Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spet bi rad bil njen prijatelj

Spet bi rad bil njen prijatelj

Če začnem na začetku, pred leti sem spoznal zelo v redu punco, bila mi je prva simpatija, to so bili še šolski časi, zdaj sva seveda oba odrasla, malo pod 30. Nekaj časa sva prijateljevala, potem pa je med nama počilo in po tistem je bilo konec najinega prijateljstva. Pred nekaj časa ne tako dolgo nazaj, pa sva ponovno navezala stik na FBju. Oba sva bila vesela, da sva ponovno v kontaktu po toliko letih in tudi kar je bilo takrat ko sva se skregala, je bilo pozabljeno, tako mi je tudi ta punca sama trdila in sva se kar hitro ponovno zaštekala. Sčasoma mi je spet postajala všeč in tudi ona je kazala zanimanje za mene. Potem je pa nastal problem, vedno ko sem jo povabil ven me je zavrnila, vedno je našla kak izgovor. Na začetku sem ji še verjel, ko pa me je zavrnila tretjič pa sem ji tudi sam povedal, ali je še vedno zainteresirana, da se dobiva ali ne. Vedno mi je odgovorila, da ni nič narobe in da se bova že zmenila, ko bo čas za to.
No potem sem jo za nekaj časa pustil na miru, ji nisem pisal, ker sem mislil, da ji težim. Med tem časom, ko se nisva slišala je spoznala fanta. Meni je potem hitro poklopilo, da so bili izgovori posledica tega, da se je z nekom dobivala…seveda sem bil malo jezen in sem ji potem tudi napisal na FB zakaj mi ni povedala, da ji ne bi težil za ven. Rekla je da je pač tako naneslo in da sva lahko še vedno prijatelja. Ker pa sam ne verjamem v prijateljstvo potem, ko kateri poveš da ti je všeč, sem ji rekel, da bom še premislil in naj uživa s fantom in da ji ne bom več težil…stikov potem več nisva imela, izbrisal sem svoj FB profil in tudi njeno številko.
Zdaj ko je minilo že dovolj časa od tega konflikta in so se stvari polegle, pa sem se odločil, da si ponovno ustvarim FB profil in da spet kontaktiram to punco. Z moje strani je itak že pozabljeno kar je bilo, upam da tudi z njene. Izpostavil bi rad to, da z njo želim biti spet in samo prijatelj, saj če bi nama bilo usojeno kaj več, se ne bi dvakrat počila odkar se poznava.
Zanima me kako začeti ta pogovor, da ji na preprost in lep način povem, da karkoli je bilo je že mimo, da ni nobene zamere in da bi pač rad bil spet njen prijatelj, malo mi manjka njene družbe. To da ima tipa, če ga sploh še ima me ne moti. Res mi manjka njena družba, ker punca je okej za pogovore. Pa tudi saj se ne rabiva redno videvati, mi je dovolj že dopisovanje po smsih ali fbju. Kot sem že omenil, malo mi fali njena družba…
Mal povejte svoje mišljenje kako pa kaj.

Lp

Pusti jo pri miru. Ti pa si najdi svoje dekle, ki si bo dopisovalo s tabo in te kratkocasilo.

Fali ti njena mucka, nič drugega.
Pozabi jo, ne tišči v probleme.
Za pogovore in dolčkanje je dovolj drugih, z eno športaj, z drugo klepetaj, s tretjo hodi na koncerte, s četrto kuhaj, s peto seksaj, pa boš imel teden zapolnjen.
Dva dni komot počiješ.

ehhh, jebo vas fb… ajaaaa, ta fb pomeni, da je fuka bilna, no pol pa še upej, vmes pa vseeno probej kakšno drugo kresnt, hehe.

da si ti mal utrgan fante

Vidim, da si prav nesrecno zaljubljen. Samo med ljudi pojdi (fitnes, knjiznica, tecaji …), samo tako bos nasel sorodno duso in pozabil misliti na to sosolko …

Pomoje si to z njenimi fanti vzel malo preveč osebno oz. si vzel preveč k srcu, ker ti je ona malo preveč všeč. Spet bo še kaj počilo, ko se boš zaradi česa počutil zapostavljenega. Raje jo pusti pri miru in si najdi primerno (prosto & zainteresirano) zase. Ne bodi copata – če bi ji bilo dovolj do tebe, bi te že kontaktirala. Očitno dobi že dovolj pozornosti od drugih/drugega.


Po drugi strani pa, če si dovolj “hraber” in si pripravljen “delat na sebi” (osebnostna rast) ter preseči svoje negativne/samo-sabotažne vzorce čustvovanja in še enkrat poskusit srečo s prijateljevanjem z njo – izvoli in vso srečo. 🙂

… in za začetek opusti vsakršna pričakovanja glede nje ali vaju.

učasih se prijatelji umaknejo zato da naredijo prostor za nove prijatelje

Joj no si kot najstnica!
Saj ti je ponudila prijateljstvo pa si odklonil, zbrisal vse in smel,smel,…res si otročji.
Ajde odrasti in se vključi v odrasli svet .
Saj ni tesko.

je pa zaljubljen v njo, in to fejst, pa si ne upa priznat

Zakaj mislim, da je to isti avtor napisal? Hmmm
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11085097&p=11897851&utm_source=forum&utm_campaign=title&utm_medium=search#p11897851

Zakaj mislim, da je to isti avtor napisal? Hmmm
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11085097&p=11897851&utm_source=forum&utm_campaign=title&utm_medium=search#p11897851
[/quote]
To pa sploh ni nujno, ni to neka redkost.

……..da bi bila na njenem mestu!!:)))))
Ful mi je všeč,ko si nekomu tako dragocen,da ga niti ne moti,da imaš zvezo z nekom drugim.Taka prijateljstva so redka,mislim.
Tudi jaz sem že imela nekoga,pa sem ga po lastni neumnosti izgubila,zato ker sem se zagledala v drugega.
Kaj čmo…avtor,želim,da se to med vama obnovi,pa četudi veš,da ima drugega.:))

Od kod si fant?

Osvežite mi spomin … kolikokrat gre osel na led ?

Rekel si, da ne verjameš v prijateljstvo potem, ko nekomu poveš, da ti je všeč, zato si prijateljstvo prekinil. Kaj ti je v glavi kliknilo, da zdaj pa naenkrat verjameš, da bi ga rad spet nazaj vzpostavil?

Kako si ga izgubila z zagledanostjo v nekoga drugega, če ga to menda ni motilo. Ali ga je motilo ali ga pa nisi zgubila izaradi tega. Objoe hkrati nekako ne gre. 🙂

Mislim, da bi lahko začel pogovor recimo tako: “ojla, kako si kaj, že en čas se nisva tipkala..” Ali pa: Živjo, kako kaj na vašem koncu?” Ali pa: ” Oj, malo te pogrešam, kako gre?” Ali pa: ” Upam, da nisi kaj zamerila, rad bi spet bil tvoj prijatelj..”
Saj beseda ni konj. 😉

Pusti jo pri miru, kaj ti ni jasno. Če bi hotela kaj s tabo bi že sama tebe kontaktirala. Nobena druga te noče, zdaj pa spet njej težiš? Kaj točno bi ti sploh rad od nje? Sam si napisal, da v prijateljstva (med moškim in žensko) ne verjameš. Zdaj bi pa bil samo njen prijatelj? Kaj tebi dogaja?

Si mogoče P.L.? 🙂

Hvala za vaša mnenja, vsak komentar sprejmem kot dobronameren. Bom probal odgovoriti na to kar ste komentirali. Sicer pa vsak ima svoje mnenje in pogled na kakršnokoli situacijo. Ljudje smo si različni.
Da bi jo pustil pri miru, pa saj ji nič nočem, samo po dolgem času bi se spet rad slišal oziroma videl z njo. Ko nekoga poznaš toliko časa kot v tem primeru jaz, več kot 10 let, se ti ta oseba nekako zasidra v srce in ne moreš nekoga pozabiti, ki ga poznaš toliko časa…
Teden imam kar zapolnjen, hodim tudi v fitnes, družim se s kolegi, si pa še vedno najdem čas tudi za tiste, ki so mi v življenju nekaj pomenili…da bi bil nesrečno zaljubljen ne bom zanikal, da sem bil ampak kot sem že napisal z moje strani je pozabljeno, kar je bilo, prijateljstvo pa še vedno lahko ostane. In tudi če bi trenutno bil v resni zvezi, bi se še vedno pogovarjal s to punco.
Copata nikoli nisem bil in tudi nikoli ne bom, to je samo pozornost do določene osebe, ki ti je nekaj pomenila in po vsem tem kar je bilo, jaz mislim, da prijatelja sva pa vseeno še vedno lahko ali pač?
Takrat, ko je spoznala fanta pač nisem mogel sprejeti njenega prijateljstva, ker kar bi rekel bi bilo itak v jezi in bi bil lahko samo še večji problem zato sem se raje umaknil…in še enkrat povem, da res ne verjamem v prijateljstvo med moškim in žensko KO SE IZPOVEŠ ŽENSKI IN TE TA ZAVRNE, in ne na splošno prijateljstvo med moškim in žensko. Očitno ste nekateri narobe razumeli…V glavnem takrat, tega nisem mogel sprejeti, zdaj pa je minilo že veliko časa od tega. Pa saj tudi nisva bila nikoli skregana, na ta način da bi prekinila stike za vedno. Ne vem sicer kako ona zdaj gledan na vse to, ampak zato bi pa rad spet vzpostavil stik z njo in bom videl kako in kaj…če punca pač ne bo več zainteresirana za pogovor bom takoj videl in ji zaželel srečo naprej v življenju in jo se jo spominjal kot zelo okej osebo.

Od kod si fant?
[/quote]

Ne bom javno o tem od kod sem, lahko samo povem osrednja Slovenija.

Kakšen beta luzer, groza.

New Report

Close