Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubljana se mi je zagnusila

Ljubljana se mi je zagnusila

Ko se pokaze prva zanimiva prilika se izselim.Cim dlje,ven iz te balkanske greznice.Res mi gre ze na kozlanje.

Kupi si vrečko za bruhanje in pot pod noge! Mrš!

Prihajajo saudske voznice na cesto in boš po zraku letela iz lublane.

Ljubljana je draga in marsikdo si ne more privoščiti življenja v nje, ali pa mu ne na daljši rok ne znese. In taki potem pišejo podobne poste kot avtor …

Prevec vas je v lublani.res gre cloveku ze na kozlanje

golobi in podgane ☺

Več ko vas bo odšlo ven, več prostora, cenejša stanovanja in več prostih parkirnih mest bo ostalo tistim, ki ostanejo v mestu.

V LUBLANI gre tudi meni na bruhanje.
Nagnusno in ogabno, kako se spakujete.

Dejansko postaja Ljubljana zelo č.efurska in klošarska, pa oprostite izrazu.
Je tudi draga, ampak marsikdo, ki si lahko privošči dobro stanovanje v Ljubljani, si lahko izven nje še več.
V podedovanih starih plesnivih stanovanjih pa se ve kdo še ostaja. Tisti, ki si lahko privoščijo Ljubljano, ne morejo pa si privoščit življenje izven, ker niti za avto nimajo.
Si ne predstavljam kako bi en džanki prišel do droge večkrat na dan v kakšni vukojebini, daleč stran od Ljubljane. Zato jih pa toliko živi v centru.


Na dolgi rok se bo večina stanovanj samo še oddajala. Parkirnih mest bo vedno manj, ker se že sedaj vsako leto vedno več ljudi vsak dan vozi v Ljubljano.
S takšno logiko, kot jo ima MOL, da recimo par, ki je v najemniškem stanovanju in ki mu seveda pametni lastniki stanovanj v Ljubljani nočejo omogočit prijave stalnega prebivališča, nima pravice do vrtca ipd. bodo pa po teh stanovanjih živeli samo še študenti in neki brezvezni socialci.
Naselja, ki s se zgradila v komunizmu in kjer so živeli neki politični funkcionarji, postajajo brezvezna in za sedanje standarde daleč od luksuza. Veliko teh hišk in vrstnih hišk se je prodalo , elita rine ven. Spalna naselja kot so na Fužinah ipd. pa nikoli niso za nobeno mesto odraz nekega silnega standarda ali luksuza. To so delavska naselja. Kvaliteta življenja temu primerna.
LJubljana postaja vedno bolj patetična, nič meščanska.

Ko se tako bojite cefurjev, pa dejmo pogledat alternative nasih malo vecjih mest…

Kranj – Kosovo republjik
Jesenice, Velenje – islamska drzava
Koper in cela obala – Nekaj med Kosovom, Bosno in Srbijo. Sami se odlocite.
Maribor, Celje? Lol. Sami kleni slovenci, a ne? Kje so ze albanci tolkli domacine?
Novo Mesto – tam pa ne poznam scene

Edino Prekmurci se ocitno ne dajo, se cigane so socializirali. Ziveli Prekmurci.

A ni bolje,da vsak živi kot mu paše?!? In kjer mu paše?! @ avtor/ica..kar, kar, noben problem. Upam, da je samo to tvoj vir nesreče in se ti potem obrne na bolje..v vseh pogledih, tudi v razpoloženju, izražanju in čustvovanju.

Kaj pa se domorodci ne razmnožujete bolj, sami ste krivi!

Da sta Ljubljana in Balkan bolj povezana kot Ljubljana in ostala mesta po Sloveniji!

Ne mi o Prekmurcih!! Ti so tujci v lastni državi, saj niti slovensko ne znajo (in se je tudui nočejo naučiti). Oni so ponosni, da nek zmazek od madžarščine govorijo…Odvratni so.

O kako fajn! Več ko bo odšlo takih težakov, bolj bo fajn v Ljubljani.
Pejte čimprej!

Ne mi o Prekmurcih!! Ti so tujci v lastni državi, saj niti slovensko ne znajo (in se je tudui nočejo naučiti). Oni so ponosni, da nek zmazek od madžarščine govorijo…Odvratni so.
[/quote]

To sploh ne drzi. Madzarskih besed je malo. Morda malo vec na Gorickem. Ogrozenega se pocutis iz istega razloga, kot mali cucek, ki se dere, ker se boji svoje lastne sence. Neznanje strah

Kaj ste zdaj odkrili…da so vsa večja mesta nacionalno in versko mešana. Sploh, če gre za industrijsko mesto. Pošta Slovenije išče delavce v BIH in Srbiji, potem pa se ne čudite. Prej jih je pa iskala industrija, dokler ni bolj ali manj propadla. Večja mesta so pač multikulti. Pa še odgovor za androta, ki ne pozna dolenjske scene: na Dolenjskem imajo Rome. Pa v Prekmurju TUDI.

To sploh ne drzi. Madzarskih besed je malo. Morda malo vec na Gorickem. Ogrozenega se pocutis iz istega razloga, kot mali cucek, ki se dere, ker se boji svoje lastne sence. Neznanje strah
[/quote]

KAko to misliš “neznanje”? Na podlagi česa pa misliš, da govorim – kar tako malo?
Grozni so, ponosni na svojo spakedravščino, pa še zelo, zelo zahrbtni povrhu.

A ni škoda, da trošite energojo z raznimi psovkami. Brez veze. Lej živim na obrobju Ljubljane in mi to odgovarja, vendar zato ne pljuvam po Ljubljančanih ali po Prekmurcih itd.
Pa dejmo biti strpni in prijatelji itak nas je samo 2 jurčka in itak smo si vsi v žlahti.

Ne mi o Prekmurcih!! Ti so tujci v lastni državi, saj niti slovensko ne znajo (in se je tudui nočejo naučiti). Oni so ponosni, da nek zmazek od madžarščine govorijo…Odvratni so.
[/quote]

prekmurci so TOP. Prijazni, delovni, izjemno kulturni, miroljubni, okolje umirjeno. Prekrasni so. In skoraj nemešani z čefurji.

Tisti, ki proizvajajo bruhalne vrečke, bodo pa dobro zaslužili.

KAko to misliš “neznanje”? Na podlagi česa pa misliš, da govorim – kar tako malo?
Grozni so, ponosni na svojo spakedravščino, pa še zelo, zelo zahrbtni povrhu.
[/quote]

V bistvu se mi zdi, da te je en prekmurec pustil, zato so zdaj kar vsi grozni in zahrbtni.

Ko gre pa za jezik in kulturo, bi moral bit vsak slovenec na to ponosen, tako da so ti lahko kvecjemu za zgled.

Okrog Novega mesta vladajo cigoti:))


Koliko let že živiš v Ljubljani? Najbrž se nisi/ne moreš vklopit. Ja, mogoče je za take najbolje, da gredo. Drugje ti bo lepše/boljše.

New Report

Close