Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Želim si živeti v Švici in imeti veliko denarja

Želim si živeti v Švici in imeti veliko denarja

Ker v Švici, če nimaš veliko denarja, si ga najebal. Je pa Švica zelo lepa in urejena. Samo denar rabiš.

Se vidi, da o Svici ne ves cisto nic. Lepa je skoraj kot Slovenija, urejena tam nekje kot Slovenija, ljudje neprijazni in cudni. Z denarjem pa, kot v Nemciji je standard, kolikor vec zasluzijo, toliko visje so cene. Ugodno je samo imeti hiso ob meji in med tednom bivsti in delati v CH, za vikend pa cez mejo, tako sluzis in placujes njihove davke. To je ugodno ja, drugo pa nic drugace kot drugje. Jaz v Svico ne bi sla.

Sam toliko, oni imajo drugačno verzijo nemščine kot misliš


nemško, italjansko, francosko in retoromansko)
dve tretjini prebivalcev govorita nemščino, drugi Švicarji pa tri različne romanske jezike.

Tu so ljudje zelo prijazni. Na tramu ti odstopijo sedež, pomagajo ti, če vidijo, da nekaj iščeš, predvsem pa so vozniki zelo, zelo strpni in kolega, ki je bil v Slo. pred kratkim, je zelo šokiran nad vašo vožnjo.


nemško, italjansko, francosko in retoromansko)
dve tretjini prebivalcev govorita nemščino, drugi Švicarji pa tri različne romanske jezike.
[/quote]
Pa ima i bosanski i toga nema malo. 🙂


Jp, samo, da ti nisi bila nikoli v Švici. Ravno tako imaš vse sorte kot pri nas. 🙂 Je pa urejena državica ja i tudi kazni v prometu kot praviš, si tam ni za privoščit, zato so bolj zmerni. Za avtorico pa, ni tako lahko tam pridet in živet, niso tako naklonjeni tujcem, kot mi migantom iz musliamskih držav, ker če bi bili, bi bila Švica že davno druga Slovenija. 🙂


Jp, samo, da ti nisi bila nikoli v Švici. Ravno tako imaš vse sorte kot pri nas. 🙂 Je pa urejena državica ja i tudi kazni v prometu kot praviš, si tam ni za privoščit, zato so bolj zmerni. Za avtorico pa, ni tako lahko tam pridet in živet, niso tako naklonjeni tujcem, kot mi migantom iz musliamskih držav, ker če bi bili, bi bila Švica že davno druga Slovenija. 🙂
[/quote]

Ti boš meni govoril, kje jaz živim…

Slovenska nevoščljivost je neizmerna!
Verjamem, da ti je hudo pri taki plači, kot jo imaš. Bogi fantek.

New Report

Close