Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Agnes krown

Agnes krown

Torej, kakšno je vaše mnenje o njej? Meni se zdi na prvi pogled ok oseba, čeprav imam občutek, da ima za sabo neko finančno zaledje da lahko dela to kar dela. Ob tem se spomnim na tisti rek: s polno ritjo je lahko srati.

In kdo je to?

…bi lahko že poguglal

Kaj takega pa točno dela, da bi po tvojem rabila imet neko finančno zaledje?

jst pa sm pogooglal in mam isto vprašanje – in kdo je to?

jst pa sm pogooglal in mam isto vprašanje – in kdo je to?
[/quote]

To je od tastarga Krowna hči.

______________________

jst pa sm pogooglal in mam isto vprašanje – in kdo je to?
[/quote]

To je od tastarga Krowna hči.
[/quote]
A bejš no?

Joj kok mate eni prevec casa v lajfu, da odpirate teme na forumu o random folku. Drugac je Agnes legendica. Rahlo kontroverzna in na trenutke mal smesna… Ampak to dela zanalasc, da zbudi pozornost in mal premika meje. Z njo imajo problem samo omejeni ljudje in ravno tem skusa mal odpret oci. Da ma pa punca sreco, da je iz druzine, ki jim verjetno financno ne gre slabo, pa tut ni neki za kar bi se mogla opravicevat 😀

Če moraš veliko in trdo delati in nimaš za mar razvajenih instagramovk, lačnih pozornosti, ki svet spreminjajo s pohajkovanjem po svetu in zeleno plavimi lasmi, si po oceni monovk omejen oz foušen oz imaš gnil lajf in moža, ki te vara. No, meni ljudje, ki so tako lačni pozornosti, da se razgrinjajo po internetu, nikoli niso potegnili.

Še vedno ne vem, niti ne vem, ali ima ali nima finančno podporo za to, kar počne, doma. No, če ga ima, je pa ona eden izmed tistih, za katero bi lahko na uč rekla, da jo imajo starši preveč radi. Nekako ne bi podpirala za takšno pojavljanje v svet.

Ljubosumje slovensko… Agnes je super punca in kot vem tudi zivi iz svojega denarja, pa tudi ce nebi…?!

Se vidi kako imajo nekateri čisto preveč časa da odpirate teme o razmeramo random ljudeh in jih nekaj obsojate in kao širite svoje mnenje…zdaj me boste vsi napadli češ “samo govorim mnenje bla bla bla, imam pravico do teha bla bla bla…”, ampak ubistvu ste po tihem ljubosumni. Punca potuje, lahko bi se reklo da je uspešna pri tako mladih letih. Meni je ona zakon…drugačna je, širi pozitivo, navdih. Je daleč od tega da bi želela pozornost in slavo…z ostalimi na socialnih omrežjih deli svoje izkušnje, kako se ona mentalo razvija, kaj jo pri sebi moti, kaj hoče izboljšat in kaj je že. Dosti ljudi se od nje lahko marsikaj nauči in si jo vzame za vzgled. Sama, pri mislim da 22ih/23ih letih, se je odpravila na Tajsko, čisto sama, z enim nahrbtnikom…jaz si pri teh letih ne bi niti upala pomislit da bi to naredila…pa verjetno večina če ne vsi med vami tudi!
Drugič se raje vprašajte kaj je vas pripeljalo do tega da pišete in odpirate teme o ljudeh ki nikomur nič nočejo in širite neko kvazi mnenje pa osebe sploh ne poznate. Ste mogoče vi nezadovoljni z vašim življenjem? Si vi želite neke spremembe?…

Čudovita oseba iz čudovite družine!
Finančno zase skrbi sama.

Tudi jaz se sprašujem od kje ji toliko denarja,
trenutno lazi nekje v aziji..študira v Amsterdamu..
Troši, hodi okol non stop,
stara pa je kok, 23 let al kolk že?
Zdej mi naj pa nekdo res razloži od kje ji tak lifestyle
oz toliko denarja da si ves tak luksuz lahko krije? ?
Ostalo me niti ne zanima.

..In ne, to ni ljubosumje če nekoga zanima,
od kje ji kup denarja da si lahko privošči tak življenjski slog.
Mene ona nasplošno ne moti samo čudim se kako je zmožna toliko trosit..
To ni možno če res nimaš močnega zaledja, tudi če sam delaš.
In vse ob študiju? Nah.

Kaj pa toliko trosi? Ni ravno ona proti konsumerizmu? Kot jo spremljam preko instagrama se vidi da je punca ubistvu skromna in samo prioritizira dobro…

gledam tole čudo božje… in se sprašujem, kako vam gre po tem lahko Nika Zorjan v nos???

New Report

Close