Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sporočam vam, da se je zgodil čudež

Sporočam vam, da se je zgodil čudež

Z gospodom župnikom je spet vse v redu! V ponedeljek je nenadoma dobil hude glavobole, ampak že včeraj so minili. Vsi farani smo intenzivno molili in zgodil se je čudež, Bog nas spet ni pustil na cedilu. Šla sem mu tudi po zdravila in skuhala kurjo župco, ampak najbolj je pomagala molitev, to je povedal tudi gospod župnik. Zato me tudi ni bilo nič sem nekaj dni, ker je bila situacija negotova in moja molitev potrebna.

Hvala tudi vsem monovcem, ki ste molili! Zdaj imamo končno spet normalne dolge maše. Zdaj moramo pa gospodu župniku še pridno darovali, da ne bo zanj več tako stresno, ko je vložil v bitkonje. On je naš vodja in ga moramo varovati, da bomo sploh lahko imeli maše pri nas, ker duhovnikov v RKC primanjkuje, ker je duhovniško življenje težko, eno samo garanje.

Majda ti si carica:)

Sem že pomislila da misliš na Vebrovo spreobrnenje !

Jaz sem samo prebivalka Božjega kraljestva.

torej si ZA, ko te fajmošter vpraša

Pa te kdaj župnik napeljuje, saj veš, da bi delala “ono”?

Pa te kdaj župnik napeljuje, saj veš, da bi delala “ono”?
[/quote]

Gospod župnik ne napeljuje nikogar k packarijam, napeljujejo pa nekateri njega, večinoma mlajše krajanke. Zadnjič ga je pa napeljeval celo mladoletni ministrant, ampak mu je gospod župnik naložil obsežno pokoro, tako da se je mladenič odrekel greha.

Pa te kdaj župnik napeljuje, saj veš, da bi delala “ono”?
[/quote]

Gospod župnik ne napeljuje nikogar k packarijam, napeljujejo pa nekateri njega, večinoma mlajše krajanke. Zadnjič ga je pa napeljeval celo mladoletni ministrant, ampak mu je gospod župnik naložil obsežno pokoro, tako da se je mladenič odrekel greha.
[/quote]

Pa mu poskušaj ti pomagati, da se bosta šla “ono”.
Nima izkušenj, pa neki status, ti pa si tako nič.
Lepo počasi ga pripravi. On je ja moski in si żeli “to”.
Saj ves kaj mislim.

Oba z gospodom župnikom ljubiva samo Jezusa, ti pa moraš nujno k spovedi, ker ti gredo packarije po glavi.

Sv.Majda, tule si dolžna še en odgovor.
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11086689

______________________

Tako, tako Majda iz leta 1948, župniku pa zdej vsak dan bistro domačo juhco narest, pa ne bo več glava bolela.

Sem odgovorila samo zate, ti si pa dolžan priti k maši in se pokloniti Jezusu. Lahko pa tudi kaj daruješ gospodu župniku, ker se zelo trudi.

Tinbumbar se kar pises bedarije? Cudez bo ko bo tebi tic odoadel in ti bo zrastla cesplja med nogami

Tvoje grde besede ne bodo nikoli preprečile mojega izkazovanja ljubezni Bogu in Cerkvi!

Ti se raje obrni vase in sebi izkazi ljubezen;in oredvsem se idreci nitranjemu konfliktu o kastni spolni orientiranosti

Spoštovana gospa Majda,
meni pa ni jasno, zakaj vdano ne molite za župnikov nov avto, namesto, da pobirate prispevke?
Molite, molite in še enkrat molite, pa se bo mogoče tudi tukaj zgodil čudež.
Bo zjutraj pred župniščem rdeč ferrari čakal vašega ljubega duhovnega vodjo…

Lepo pozdravljam vas in vašega gospoda župnika in vse farane,
Štefka

Ti nič ne grešiš?

A jaz? Ne, seveda ne gospa Majda.
Ljubi Jezus in Marija … kaj vam pride na misel …

A jaz? Ne, seveda ne gospa Majda.
Ljubi Jezus in Marija … kaj vam pride na misel …
[/quote]

se točno vidi kdo je bil ljubitelj filma Cvetje v jeseni, mislijo mestjanarji da 3x pogledajo ta film pa vse vedo o kataloški cerkvi…

Župnik že na terenu :)))
https://youtu.be/SiPiAMZwmkw

Saj molimo za avto vsak mesec. Moramo pa tudi zbirati prispevke, da Bog vidi, da si tega res želimo. Potem pa naredi čudež. Vsi popolnoma zaupamo Bogu, da se bo to kmalu zgodilo in se gospod župnik ne bo več vozil v 4 leta starem avtu, ki razpada.

Župnik že na terenu :)))
https://youtu.be/SiPiAMZwmkw
[/quote]

Gospod župnik seveda ne mara rdeče barve. Raje ima črne avtomobile in z večjim prtljažnikom, da lahko opremo za blagoslove pelje s sabo.

Saj molimo za avto vsak mesec. Moramo pa tudi zbirati prispevke, da Bog vidi, da si tega res želimo. Potem pa naredi čudež. Vsi popolnoma zaupamo Bogu, da se bo to kmalu zgodilo in se gospod župnik ne bo več vozil v 4 leta starem avtu, ki razpada.
[/quote]

Ja, Bog je vsemogočen – on vse vidi, on vse vé, greha delati se ne sme.
Me pa grozno zanima še to, kaj so to bit konji, v katere je župnik vložil.
A je to kakšna posebna pasma konjev?

Hvala in luč v srcu.

Župnik že na terenu :)))
https://youtu.be/SiPiAMZwmkw
[/quote]

Gospod župnik seveda ne mara rdeče barve. Raje ima črne avtomobile in z večjim prtljažnikom, da lahko opremo za blagoslove pelje s sabo.
[/quote]

Črna ne prinaša blagoslova.
Ali bela ali pa modra! Lahko tudi srebrna in “zlata” – kot kelih. 😉

Rdeča je kot Kristusova kri in srce! Ljubezen. :))

Saj molimo za avto vsak mesec. Moramo pa tudi zbirati prispevke, da Bog vidi, da si tega res želimo. Potem pa naredi čudež. Vsi popolnoma zaupamo Bogu, da se bo to kmalu zgodilo in se gospod župnik ne bo več vozil v 4 leta starem avtu, ki razpada.
[/quote]

Ja, Bog je vsemogočen – on vse vidi, on vse vé, greha delati se ne sme.
Me pa grozno zanima še to, kaj so to bit konji, v katere je župnik vložil.
A je to kakšna posebna pasma konjev?

Hvala in luč v srcu.
[/quote]

Jaz tudi ne vem točno, kaj so ti bit konji, neka nova zadeva. Je pa gospod župnik rekel, da jih je kupil tudi kot investicijo za nov avto. Jaz se na to ne spoznam, gospod župnik pa točno ve, kaj počne, saj ima Božjo modrost na svoji strani.

New Report

Close