Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ko te izda žica na modrcu

ko te izda žica na modrcu

Ko te izda najljubši modrc in ti zapiči žico direkt v srce, kako ga rešit? Modrc mislim, ne srce.
Sem probala zašit, pa se je hudičevka pet izmuznila. In to se mi je v enem tednu zgodilo na treh naj-naj modrcih…
Kako popravit?

ven zvleci, druge ni, če udari strela v času neviht si gotofa

V kakšni trgovini, ki prodaja pripomočke za šivanje vprašaj za rezervne žice. Jih zamenjaš in zašiješ. Nove so namreč lepo zaobljene na koncih in ne pretrgajo nitke, s katero zašiješ.

Samo odtipkaj kost za modrc, pa dobiš spletno trgovino s tem…

nikoli mi ni bilo jasno, zakaj so žice not, to ja tišči še bolj!
materno, da tudi vse nosite, kar si kako tele zmisli!

Jaz nosim take.Brez žice in s podaljškom.

https://www.lisca.si/perilo/zensko/modrcki/brez-opora/modrcek-s-penasto-kosarico-brez-opore-alison.html

Pravijo, da je modrc kot davcna napoved: malo prikriva in potvarja dejansko stanje. :))
Zicka pri tem kar nekaj pripomore, podloga pa tudi. Res ni super udobno, ampak dokler zbuja zanimanje, se pac nosi. Enako kot visoke pete.

Drugace pa, slabo prisite zice sem najveckrat dobila v HM-ovih modrcih.

Napeljes nazaj. Pri koncu, ki je pogledal ven, das cez rob koscek elastike in vse skupaj trdno prisijes. Za nekaj casa pomaga. Ko ne pomaga vec, pa vrzes se drugo zico ven in je za ponosit pod debelimi puloverji ali pod trenirko.

Žica v modrcu je zelo nezdrava, pritiska na dele, ki so zelo občutljivi. Potegni žico ven,na začetku je čudno, a se navadiš in je potem neprimerno bolj udobno.

https://www.lisca.si/perilo/zensko/modrcki/brez-opora/modrcek-s-penasto-kosarico-brez-opore-alison.html
[/quote]

no, končno so prišli malo k pameti, da naredijo kaki modrc tudi brez žic!

no, končno so prišli malo k pameti, da naredijo kaki modrc tudi brez žic!
[/quote]
Saj pa modrci brez zice obstajajo ze od nekdaj. Tudi sportni modrci nimajo zice. Pa cevlji brez pete so tudi ze od nekdaj. Je pac vsako za drugi okus in drugi namen in kupis to, kar rabis oz kar ti ustreza.

https://www.lisca.si/perilo/zensko/modrcki/brez-opora/modrcek-s-penasto-kosarico-brez-opore-alison.html
[/quote]

In za kaj natanko ga imaš? Modrc brez opore? Samo za okras?

Očitno si bo treba po 20 letih privoščiti kalšen nov modrc.

Evo, točno tako delam jaz, ali pa kupujem modrce vireless. pa imam D košarico, vendar sem visokorasla in proporcionalna, nisem debela, tako da moje prsi ne rabijo neke žice, da mi jih drži na “okroglo” – kak model mordca z žico je zelo ok, vendar mene tista žica dobesedno zareže v sredinskem prsnem delu, kjer je kost grodnica, pa jo tudi zato odstranim, pa je potem super. Zarežem namenoma v nov modrc v notranjosti na podpazdušni strani s taostrimi mini zaukrivljenimi škarjicami, da nastane mikro luknjica, porinem to žico iz notranje strani proti zunanji podpazdušni in jo odstranim.

Evo, točno tako delam jaz, ali pa kupujem modrce vireless. pa imam D košarico, vendar sem visokorasla in proporcionalna, nisem debela, tako da moje prsi ne rabijo neke žice, da mi jih drži na “okroglo” – kak model mordca z žico je zelo ok, vendar mene tista žica dobesedno zareže v sredinskem prsnem delu, kjer je kost grodnica, pa jo tudi zato odstranim, pa je potem super. Zarežem namenoma v nov modrc v notranjosti na podpazdušni strani s taostrimi mini zaukrivljenimi škarjicami, da nastane mikro luknjica, porinem to žico iz notranje strani proti zunanji podpazdušni in jo odstranim.
[/quote]

Ti pa tako nakladaš, da glava peče – ali pa imaš tiste joške do popka??

Tudi jaz imam D košarico in jaaaa, tudi jaz nisem debela, ampak tako velike prsi rabijo oporo!
Če pa je tebi všeč, da ti (verjetno že vse raztegnjene) mahedrajo do kolen…je pa tvoj problem.

Ti pa tako nakladaš, da glava peče – ali pa imaš tiste joške do popka??

Tudi jaz imam D košarico in jaaaa, tudi jaz nisem debela, ampak tako velike prsi rabijo oporo!
Če pa je tebi všeč, da ti (verjetno že vse raztegnjene) mahedrajo do kolen…je pa tvoj problem.
[/quote]

Pri 182 cm, mere 96-67-95 mi nima kaj do popka dol viset. Moj prsni koš je proporcionalen, ker nisem “shorty”, imam pas :)))))) jasno da ne – ne zafrkavam, niti ne nakladam….. Jebiga, tudi manekenski tipi čžnsk smo tukaj – a smo lahko, ali ne smemo bit ? 😛

Pri 182 cm, mere 96-67-95 mi nima kaj do popka dol viset. Moj prsni koš je proporcionalen, ker nisem “shorty”, imam pas :)))))) jasno da ne – ne zafrkavam, niti ne nakladam….. Jebiga, tudi manekenski tipi čžnsk smo tukaj – a smo lahko, ali ne smemo bit ? 😛
[/quote]

Ti pa tako lažeš, da sama sebi verjameš :)))))))))) Ali pa je tebi nekdo fino naložil, da imaš D velikost, ti pa verjameš:)))
Pri D košarici pač nimaš obsega prsi 96cm. Ali pa se sploh ne znaš merit in nimaš pojma kaj je obseg prsi, kaj podprsni obseg :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ti pa tako lažeš, da sama sebi verjameš :)))))))))) Ali pa je tebi nekdo fino naložil, da imaš D velikost, ti pa verjameš:)))
Pri D košarici pač nimaš obsega prsi 96cm. Ali pa se sploh ne znaš merit in nimaš pojma kaj je obseg prsi, kaj podprsni obseg :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
[/quote]

Ti se kar rugaj sama sebi.. ti vlečeš takratko…. in to preko tipkovnice 😛

Pa matrvola, zakaj nekatere niste sposobne, zmožne dojet, sprejet, razumet, da je to čisto možno? Zakaj? A ker na MON napišemo in po tvoji vizualizaciji smo tukaj same povprečne, zašpehane, glupe ženske? A zato, ker vedno neko “teorijo” ven vlečete, v tem konkretnem primeru da se ena ne zna zmerit ? Get a life, woman :)))))

Ti se kar rugaj sama sebi.. ti vlečeš takratko…. in to preko tipkovnice 😛

Pa matrvola, zakaj nekatere niste sposobne, zmožne dojet, sprejet, razumet, da je to čisto možno? Zakaj? A ker na MON napišemo in po tvoji vizualizaciji smo tukaj same povprečne, zašpehane, glupe ženske? A zato, ker vedno neko “teorijo” ven vlečete, v tem konkretnem primeru da se ena ne zna zmerit ? Get a life, woman :)))))
[/quote]

Očitno res ne veš, katero košarico imaš.
In kar naprej ponavljaš, kakšna lepotica si, kar te sploh nishče ni vprašal.
Lahko, da si lepa, naumna pa kot noč.

Ti pa tako lažeš, da sama sebi verjameš :)))))))))) Ali pa je tebi nekdo fino naložil, da imaš D velikost, ti pa verjameš:)))
Pri D košarici pač nimaš obsega prsi 96cm. Ali pa se sploh ne znaš merit in nimaš pojma kaj je obseg prsi, kaj podprsni obseg :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
[/quote]
in ne sodi druge po sebi. Zakaj pa ne bi mogla imeti košarice D? Jaz imam nekaj cm večje in imam košarico E.
Pa da odgovorim avtorici – meni se to tudi dogaja. Večinoma dam potem še drugo žico ven in imam modrc za doma. Nisem pomislila, da je možno kupit žico.


in ne sodi druge po sebi. Zakaj pa ne bi mogla imeti košarice D? Jaz imam nekaj cm večje in imam košarico E.
Pa da odgovorim avtorici – meni se to tudi dogaja. Večinoma dam potem še drugo žico ven in imam modrc za doma. Nisem pomislila, da je možno kupit žico.
[/quote]

A to je zdaj moderno, nositi večjo št. modrca, da se potem hvališ, kakšno košarico imaš – v resnici pa B?

In za kaj natanko ga imaš? Modrc brez opore? Samo za okras?
[/quote]

kdo te je prepričal v to, da en štikl žice daje oporo joškom? je bil kaki fizik? ne verjamem … žica je kovina in vleče proti tlom!

kdo te je prepričal v to, da en štikl žice daje oporo joškom? je bil kaki fizik? ne verjamem … žica je kovina in vleče proti tlom!
[/quote]

A dej dedec trapast ne oglašaj se v temi, o kateri ne veš nič!

Ti se kar rugaj sama sebi.. ti vlečeš takratko…. in to preko tipkovnice 😛

Pa matrvola, zakaj nekatere niste sposobne, zmožne dojet, sprejet, razumet, da je to čisto možno? Zakaj? A ker na MON napišemo in po tvoji vizualizaciji smo tukaj same povprečne, zašpehane, glupe ženske? A zato, ker vedno neko “teorijo” ven vlečete, v tem konkretnem primeru da se ena ne zna zmerit ? Get a life, woman :)))))
[/quote]

Nehaj se smešit. Obseg prsi 96 pač ni nobena zamaščenost, ampak košarica D pa tudi ne.
“Idealne mere” 90-60-90, ki se jih trudijo doseči ženske po vsem svetu, ima pa jih nekaj manekenk, pomeni vitko (že kar suho) žensko, ampak košarica je pa B.
In ne, pri obsegu prsi 96 košarica niti slučajno ni D.

Vzemi ven ali pa kupi novega. Drugo ne pomaga.

New Report

Close