Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, Marjan Šarec o vas pravi, da niste človk, ampak žabe

Ženske, Marjan Šarec o vas pravi, da niste človk, ampak žabe

“Baba je žaba, žaba pa človk ni!”

Vaš Marjan Šarec

To je rekel njegov lik, Serpentinšek. Veš, tisto v filmih ponavadi ni res, ampak je igrano.

A to nas imaš ti za tako neumne, da misliš, da ne ločimo lika, ki ga nekdo igra, od človeka, ki je veliko naredil za Kamnik?
Ccccc…

Na tvojo žalost ti moram povedati, da bom na predsedniških volitvah glasovala zanj.

nova
Uredništvo priporoča

če se ti strinjaš, da si žaba in ne ženska je to tvoja odločitev. jaz se ne.


če bi bila Kamničanka, ne bi glasovala zanj na predsedniških volitvah, ker bi ga želela obdržati za župana, kjer ima veliko več pristojnosti, da dejansko kaj uredi v praksi, kot pa predsednik.Glede na našo ureditev je takih ljudi škoda za predsednika.
V tem smislu se mi zdi Pahor najmanj škodljiv, dovolj spraven in povezovalen, ljudski in dostopen, in nezapravljiv na davkoplačevalski račun (kot npr. je bil Turk, ki se je šel hohštaplerijo in samo,da bi povlekel vse bonitete in čimveč dnara, ki mu pripada).
To je pač moje mnenje.
Šarec naj kandidira raje na parlamentarnih in naj bo premier, tam mu pa dam glas.

Marjan Šarec je u redu. Ko ga srečaš na ulici, te pozdravi. Pa ne samo zdaj, ko so predsedniške volitve.
On je preprost, kmečki fant. Ne piha ljudem na dušico..
Za Kamnik je ogromno naredil. Mesto se razvija. Všeč mi je kot župan.
Torej, zakaj ne bi bil dober za predsednika Slovenije?


česa ne razumeš – škoda ga je za ta položaj, ker mu z vidika pravne ureditve v naši državi ne daje dovolj pristojnosti, da bi lahko kaj ukrepal.
On ja lahko izrazi mnenje kot predsednik, samo vzvodov vpliva glede na ureditev v naši državi narediti kaj pa ne bo imel.
zato je meni smešno poslušati kaj vse bo nekdo naredil…
take osebe, ki so dejansko sposobne tako delati so bolj primerne za predsednika vlade… tam pa ja ima vse niti v rokah praktično.
In kot župan na lokalni ravni – tudi lahko veliko naredi ja ima tudi precej več vpliva…
predsednik je pri nas bolj kot ne neka figurativna funkcija.


Slovenija ni dovolj dobra zanj. Za predsednika je vsak butelj dober. Šarc ima Kamnik do konca za spedenat. Zato bom močno proti. Kar Barbika naj bo.

Oho, se že da slutiti pridih očitkov, smešnih in lažnivih, desnakarjev in ostalih, ki se bojijo, da se ga ne bi izvolilo, ker je resen kandidat.

A da nima nobene pametne funkcije predsednik? Mogoce za vas, ki samo nekriticno nekaj slisite in poanvljate. V resnici nam je naredil veliko skodo panorcek z e s tem, ko je prikljanjajoc se predlagal u.ivca janšasstega na ustavno sodisce ( vlada ga je pa brezsramno potrdila in si s tem pri mnogih zapecatila usodo).Pa da o ostalem ne bi, je za par strani, ce spremljate.


kaj jamraš no – sam pišeš – vlada je potrdila… nekdo lahko samo predlaga, potrjujejo pa drugi, torej kje so pristojnosti in kdo je dejansko naredil škodo. A pahor je kriv, da je vlada nekaj potrdila, pa janša je kriv, pa vsi ostali samo vlada ne ane :)))
tki, ki ste tako slepo kritični in nekritični do svojih pa pač ne morete drugim kaj očitat.

Naj ostane v Kamniku. Je zelo dober zupan in potrebujemo taksnega vodjo.

Ampak je razlika ali nekdo igra lik, ki ga je nekdo drugi osmislil ( pisatelj, scenarist…) ali pa lik, ki si ga sam izmisliš. Takemu liku hočeš nočeš daš nekaj sebe, sploh če ga igraš v živo in sproti. Zagotovo si Šarec točno tako misli o ženskah, kot je rekel. Ne bom ga volila.


če bi bila Kamničanka, ne bi glasovala zanj na predsedniških volitvah, ker bi ga želela obdržati za župana, kjer ima veliko več pristojnosti, da dejansko kaj uredi v praksi, kot pa predsednik.Glede na našo ureditev je takih ljudi škoda za predsednika.
V tem smislu se mi zdi Pahor najmanj škodljiv, dovolj spraven in povezovalen, ljudski in dostopen, in nezapravljiv na davkoplačevalski račun (kot npr. je bil Turk, ki se je šel hohštaplerijo in samo,da bi povlekel vse bonitete in čimveč dnara, ki mu pripada).
To je pač moje mnenje.
Šarec naj kandidira raje na parlamentarnih in naj bo premier, tam mu pa dam glas.
[/quote]

Jaz nimam enakega mnenja o Pahorju. Je samo ljubljenec medija slovenskega in veliko njegovih lumparij je prikritih in ne pride do raje kot nas imenujejo vsi na oblasti, večinoma.


No če misliš Serpentinška je čista kopija nekega možaka v tistih koncih. Ne moreš biti 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} o ničemer, ne pretiravaj.

Se je ze zacelo. Placanci sds bodo v svoji bedi zdaj en mesec cez protikandidate udrihali. Zeeeh. Nimate sans. Rajsi bi volila zabo kot kandadata sds…

Moški, ki se strinjate s Šarcem ponižujete ženske tako kot on sam s takimi besedami, ženske pa, če vam je všeč, da vas Šarec tretira kot žabe, se ne cenite kaj dosti.


Razloži, dokaži. Imaš argument, a tako malo na oko ocenjuješ.

A levičarji mu pa ne morejo nagajati. Misliš, da so vsi levičarji na prednostnem seznamu.

Strankarski Marjan Šarec. Da ne bi slučajno kdo sanjal in učil krive vere, da je brez masla (preveč gela za lase) na glavi.

[img]http://shrani.si/f/k/O/1SXtQsW/ps.jpg[/img]


če bi bila Kamničanka, ne bi glasovala zanj na predsedniških volitvah, ker bi ga želela obdržati za župana, kjer ima veliko več pristojnosti, da dejansko kaj uredi v praksi, kot pa predsednik.Glede na našo ureditev je takih ljudi škoda za predsednika.
V tem smislu se mi zdi Pahor najmanj škodljiv, dovolj spraven in povezovalen, ljudski in dostopen, in nezapravljiv na davkoplačevalski račun (kot npr. je bil Turk, ki se je šel hohštaplerijo in samo,da bi povlekel vse bonitete in čimveč dnara, ki mu pripada).
To je pač moje mnenje.
Šarec naj kandidira raje na parlamentarnih in naj bo premier, tam mu pa dam glas.
[/quote]
Kako naj kandidira, če ni v nobeni stranki. Pojma nimaš kako zadeve tečejo.


Kako naj kandidira, če ni v nobeni stranki. Pojma nimaš kako zadeve tečejo.
[/quote]

Brez skrbi, da mam pojma… stranke so se ustanavljale a ne in so dobile na volitvah… kako je ze cerar prisel do tega…
Sicer pa to da je bil pri PS, tudi nekaj pove o njem, pa ne pozitivnega

Dajte ga še mal blatit, to je samo še dodaten argument, da ga volim.

Ti ga kar voli, vsak voli tistega, ki ga zeli, mene je pa neg. Presenetila novica o clanstvu v ps… in to ni blatenje ampak kar resnicno dejstvo.

Šarec sodeloval z Jankovićem v stranki Pozitivna Slovenija? Zdaj vsaj vemo kam sodi. In on bi naj bil nov, svež, neobremenjen obraz? O, ja …

A zujf te še zmerej tolk boli?

New Report

Close