Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek dobra vedeževalka po telefonu

dobra vedeževalka po telefonu

Rabim eno dobro vedeževalko po telefonu. Tisti ki ste klicali katera je ok.

Upam,da nisem prepozna.Men je ful dobra,kratka in natancna(predvsem oz.mi je najbolj pomembno,da mi pravilno vidi)Cvetka.090 41 05.Ampak ne dela vedno.Ti tajnica pove,pa nic bat,takrat ne pogoltne denarja na kartici.Drzi se.

Kure.

nova
Uredništvo priporoča

Imam tud jaz dobro izkušnjo,ki bi jo želela vsem priporočat. Ne vem ali je jasnovidka, saj ima karte res samo za pomoč,kajti videla je toliko da nisem mogla dojet .Dosti po napovedi gre v to smer in hkrati je odlična zdravilka. G.nima določene cene in je iz Lenarta. Njen [email protected]

Lejla na 090 44 80

Vsaj tako pravi ena na forumu:
Vaš link
na strani 3865.

Meni je dobra Zala 090 66 77, ne dobra the best je, pove tako kot vidi, ne navija kar nekaj……
Včasih mi odgovor ni všeč ampak vedno pove iskreno.

Najboljša mi je Miša iz Litije na 0904448. Veliko sem jih preklicala, ampak nobena tako dobra, kot ona. Definitivno priporočam.

Fascinirana sem z Mišo na 0904448, videla je takšne detajle, kot, da bi živela z mano.

Tudi jaz, hvala, da si napisala na vrhu št…

super je priporočam. Hitra in točna….

Za Mišo mislim

Kaj pa menite o Bojanu, ki dela z Mišo na 0904448? Miša mi je že leta in leta vrhunska, vendar me je on prav tako zadnjič pozitivno presenetil.

Na telefonski 040 638 093 gospa Mira, zelo dobra. Plačilo je kolikor daš in ni 090.

ženske božje, lepo vas prosim, nehajte klicati vedeževalke,

ker s tem spuščate zlo v svoje življenje.

boljša kot je, bolj je povezana z okultnim.

 

 

Ja, je že res, da se lahko svašta dogaja, ko začneš s tem. Sem doživela, ampak te ta dobri naj bi delali za višje dobro, za boga. Zakaj mislite, da mora bit to okultno nujno le slabo? Kot obstajajo slabe obstajajo tudi dobre energije. Resno me zanima, ker sej pravim, ko enkrat izkusiš moč le-teh verjameš.

to ni res, da delajo eni za dobro.

to je prevara!

tudi bela magija ni nekaj dobrega. izhaja iz istega vira kot črna magija.

in nobena vedeževalka ne dobi informacij od Boga.

zato tudi niso verodostojne.

Bog ne želi da kličemo in smo radovedni in iščemo take vrste “pomoč”.

želi zaupanje Vanj.

 

 

Kje pa ste vi pridobili informacije, da je vse prevara ali zlo? Če že uporabljate izraz “verodostojnost”, nam zaupajte na podlagi česa, pa so vaši komentarji “verodostojni”? Kje piše, kaj je res in kaj ne? Kje je dokaz, kaj je prav in kaj ne? Naj počne vsak po svojem občutku. Prav tako pa ne razumem, da se s takšnim stališčem nahajate na takšnih forumih…

Odgovor na objavo uporabnika
karte, 10.12.2021 ob 08:25

Kaj pa menite o Bojanu, ki dela z Mišo na 0904448? Miša mi je že leta in leta vrhunska, vendar me je on prav tako zadnjič pozitivno presenetil.

Meni se zdi še boljši. Napovedal mi je precej specifične stvari, ki so se vse uresničile. Njegov način je pa sploh pohvale vreden.

 

Bila pri Miri na osebnem posvetu in ženska res, res obvlada. Žal nisem že prej vedela zanjo. Jo toplo priporočam. Njen mobi: 040 638 093. Verjetno se lahko tudi že kej po telefonu zmenite, če ne rabite ravno osebno.

Jaz ti lahko “vedežujem”. Sem zelo zelo dobra 🙂

Matr na tem forumu vsak dan najdeš tono razlogov zakaj so slovenci revni kot sosedove kure.

Odgovor na objavo uporabnika
Še boljši, 12.12.2021 ob 23:39

Meni se zdi še boljši. Napovedal mi je precej specifične stvari, ki so se vse uresničile. Njegov način je pa sploh pohvale vreden.

 

Priporočam Bojana in Mišo…

Oba sta zadela in se je uresničilo-ona mi je celo povedala, da moj bivši NE pričakuje otroka, čeprav je njegova partnerka že takrat bila v 8 mesecu nosečnosti. Sem rekla, da se iz takih informacij ne morejo norčevat. Je rekla, ona ni z njim noseča, še povedala je kje je zaposlen-opisala poklic. In kaj se zgodi, jaz mu to povem me ima za fukjeno, pa je otrok čez nekaj mesecev zbolel pa mu po preiskavah povedo, da ni njegov, ker niso imeli iste-povezljive krvne skupine, kar pomeni, da ne more bit otrokov oče. Je pa podpisal očetovstvo…tako, da veliko drži, pa tudi horarko.si (resnica ni za vsakogar). Je napovedala, da gresta v 3 mesecih narazen in sta šla.

Odgovor na objavo uporabnika
rabim, 15.05.2022 ob 18:08

Priporočam Bojana in Mišo…

Oba sta zadela in se je uresničilo-ona mi je celo povedala, da moj bivši NE pričakuje otroka, čeprav je njegova partnerka že takrat bila v 8 mesecu nosečnosti. Sem rekla, da se iz takih informacij ne morejo norčevat. Je rekla, ona ni z njim noseča, še povedala je kje je zaposlen-opisala poklic. In kaj se zgodi, jaz mu to povem me ima za fukjeno, pa je otrok čez nekaj mesecev zbolel pa mu po preiskavah povedo, da ni njegov, ker niso imeli iste-povezljive krvne skupine, kar pomeni, da ne more bit otrokov oče. Je pa podpisal očetovstvo…tako, da veliko drži, pa tudi horarko.si (resnica ni za vsakogar). Je napovedala, da gresta v 3 mesecih narazen in sta šla.

Tudi jaz priporočam Bojana in Mišo! Zeeeelo dobra….tako kot napovesta tudi je. Je pa res, da mora vmes preteči nekaj časa, cca. kak mesec, da se zadeve speljejo kot napovesta. Pustiš kot rečeta in se res uresniči.

Lep pozdrav vsem,

mi lahko kdo pove od kod je ga. Mira katero priporočate? njena št 040 638093.

Hvala

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Melisa708, 09.06.2022 ob 12:22

Lep pozdrav vsem,

mi lahko kdo pove od kod je ga. Mira katero priporočate? njena št 040 638093.

Hvala

 

 

Miša in Bojan 100% 0904448

 

Odgovor na objavo uporabnika
horarko.si, 09.06.2022 ob 12:56

Miša in Bojan 100% 0904448

 

Mira je s CEla če se ne motim.

Iz kje je ga.Mira ?

New Report

Close