Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek TILEN ARTAČ – ŠE KOMU

TILEN ARTAČ – ŠE KOMU

A gre ta Tilen Artač s svojim obnašanjem in afnanjem še komu na kurac al sam men?

to je en zafnan mulc, ga pa u usako oddajo šopajo ker je namenjen humorju slovenskim ovcam

on konstantno nekoga imitira, ker po moje se samo v vlogi imitatorja počuti dovolj samozavestnega za nastopanje, kakršnokoli že je.

men je on ok, me nič ne moti.

ne, ne govorim o ZNAN OBRAZ IMA SVOJ GLAS, govorim na sploh, tudi če ga na TV na cesti slučajno ustavjo pa ga vprašajo po vremenu se spakuje pa afnari prov na cringe način. neki tazga ko Jim Carrey k tut na pogrebu tiste bedaste face stiska pa se afna neki

ne, ne govorim o ZNAN OBRAZ IMA SVOJ GLAS, govorim na sploh, tudi če ga na TV na cesti slučajno ustavjo pa ga vprašajo po vremenu se spakuje pa afnari prov na cringe način. neki tazga ko Jim Carrey k tut na pogrebu tiste bedaste face stiska pa se afna neki
[/quote]

ja sej vem, povsod nekoga igra, jaz mislim da je to povezano s samozavestjo, ki jo je premalo, lahko se pa motim.

večji papak je Godler k je pajsnu oddajo Johnu Oliverju (last week tonight) zravn dela pa mimiko pa fore od Ricky Gervasia, k misli da slovenci ne vejo za 2 kralja britanskega humorja

škoda za Artača ker je zelo lušten in talentiran poba, sam s tem pačenjem pa afnanjem je pa res včasih zelo težko gledljiv, v mislih mam to novo reklamo na rtv k bo 7.10. oddaja naprej, res bedna že po napovedniku

Zdi se mi grozno antipatičen, nič smešen, še manj duhovit.

ja prov vidi se mu da mu je zoprnu da že teb rata zoprnu ga gledat, fant brez TV karizme

Meni, meni…Totalno je zafektiran. V nedeljo se je prav videlo, kako pevci pretiravajo v svojih kretnjah pri oponašanju, prav videlo se je Artača – saj je menda še nekdo od žirije tako komentiral. Če bo šlo tako naprej, bo prav pokvaril oddajo.Pa vsako njegovo imitiranje je enako, se pač sliši Artača. Ni tako kot Denis ali pa kdo drug, ko včasih kar ne pogruntaš, da je kdo drug. Tista Svetlana takrat mu je zgleda ful pasala.

meni najprej godler, potem artač, oba neprebavljiva, resno.

Meni pa je Artač tako cool, kako je naštudiral Potrebuješa in Agropop… kapo dol!

Godler mi ne potegne najbolj, čeprav oddaje ima vendarle dobre!

Meni je pretiran, preveč karikaturizira, “slišiš Artača”, kot je nekdo zgoraj napisal.

ja, ko niso njegove… Slovenija nasploh nima svoje originalne oddaje.

TA TEDEN Z JURETOM GODLERJEM = LAST WEEK TONIGHT WITH JOHN OLIVER
ZVEZDE PLEŠEJO = STRICTLY COME DANCING
ZNAN OBRAZ IMA SVOJ GLAS = YOUR FACE SOUNDS FAMILIAR
ANA KUHA … no ubistvu kerakol kuha, teh oddaj je pa sploh celo morje kok se rižev narastek nardi

in tok naprej

VEM je francoski,
NAJŠIBKEJŠI ČLEN je britanski,
LEPO JE BITI MILIJONAR je britanski,
NA ŽARU je ameriški COMEDY CENTRAL ROAST
AVTO KARAOKE je ameriški CARPOOL KARAOKE
TAXI KVIZ je britanski

in pol ko so te oddaje vsi blebetajo vauuu kok je bizovičar (in njemu podobni) originalen, ful facaaa

Tilen Artač za moj okus ni smešen, je pa lep, mogoče tudi simpatičen in pameten.

jep, točno tako. kot tanja žagar. dokler je tiho vse štima 🙂

Mater, kolk televizije vi pregledate! A mislite, da je to dobro za vaše zadnjice? A niso morda že vse ploske?

Tilen Artač je super, duhovit, pameten, simpatičen in z izrednim smislom za humor. Vam ljudjem z manjko možganov, ki ne razumete njegovega humorja, pa se zdi nezanimiv. Za vas sta brata Valič. Tilen, kar tako naprej in nas še naprej razveseljuj s svojo karizmo in imitacijami.

Kako ste popljuvali Tilna!!
On je čist ok. Meni je pa zabaven. Popestril je marsikatero oddajo.

Ti dečki so genijalci, samo, da jih vi butli ne razumete. Vsak, ki ima IQ vsaj 125,
v njihovih oddajah neizmerno uživa.

Tilen faca.

kdo je to?

Letos sem ga videla na dopustu s svojo spremljevalko. Imela sem to srečo, da smo lahko spregovorili par besed in moram vam povedati, da je res človek na mestu. Prijazen, skromen, kulturen in zelo spoštljiv, tudi ker sem videla, kako lepo sta se imela s punco in kako ljubeča sta drug do drugega. Tako da ne obsojajte ljudi samo po tem, kako jih vidite na televiziji.

Točno zdaj ga lahko gledate na Pop tv na Znan obraz ima svoj glas.

New Report

Close