšnim načinom prihajanja beguncev in jasno mi je, da mediji naredijo svoje. Sem pa proti mantri - vsi so isti.
pa kot rečeno ... bistvo te teme sploh niso begunci :-)
Default avatar
Totalitarni levicar Hitler ni uporabljal nic drugacne metode kot danasnji levicarji. Razlika je zgolj v tem, da ste danaslji levicarji obratni rasisti in seksisti. Cilj vam je destrukcija zahodne civilizacije, se posebno pa belega moskega.
Default avatar
DXY je napisal/a:
https://curiousmindmagazine.com/agenda- ... happening/
Default avatar
kdaj pa pri nas je napisal/a:
Default avatar
kdaj pa pri nas je napisal/a:
v nemčiji je to logično, saj je tam že več kafrov k pa nemcev, še malo pša boste v burkah na plaži kar veselite se goveda zabita
Default avatar
bistvo zate nbiso, ker si zabito govno in nič ne razumeš
Default avatar
zate niso je napisal/a:
Se ti ne zdi neumno replicirati na skoraj 2 (!!!) leti star post?
Default avatar
se ti ne zdi je napisal/a:
nisem opazi datuma, očitno je en dupewvni bolnik spet tole potegnil iz naftalina, sicer pa je zadeva aktitalna bolj iz dneva v dan
Default avatar
če je zadeva vse bolj aktualna potem ni bolnik

nisem opazi datuma je napisal/a: