Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek E.Leclerc

E.Leclerc

Kaj kupujete redno, občasno tam?

je zame dbest!
Prej sem vso lekarniško kozmetiko kupovala drugje … zdaj pa pudre, kreme za obraz, tonike … prehranska dopolnila … v Leposani!

Pred kratkim sem z enim nakupom (vsak izdelek je bil ali 20 ali 25 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na njihovo kartico) dobila 12,50 € na kartico, wuhu 😉

Torej … Leposana 🙂

Mene zanima kdo je spojektiral tiste robnike ko se gre z juga po levi strani parkirne hiše v Mercator. Namreč 20 cm robniki (sploh na način da se pot za pešce kar naenkrat konča) so super da se človek poškoduje ko stopi v globino pa misli da stopi na ravno. Razvita mesta delajo da je robnikov čim manj (dostopnost invalidov), pri nas se očitno delajo robniki da se še zdravi ljudje poškodujejo. Pa sigurno nisem prvi, ki je spregledal.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4373, 21.08.2021 ob 18:01

Mene zanima kdo je spojektiral tiste robnike ko se gre z juga po levi strani parkirne hiše v Mercator. Namreč 20 cm robniki (sploh na način da se pot za pešce kar naenkrat konča) so super da se človek poškoduje ko stopi v globino pa misli da stopi na ravno. Razvita mesta delajo da je robnikov čim manj (dostopnost invalidov), pri nas se očitno delajo robniki da se še zdravi ljudje poškodujejo. Pa sigurno nisem prvi, ki je spregledal.

V glavnem da so nove garaže

Če bi bili nižji robniki in ne visoki kot stopnica in če človek spregleda, mu pri nižjem ne bi dobesedno vse zobe zabilo ko na ravno nogo stopi 20cm globine, pa še zraven v kolku nabije da katastrofa.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3545, 21.08.2021 ob 22:48

Če bi bili nižji robniki in ne visoki kot stopnica in če človek spregleda, mu pri nižjem ne bi dobesedno vse zobe zabilo ko na ravno nogo stopi 20cm globine, pa še zraven v kolku nabije da katastrofa.

Drži. Dvomim tudi, da bodo kaj popravljali

Tja praviloma ne hodim, ce ze, 1x letno, pa mi je vedno zal. Njihov odnos do strank je pac nekaj, cesar ne podpiram.

Tudi nic takega nimajo, kar se ne bi dobilo kje drugje.

Vcasih (5-10 let nazaj) smo bili tam pogosto, skoraj vsak teden.

Grem redko. Živim čisto na drugem koncu in mi je nekako od rok. Moram pa reči, da je ponudba zelo dobra, tudi kvaliteta je na nivoju. Tiste nove garaže so grozne.

Ni šans, da bi se gužval po tistem kaotičnem parkirnem silosu. Me ne vidijo nikoli več!

Pa tudi sicer ni neke dodane vrednosti v tisti preveliki trgovini. Vse to lahko dobiš tudi drugje, za isto ceno in hitreje, z manj potrošene energije in časa.

New Report

Close