Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Konopljina smola ? Katera in kje kupiti

Default avatar

To ne drži

V Ukc delam 25 let. Prisežem, ko dajem v škatlice tabletke za vsakega pacienta in, če prej zajtrkujem, se mi dviga želodec; po 10, 15 tablet...imajo pacienti na omarica. Sama sem.imela posledično dvigovanja pacientov, 2 X operacijo Hempike in 2 X popkovnice kile. Stara sem 44 let, do zdaj sem pogoltnila cca 10 tableto zaradi zobobol do 28. leta. Sem izključno na konopljin, hodim jo iskat direkt k pridelovalcem. Nosim jo za cel oddelek Ukc. Kdor ne ve, kaj kemija človeku naredi dolgoročno, je naj, prosim, ne propagira!!!
Default avatar

SašaSP

Spoštovana,

ker iščem konopljino smolo za sedaj že bivšo partnerko, matero mojega otroka, ki ima diagnosticiran tumor na pljučih sem naletel tudi na vaš komentar na portalu med.over.net in se nisem mogel zadržati, da vam ne odpišem. Namreč, navkljub številnim uradnim raziskavam, ki vam jih mimogrede lahko tudi posredujem, je danes dokazano, da izključno zdravi THC in da CBD nima skoraj nikakršnega učinka in je razprava o CBD naknadno infiltrirana v zgodbo, seveda, da ne ponavljam katere industrije. Polagam vam na srce, da tovrstne dezinformacije ne širite zaradi morebitnih lastnih interesov. Ljudje so zares bolani in ne potrebujejo dodatnih marketinških igric, namreč ni moralno.

Ponavljam, CBD nima skoraj nikakršnega učinka oz. njegov učinek je primerljiv številnim drugim 'domačim' zdravilom, ki v končni fazi nimajo želenega učinka, je pa res, da je na trgu zaradi hipokritske zakonodaje konopljina smola CBD, za faktor 10 cenejša od smole z vsebnostjo THC-ja. To se nebi zgodilo če bi farmacevtski lobi popustil in omogočil uporabo THC-ja v zdravstvene namene!!!

Prosim, razumite to kot dobronamerno opozorilo, saj gre za bolane in večkrat obupane ljudi,

Lp,
Saša
Default avatar

rwf

Napiši mail pa ti povem:
Default avatar

Srečko5

Vse CBD smole, ki so narejene z co2 extrakcijo, je ven pobran THC. S tem cbd smola nima sinergičnih učinkov med kanabinoidi in posledično slabše pomaga pri raznih težavah.
Drugo, če ni opravljena dekarboksilacija iz cbda (kislinska oblika) v cbd, zopet slabo deluje v telesu. Tretjič, vsa ta CBD smola je narejena iz osemenjene rastlin in je zato najslabše kakovosti.

Tako, da pametno kupujte cbd smolo, oziroma rabite cbd rso olje s popolnim izvlečkom kanabinoidov.
Default avatar

tr90šw

Polona31 je napisal/a:
Katero je napisal/a:

Be hampy

B
ni res to je napisal/a:

To je laž, s cbd-jem ne boš omilil bolečin in tudi anksioznosti ne. In kolikor vem, rakavi bolniki pri prodajalcih dobivajo smolo s thcj-em, ravno zaradi njegovih učinkov.
Za bolečine ne vem, VEM pa da je pri meni aniksioznost, zmanjšana za 90% ...pa je v smoli le dovoljena količina THC-ja.
No, super, da propagiraš, da lahko človek funkcionira samo cele dneve zadet.
Default avatar

Srečko5

Če bi ti imel malo blage veze okoli konoplje ne bi pisal Poloni take neumnosti.
CBD smola ne povzroča zadetosti, tudi če je razmerje CBD:THC 50:50.
Default avatar

Sandra54

Pozdravljeni,

Prosim za kontakt saj bi zelela smolo kupiti za babico.

Lp,

Sandra
Default avatar

Zvoncica432sss

Kaj torej priporočate za dijaka, ki ga non stop boli glava (kronični glavobol)? Pitra? Srečko? Katero smolo in koliko? Kdaj naj bi bili vidni/ občuteni učinki? Čez tedn? Mesec?
Default avatar

Srečko5

Popolni extrakt CBD smole iz konoplje. Tudi malo thcja je notri. Več vrst in potem proba, katera mu najbolj pomaga.
Ali pa cbd konopljo, ki jo žvečiš in pogoltnš. Je še enkrat boljše kvalitete kot CBD smola.
Default avatar

Zvoncica432sss

Kaj pa je cbd konoplja?
Default avatar

pitra

Zvoncica432sss je napisal/a:
Kaj pa je cbd konoplja?
Moje migrene so popolnoma prenehale z jemanjem smole CBD. Gre za smolo iz industrijske konoplje, mora pa imeti visok odstotek CBD, ki je telesu lasten, ter ves spekter ostalih kanabinoidov.
Default avatar

pitra

Kaj torej priporočate za dijaka, ki ga non stop boli glava (kronični glavobol)? Pitra? Srečko? Katero smolo in koliko? Kdaj naj bi bili vidni/ občuteni učinki? Čez tedn? Mesec?
Učinek je občuten kmalu, ne v enem tednu, v enem mesecu pa že. In glavobola ni nobenega več. Počutje odlično, več energije. Jaz sem imela še kronično alergiji na cvetni in hišni prah in je popolnoma izvenela.
Default avatar

Zvoncica432sss

Pitra, kolikšen odmerek smole pa ste oz. jemljete dnevno?
Default avatar

pitra

Pitra, kolikšen odmerek smole pa ste oz. jemljete dnevno?
Na zečetku sem cca 10 dni dvojno 2x dnevno, sedaj pa 1x dnevno zjutraj. Važno je kakšna je smola, kakšen je odstotek CBD, je popolna?
Default avatar

inpoled

Mpitra, sem vam pisala na mail, ker me res zanima.
Default avatar

pitra

inpoled je napisal/a:
Mpitra, sem vam pisala na mail, ker me res zanima.
verjetno sem vam odgovorila. LP
Default avatar

pitra

zaninmi je napisal/a:
Pitra lahko prosim napišete svoj mail. Tudi jaz imam uprašanje za vas.
hvala.
[email protected]
LP.
Default avatar

Ivan5

Uživam 30% smolo, pozitivne izkušnje zaenkrat.
Seznanil sem se pa pri gospe [email protected]
Default avatar

Bimogoce

Bi pomagalo tud za levkemijo, ki je sicer zdravljena s kemo
Kot dodatek

Problem je predvsem imunski sistem in posledicno herpesi
Posledicno slabse prehranjevanje in to ima seveda posledico sibkost

Hvala