Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu seks z novim-SMRAD

seks z novim-SMRAD

V kratkem bom verjetno seksala z novim, ki po moje ni obrezan. Sedaj me zanima kaj naredit, če mu dol smrdi, ker pač pod glavico zakisa in to je normalno ampak če je vonj obupen bom kar zbežala.Kako naj odreagiram, da bom odnesla”celo kožo”..pač da nekako elegantno zviznem. Babe, svetujte, sej se je menda že kateri zgodilo?

zmeraj so govorili da največ seksajo zmešane ženske…

Kdo pa določa kdo je zmdšan in kdo ne? Spolnost je za zmešane..zanimivo razmišljanje

Prej se dejta prekuhat, sj ti tud nucaš očiščenje.

Res ne razumem zakaj bi moral smrdeti. Milo znajo uporabljati vsi.

vidš da eni še možgane ne znajo uporabljat

Jaz bi samo sporočil, da obstaja eden z obrezanim, če katera rabi… hahahaha…


v kratkem ne seksaj in problem rešen 🙂
-v avtu imaš verjetno na špeglu uno dišečo smerekco,..
-nosna sponka proti smrčanju…..
-pronto čistilni robčki …..
-še najboljša rešitev prekuhaš, vržeš v sušilca,speglaš in po uporabi zavržeš

Kot prvo natakni na roke medicinske rokavice, kot drugo ga daj takoj v usta pa ne bo smrdelo, razen če imaš slab zadah, tega si pa itak že vajena.

Je rekla Tako se mi je gravžal da sem ga z rokavicami v usta nesla !

Pises da se bojis smradu ker ima pac cez kozo..
Pol pa pises kako bi kr celo kozo odnesla .hahaha…
Hec da novs vn padla da nne zastopim

Kakor mi je znano, v naših krajih ni tradicije obrezovanja dečkov. Saj nismo musliči ali židje. V ZDA je pogosto, da dajo majhne fantke obrezat, tudi če niso muslimani ali židje, kao iz nekih zdravstvenih razlogov in ni presenetljivo, ko kakšna ženska tam naleti na neobrezanega moškega, da se temu čudi in da ji je nenavadno.
Ampak v Evropi tradicije obrezovanje med kristjani ni. Torej, ali je avtorica seksala s samimi musliji ali židi ali pa je imela tako “srečo”, da je vedno naletela na kakšno redko izjemo v Sloveniji, obrezanega moškega?
Če moški skrbi za higieno, ne smrdi, tudi, če ni obrezan. In obratno. Čeprav bi bil moški obrezan, ampak ne bi skrbel za intimno higieno, bi smrdel.

Da ne boste mone preveč pametne, tisto je kot pri vas en konec oscane kože, tako je, če se ti gravža ga spucaj v ustih pa bo čist, da ne boste mislile tudi vaše češpe znajo včasih pri kakšni prav dišat po usmorajenih ribah, zato ni zgrešena dilema ali češpa smrdi po ribah ali riba po češpi..

Kot kaže ti nočeš seksat, ampak bi ga rada obrezala in mu vzela kožico, da bi ti pol jedla kalamare oziroma pohane lignje.
Ti baraba ti.

Tudi v Sloveniji je kar nekaj kristjanov (oz. nežidov in nekristjanov) obrezanih.
V preteklosti se je nekaj časa namreč to priporočalo kot higiensko priporočljiv poseg.

No, kasneje so le prišli k pameti in se je ta nepotreben poseg nehal izvajati, razen pri medicinskih razlogih.

Po mojem se on isto sprašuje za tebe in tvojo zakisanost tam spodaj in tam zgoraj …

Kdo te pa prosi da mu moreš nastavit.

Lepo mu ga z vlažilnimi robčki opucaj.

Ti ena butara. Zakisa???????????? Pa iz kerga planeta padate.
Če moški skrbi za higieno noben tič ne smrdi.

vzemi za čiščenje wapa in pod pritiskom očisti

Wtf je pa narobe s tabo? Voda. Milo. Čudež. Dela.

kje pa piše,da se moraš slinit po njem ?
v tvojo tamalo poscano z poscanim tičem in je !

Ni res, da nam tipom tič ne smrdi.
Tapravim tipom, kot sem jaz, tič smrdi po pezdi.

Ste prespali osnove higiene?
Moški si med umivanjem dvigne kožico z glavice in opere. Drugače se tam nabira umazanija in to seveda smrdi. Tako da je bistvo v higieni ne v obrezanosti.
Še nekomu, ki očitno naletava na ženske z vonjem po ribah. Zdrava nožnica je nevtralnega vonja. Vaginoza(bakterijsko vnetje, ki ga povzroča tudi umazan ud partnerja) pa smrdi po ribah. Evo, to je vsa skrivnost.
ps- sicer pa pred sexom ne škodi toaleta intimnih delov ;).


ne klobasaj neumnosti!
Pezda mora smrdet, drugač ni zanimiva. Smrdet mora po scavnici pa po prdenju. Zakaj pa misliš, da je Bog naredu te dve luknji skupaj?
Baba, ko se poščije, mora še prdnit pol, da prdeča sapa pezdo posuši, pol pa to da tak taprav žmoht.
Lulek mora pol pa jasno, smrdet po tej pezdi, če je bil noter.

New Report

Close