Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

dobra vedeževalka po telefonu

Default avatar

dobra vedeževalka po telefonu

Rabim eno dobro vedeževalko po telefonu. Tisti ki ste klicali katera je ok.
Default avatar

Tejcika 88

Upam,da nisem prepozna.Men je ful dobra,kratka in natancna(predvsem oz.mi je najbolj pomembno,da mi pravilno vidi)Cvetka.090 41 05.Ampak ne dela vedno.Ti tajnica pove,pa nic bat,takrat ne pogoltne denarja na kartici.Drzi se.
Default avatar

ata2

Tejcika 88 je napisal/a:
Upam,da nisem prepozna.Men je ful dobra,kratka in natancna(predvsem oz.mi je najbolj pomembno,da mi pravilno vidi)Cvetka.090 41 05.Ampak ne dela vedno.Ti tajnica pove,pa nic bat,takrat ne pogoltne denarja na kartici.Drzi se.
Kure.
Default avatar

Maja77

Imam tud jaz dobro izkušnjo,ki bi jo želela vsem priporočat. Ne vem ali je jasnovidka, saj ima karte res samo za pomoč,kajti videla je toliko da nisem mogla dojet .Dosti po napovedi gre v to smer in hkrati je odlična zdravilka. G.nima določene cene in je iz Lenarta. Njen [email protected]
Default avatar

Ally137

Meni je dobra Zala 090 66 77, ne dobra the best je, pove tako kot vidi, ne navija kar nekaj......
Včasih mi odgovor ni všeč ampak vedno pove iskreno.