Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj žen(sk)e varajo

Zakaj žen(sk)e varajo

Zanimiv članek…
http://edition.cnn.com/2017/10/05/health/why-women-cheat-partner/index.html
Kaj ženske mislite o tem?

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Moški pa lahko varajo?

Zakaj ženske varajo?
Ker doma ni zadovoljitve. Ker moški ne ve kako spolno zadovoljiti žensko. Je pa recimo dober kot prijatelj, kolega. Ni pa ok ljubimec.

nova
Uredništvo priporoča

Ko sem že parkrat tu prebrala, da so same napisale, da je sex doma boljši, pa vseeno to počno?


Če odgovarjate z multinicki, dajte vsaj navest svoj spol…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Vsak dec zna vtikat, polizat itd…če pa babam med temi dejanji ne pride, pa normalno ni problem v dedcih…najprej pošlihtajte v svojih glavah, potem pa krivite dedce…


Če odgovarjate z multinicki, dajte vsaj navest svoj spol…
[/quote]

A nisi spraševal žensk?

Vsak dec zna vtikat, polizat itd…če pa babam med temi dejanji ne pride, pa normalno ni problem v dedcih…najprej pošlihtajte v svojih glavah, potem pa krivite dedce…
[/quote]

Čeprav je bilo naslovljeno na ženske, se je takoj javil tip, ki je pravi kandidat zato, da ga bo ženska varala, če bo sploh kdaj kako dobil :).


Normalno da je sexx doma z dolgoletnim partnerjem najboljši…one night še nikol ni bil boljši, tko kot prvi sexx tud ni bil nikol boljši kot dvajseti…z istim partnerjem seveda…
Ko sem že parkrat tu prebrala, da so same napisale, da je sex doma boljši, pa vseeno to počno?
[/quote]

Ko sem že parkrat tu prebrala, da so same napisale, da je sex doma boljši, pa vseeno to počno?
[/quote]

Potem moraš pa tiste vprašat, ki so to napisale. Jaz tega vsekakor nisem napisala.

Ko sem že parkrat tu prebrala, da so same napisale, da je sex doma boljši, pa vseeno to počno?
[/quote]

No saj tudi članek podpira tezo, da gre v večini primerov za upor proti dodeljenim vlogah v družini, za ujetost, brezizhodnost, čeprav je vse “poštimano”…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

imajo nizko moralno držo, možgane pa v spodnjem štuku. Velja za oba spola.

Čeprav je bilo naslovljeno na ženske, se je takoj javil tip, ki je pravi kandidat zato, da ga bo ženska varala, če bo sploh kdaj kako dobil :).
[/quote]

Dejstvo je, da bo v večini primerov v sexualninem smislu drugje slabše v prvih poskusih …babe rabijo/te več al manj druge stvari od drugih dedcov…pozornost, pogovor , nežnost itd…

Dejstvo je, da bo v večini primerov v sexualninem smislu drugje slabše v prvih poskusih …babe rabijo/te več al manj druge stvari od drugih dedcov…pozornost, pogovor , nežnost itd…
[/quote]

To ti misliš. Če bi bil seks drugje slabši, ženska ne bi tega prakticirala. Je pa res, da če drugje ne bi bilo tudi pozornosti, pogovora, nežnosti, tudi ne bi tega prakticirala.
Torej: ženska vara, ker je doma zanič seks, pri ljubimcu je boljši in seveda, ker je pri ljubimcu poznorst, pogovor, nežnost.
Ženskam nam je pač samoumevno, da če rečemo odličen seks, da to pomeni tudi pozornost, pogovor, nežnost.

To ti misliš. Če bi bil seks drugje slabši, ženska ne bi tega prakticirala. Je pa res, da če drugje ne bi bilo tudi pozornosti, pogovora, nežnosti, tudi ne bi tega prakticirala.
Torej: ženska vara, ker je doma zanič seks, pri ljubimcu je boljši in seveda, ker je pri ljubimcu poznorst, pogovor, nežnost.
Ženskam nam je pač samoumevno, da če rečemo odličen seks, da to pomeni tudi pozornost, pogovor, nežnost.
[/quote]

moški iščejo iste izgovore, da žene zanič seksajo, pa še grda da so ratale.

moški iščejo iste izgovore, da žene zanič seksajo, pa še grda da so ratale.
[/quote]

Doma zanič je tič,
Brezskrbnih teh uzitkov ni,
In ni hudič,
Da najde jih drugje,
Da od pozornosti, naslade,
Udje drevene;)

Gozdar, točno tako.

je bil: “Ker lahko.” Njeno mnenje je bilo, da ne varajo samo tiste, ki so neprivlačne, ker pač nimajo priložnosti!
No, življenje si jo je grdo privoščilo, žal!

Moje mnenje je, ker so nezrele, velja za oba spola, ker iz preteklosti nosijo neko nepredelano “prtljago”.

Je pa še nekaj pri ženskah.
Če je ženska samozavestna, ima službo, se znajde sama, ko ugotovi, da je drugje seks boljši, več nežnosti, več pogovora, bo zapustila tistega ta prvega. Mogoče bo potem z ljubimcem, ni pa rečeno, mogoče bo kar samska in imela ljubimca.
Če pa je ženska taka, da rabi keš, da sama nima dovolj, da je tisti ta prvi sicer zanič lover, ima pa dovolj denarja, če ji streže na vse mogoče načine, predvsem finančno, bo pa še naprej furala tako: ljubimec + bogat mož, ki je zanič ljubimec.

To ti misliš. Če bi bil seks drugje slabši, ženska ne bi tega prakticirala. Je pa res, da če drugje ne bi bilo tudi pozornosti, pogovora, nežnosti, tudi ne bi tega prakticirala.
Torej: ženska vara, ker je doma zanič seks, pri ljubimcu je boljši in seveda, ker je pri ljubimcu poznorst, pogovor, nežnost.
Ženskam nam je pač samoumevno, da če rečemo odličen seks, da to pomeni tudi pozornost, pogovor, nežnost.
[/quote]

No, očitno je ženski seks (pogovor, pozornost, nežnost…) res precej bolj kompleksen od moškega. Moški ima lahko dober seks tudi z žensko s katero nima posebne duhovne povezave, dovolj je, da ga dobro vzburi in da sta kompatibilna v spolnosti sami. Ampak po drugi strani je ena od najbolj razvpitih ženskih sanjarij spontan seks z neznancem… Brez pogovora, nežnosti…?

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

🙂


da iščeš takšne članke, jih še objavljaš na MONu — je jasno, zakaj tvoje sprejemajo ponudbe za f.uk drugih descev
pez.de
ju knou d dril …

No, očitno je ženski seks (pogovor, pozornost, nežnost…) res precej bolj kompleksen od moškega. Moški ima lahko dober seks tudi z žensko s katero nima posebne duhovne povezave, dovolj je, da ga dobro vzburi in da sta kompatibilna v spolnosti sami. Ampak po drugi strani je ena od najbolj razvpitih ženskih sanjarij spontan seks z neznancem… Brez pogovora, nežnosti…?
[/quote]

In ker si moški pod seks samo to predstavlja, kar si napisal, veze slej kot prej crknejo (zdaj, če en od para vara, je veza crknila, zato vara, če bi bilo vse ok med njima, ne bi ne on, ne ona varal).
In ja, ženske se naveličamo tipov, ki bi samo seks v ožjem pomenu besede. Rado se dogaja, da o začetka se tip še trudi z vsem tistim, kar ženske želimo, potem pa se neha trudit, veza se ohlaja…

Spontan seks z neznancem? To zadevo je komot uresničiti. Veliko tipov se ponuja. Pa koliko žensk to dejansko uresniči? Kolikor vem bolj redke. Razen seveda tiste, ki se ga nalijejo in potem jim je res vseeno kdo jo poseksa. Trezna ženska pa redkokatera uresniči spontan seks z neznancem. Pa daleč od tega, da takih možnosti ne bi bilo. Sem prepričana, da je večina žensk imela že kar precej takih prilik. Če pa jih niso imele pa se lahko prijavijo na kak portal kot je kupid in prilik bo nešteto.

No, pa fajn bi bilo slišat kakšno izkušnjo iz prve roke, da ne bomo preveč filozofirali.
Torej, varala sem zato, KER…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Točno zato, kar sem jaz napisala. S tem, da se jaz potem nisem več vračala k prvemu, ker me ni več tisto ta slabo zanimalo.

New Report

Close