Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če lahko izberem kdo bo posvojil?

Če lahko izberem kdo bo posvojil?

Starši nič ne vejo, splav je bil zavrnjen, ker je prepozno. Otroka pa ne morem imeti. Rada bi ga dala nekomu ki bo dobro skrbel za njo/njega brez da bi kdo vedel. A lahko imam še stike, ali pa izberem starše za otroka?

Ne in ne.

Zakaj pa v Ameriki lahko? Kaj naj sploh naredim, da ne bo nobeden vedel?

če imaš že izbran neploden par, potem si lahko namislite skupaj, da je biološki oče, moški iz tega para. ga vpišeš v rojstni list kot očeta, potem se pa ti svojim pravicam odpoveš in žena tega moškega otroka enostransko posvoji. Problem rešen.

pa oče se mora strinjat s posvojitvijo.
če oče otroka ne da soglasja, ni nič s posvojitvijo, otroka moraš obdržat

še vsaki so odobrili splav, ne glede na termin. komisija odobri zaradi socialnih razlogov. ne si izmišljevat tem

Nimam nič izbranega. Oče tega otroka ni primeren jaz bi samo rada, da pride otrok na varno. pri meni to sigurno ni.

pa kaj nakladaš, saj ga lahko samo da očetu. če pa oče ne ve, nima kaj dajat soglasja.

ne bi obdržala, če bi splav odobrili. On ni primeren oče, jaz pa nisem mama in tudi mi nikoli na misel ni prišlo. Zanima me samo, če lahko še kdaj vidim tega otroka.

koliko si stara in koliko noseča

pa kaj nakladaš, saj ga lahko samo da očetu. če pa oče ne ve, nima kaj dajat soglasja.
[/quote]

da je posvojitev lahko izvedena, mora biti dano soglasje tako očeta, kot matere otroka. ne moreš prit skozi s tem, da oče ne ve. biološki oče mora dati soglasje. pika

skoraj 17 in 4 mesece noseča. Ne iščem nobene pomoči in nočem obdržati otroka. Hočem, da mu bo boljš pri kakih bogatih ljudeh. Saj pa vedno bogati dobijo posvojitev.

in kak misliš donosit, brez da bi kdo izvedel ali kako?

in kak misliš donosit, brez da bi kdo izvedel ali kako?
[/quote]

Isto kot sm zanosila. Moje stare lih boli k. za mene. Ne bojo pogruntal nič.

imaš kakšno sorodnico, ki bi ti pomagala vzgajati in odrasti malo bitje?
Pokliči zavod živim ali podobne.

Objem tebi in temu otroku v tebi. 🙂

Vsi pari na cakalni vrsti so 100x preverjeni in kontrolirani. Izbirat ne mores, ampak otrok bo imel zelo lepo otrostvo.

Hočem vedet če bom lahko videla nove starše in otroka še kdaj.


Ne, razen ce otrok potem ko odraste izrazi zeljo.

Daj ga sorodnici(sestrični, teti), četudi sosedi. Ne dajaj lastnega otroka stran za vedno. Ker boš žalostna celo življenje in ti bo zameril. Pogovori se s kom, ti bo lažje.

so ti povedali da ne.
že v prvem postu

da je posvojitev lahko izvedena, mora biti dano soglasje tako očeta, kot matere otroka. ne moreš prit skozi s tem, da oče ne ve. biološki oče mora dati soglasje. pika
[/quote]

nihče ne more prisiliti matere, da pove ime očeta. preveč si farške filme gledala.
sem povedala sistem, če hoče punca vedet, kam bo otrok šel.


Saj to ni vreca krompirja!! Mislis da sosedi komaj cakajo da bodo skrbeli za otroka ene zblojenke? Zato da ne bo nesrecna? A da ga je dala sosedi ji pa ne bo zameril? In potem se imate za zagovornike otrok? Tvoj predlog je 100x slabsi za otroka kot posvojitev. Ampak Glavno, da ona ne bo nesrecna…

Pa kake imate eni?
Punca ne želi imet otroka in ne ji sedaj težiti, da ga naj vseeno obdrži in da ji bo žal.
Naj si pri 17ih uniči življenje sebi in otroku?
Če ga da v posvojitev, je velika verjetnost, da bo otroku fajn, da bo dobil ljubeče starše.
Je pa tako, da Slovenija je majhna, da se da ugotoviti kdo je posvojil tega otroka. Ne vem kako je uradno, ampak neuradno pa se v tako mali državi da. Ni veliko posvojitev, malo nas je, hitro se da pobrskat.

nihče ne more prisiliti matere, da pove ime očeta. preveč si farške filme gledala.
sem povedala sistem, če hoče punca vedet, kam bo otrok šel.
[/quote]

če ne pove imena očeta, pa posvojitev ni mogoča. mislim, kaj ti tu ni jasno?
posvojitev je pravno veljavna zgolj, če oba roditelja dasta soglasje. če tega ne naredita, bi lahko oče kasneje posvojitev izpodbijal.

če ne pove imena očeta, pa posvojitev ni mogoča. mislim, kaj ti tu ni jasno?
posvojitev je pravno veljavna zgolj, če oba roditelja dasta soglasje. če tega ne naredita, bi lahko oče kasneje posvojitev izpodbijal.
[/quote]

seveda je mogoča. Kdo je tebe nahecal?


Splav na željo nosečnice se dela do 10 tedna, potem pa več ne…

New Report

Close