Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Vrata VAL...koliko nas je?

Default avatar

15555

vrtnica10 je napisal/a:
preveč naivno je napisal/a:

Lastna hvala se pod mizo vala, kajne maj101 aka vrtnica10 aka luka_cus79....
Kako bedna inisuacija!

Sem kupec in to zadovoljen kupec. Ne razumem v čem je tvoj problem "preveč naivno"?

BoKo1970
9 Okt 2017 23:24
‎Senid Jušić‎ v PRODAM KUPIM MENJAM PODARIM MALI OGLASI OD A DO Ž
4. oktober ob 23:36 ·
To skupino bom uporabil za neko informacijo ki bo mogoce koga resila da ne ostane brez denarja.. podjetje Val ki prodaja protivlomna vrata je v stecaju tko da noben naj ne placa avansa za nakup novih vrat, ker jih ne bo dobil.. sprocite vsem ki jih poznate in so mogoce razmisljali o nakupu vrat Val.. upam da komu resim 1000+ eur.. lp
Default avatar

Hahaha

maj101 je napisal/a:
Protivlomna vrata nam je montiral Varmod. Profesionalno in korektno, niso zahtevali nobenega avansa. Montaža je bila na dan kot je bilo dogovrjeno. Vrata so montirana in stojijo in res je vse zelo lepo narejeno. So koretni in profesionalni. Zadovoljni!
Profesionalni,o tem bi se lahko pogovarjali,kaj pomeni beseda "profesionalnost".In "korektnost"tudi.Vrata stojijo,ampak kako je narejeno,pa no comment.
Default avatar

kopiranje kljucev

Meni je dodatne kljuce za VAL protivlomna vrata izdelal kljucavnicar v domzalah...

Ključi Nardin
Ljubljanska cesta 69, 1230 Domžale

Njega sem odkril enkrat ko mi je ravno Vovko trdil da se ne da narest kopije ključa od neke ključavnice kupljene v bauhausu....in predlagal menjavo celega clindra.... tko da ce imate zagato bo tale v domzalah kar pravi naslov...

Hkrati pa iščem kakega bivšega monterja od VAL, ker imam na enem objektu ki ga prenavljamo, za prestavit VAL protivlomna vrata. Torej nekoga ki je to ze delal - prvo demontaza in nato takoj montaza na drugo odprtino. Potrebujem pa tudi se ena dodatna protivlomna vrata, tako da ce je kdo ki hkrati trzi tudi nova vrata....lahko oboje naredimo hkrati
Default avatar

Lemrak

Pozdravljenji,

zanima me ali ima kdo kakeršne koli izkušnje s podjetjem Varmod in njihovimi protivlomnimi vrati.
Default avatar

poskusi

Lemrak je napisal/a:
Pozdravljenji,

zanima me ali ima kdo kakeršne koli izkušnje s podjetjem Varmod in njihovimi protivlomnimi vrati.
Vprašajte maj101 aka vrtnica10 aka luka_cus79...
Default avatar

Cocos

Kaj pa če že imaš njihova vrata in želiš uveljavljati reklamacijo? Se pravi je ne moreš?