Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Mariboru je 34 letni moški ubil svojo 45 letno partnerico.

V Mariboru je 34 letni moški ubil svojo 45 letno partnerico.

Groza kaj se dogaja. Grem stavit, da to dela ljubosumje.

To so te bajeslovne heteroseksualne družine in zveze.

Kaj pa ima spolna usmeritev veze.


potlej če si homo si avtomatsko zagotovilo za strpnega, ljubečega človeka, ki ne bi nikomur lasu skrivil…

Takšna tema je vedno dobra tema za bolno kazanje in mentalno bolan um a je boljši sosed homo ali hetero.

Hetero ste tisti, ki nekaj pametuje te. Tako da Pssst Evo vam zdej.

Ena zadeva je,…… njen filing, ta jo je očitno prevaral, ker se je spajdašla s psihotom. Za to si je pa pač vsak sam kriv, kaj čes.

Ja, ljubosumje jo je ubilo. Ljubosumje je vzelo nož ali pištolo in se je prikradlo v stanovanje ženske….

Butl.

je morilec latentni gej?

Glede umora, je bilo rajcig mlajšega nabasat na ramo, pa če lih je vedela kakšen je, no….

je morilec latentni gej?

Glede umora, je bilo rajcig mlajšega nabasat na ramo, pa če lih je vedela kakšen je, no….
[/quote]

Zakwa bi jo pol ubiu, če je bil latentni? Geji ne uporabljajo žensk kot boks vreco. To delajo sam heteroseksualni zelo pogosto na žalost.

si preprican?da si clovek sam kriv,ko drvi v smrt in sploh ne ve?eni norci so tok zaviti,da bi lahko leta odvijal papir,da se razjasni..


potlej če si homo si avtomatsko zagotovilo za strpnega, ljubečega človeka, ki ne bi nikomur lasu skrivil…
[/quote]
Edino kakega tiča tu in tam zaštiha.

Oba zelo lepa. Ni bil on noben gay.

skoraj popoln kot roemo in julija, samo da se je romeo pozabil ubiti a?

45 letna baba in 33 letni tip, je daleč od normalnega, pa kakorkoli obračaš!

Zakwa bi jo pol ubiu, če je bil latentni? Geji ne uporabljajo žensk kot boks vreco. To delajo sam heteroseksualni zelo pogosto na žalost.
[/quote]

Butaste imaš in se vidi, da sovražiš ljudi glede na to s kom seksajo. Kot pa da med homoseksualnimi parami ni nasilja in maščevanja. Ogromno, še preveč.

Moji frendi, imajo vsi starejše ženske, pa so mladi(30). 5 jih je delo že oženjenih z starejšimi puncami +10 let. Vse funkcijonira, ni problema. Tud jaz imam eno, starejšo 8 let.

Butaste imaš in se vidi, da sovražiš ljudi glede na to s kom seksajo. Kot pa da med homoseksualnimi parami ni nasilja in maščevanja. Ogromno, še preveč.
[/quote]
Ti pa veš, raje urejajo svoj predpražnik. Vi hetero ste največji nasilneži. To se ptičke vejo.

Heh,… jaka moda….

Heh,… jaka moda….
[/quote]
Jp, pa s 50 letnimi puncami so, ne razumeš? :-)….jaooooo

Da ima ogromno tipov, starejšo žensko.


Kje to točno opažaš? Jaz pozam samo enega do sedaj, ta je že dolgo let z njo, šlo je pa zato, da je imel sploh kam it, čeprav tudi ni bog ve kaj, hiška pa je.


Kje to točno opažaš? Jaz pozam samo enega do sedaj, ta je že dolgo let z njo, šlo je pa zato, da je imel sploh kam it, čeprav tudi ni bog ve kaj, hiška pa je.
[/quote]

saj ti tudi pri eni stari babi živiš a ne? ops, je mama……………

Ne vem za kak primer gre.
Samo največkrat je tako, da tip ne prenese, če ga ženska zapusti in eni se zadovoljijo s tem, da javkajo po monu in zmerjajo ženske. Eni pa žal gredo v hujšo skrajnost in žensko ubijejo.
Žal preveč moških še vedno misli, da je ženska lastnina.


Kje to točno opažaš? Jaz pozam samo enega do sedaj, ta je že dolgo let z njo, šlo je pa zato, da je imel sploh kam it, čeprav tudi ni bog ve kaj, hiška pa je.
[/quote]

Oh no ogromno je tega. Mogoče ne vidiš dobro.

New Report

Close