Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Stopimo skupaj in zmagajmo

Stopimo skupaj in zmagajmo

V nedeljo na referendumu.
Potrudimo se in pojdimo na referendum in glasujmo PROTI zakonu, ki bo državljane 45 let odiral in jim prekop proračuna kradel pošten denar!
Kljub temu, da levičarji delajo vse, da referendum ne bi uspel, ne pošiljajo obvestil, na TV in ostalih medijih naklepno ne predvajajo soočenj za in proti, ker se bojijo izgube, pojdimo in glasujmo PROTI.
Proti temu, da se bodo levičarske podtalne politične elite napajale iz tega projekta drugi tir.
V nedeljo po kosilu vsi na referendum in obkrožimo PROTI.

Jaz bom šla že takoj po maši in seveda moj glas bo PROTI.
Ej a ste že vsi dobili volilne listke? Jaz še ne.

mene ni uspel prepričat noben od polov, zato ne grem na referendum, pika.

nova
Uredništvo priporoča

Greš lahko vseeno na referendum in oddaš neveljavno glasovnico.


Verjetno si mislila na obvestilo, ne na glasovne listke.
Tudi jaz še nisem dobila.
Snovalci in zagovorniki tega oderuškega in kradljivega zakona, računajo, da bodo s tem zmanjšali udeležbo na referendumu, ker bo veliko ljudi pozabilo na referendum in si ta dan splanirali kakšno drugo aktivnost, ker ne bodo pravi čas dobili obvestila.

Greš lahko vseeno na referendum in oddaš neveljavno glasovnico.
[/quote]

kaj s tem dosežem?

Greš lahko vseeno na referendum in oddaš neveljavno glasovnico.
[/quote]

kaj s tem dosežem?
[/quote]
dosežeš kvorum.

kaj s tem dosežem?
[/quote]
dosežeš kvorum.
[/quote]
pomagam tistim, ki so proti?
sej pravim da me niso prepričali, ne eni ne drugi.

Jaz definitivno grem na referendum in glasujem ZA.

Za. Pokradli pa nas bojo eni ali drugi.

Avtorica, prav zaradi takih, kot si ti najraje sploh ne bi šla na referendum. Kaj ti misliš, da drugi ne znamo razmišljati s svojo glavo, da rabimo nekoga, kot si ti, da nas razsvetli, kako naj glasujemo?!

Torej, mislila sem iti na referendum in sem se nagibala Proti.

Zdaj bom pa še videla.


dosežeš kvorum.
[/quote]
pomagam tistim, ki so proti?
sej pravim da me niso prepričali, ne eni ne drugi.
[/quote]

Ne bo držalo.
S svojo neudeležbo praktično glasuješ za tiste, ki so za. Torej za krajo. Ker računajo, da bodo zmagali na slabo udeležbo in s tem kvorum, ki je potreben za veljavnost izida referenduma, ne bo dosežen..

Jaz pa ravno obratno.
Jaz sicer nikoli ne hodim na volitve in ne na referendume, tokrat bom pa definitivno šla in glasovala PROTI, ker vidim, koliko so snovalci tega kradljivega zakona dejansko pokvarjeni. Računajo opeharit ljudi z neudeležbo na referendumu.

Je zmanjkalo denarja za nove avte, hiše, potovanja in druga preseravanja.. Sedaj bodo pa novo korito ustvarili prašiči nemarni. Zanimivo je da ni nobenega članka v medijih na to temo. Vse v njihovih rokah.


Točno to.
Levakom in kučanovemu forumu 21 je zmanjkalo denarja in zdaj rabijo novo kravo molznico. Našli so jo v drugem tiru.
Mediji pa vsi tiho. Da ja ne bodo ljudje seznanjeni.

Spin, po samo 0,35 evra. Gravž, da vam ne dajo več. Saj zaslužite višjo postavko za en takle spin! Ivan ruls!

Vsi trije bomo glasovali ZA.


Pa naj bo po tvoje oboji bodo kradli, vprašajva se koliko pa bodo pokradli, eni 3 miljarde, drugi 100 miljonov, ker več se pri 800 miljonih ziher ne da !


Torej si ali pri koritu in boš imel od projekta koristi, ali provociraš , ker pameten človek kraje ne podpira,ne maram pa reči da si butast in zato podpiraš krajo ker lepo izgleda in se lepo sliši kar govorijo v reklamnih spotih.

Spin, po samo 0,35 evra. Gravž, da vam ne dajo več. Saj zaslužite višjo postavko za en takle spin! Ivan ruls!
[/quote]

En rdeč mlahav in razvlečen spin imaš ti v gatah. Gravž rdeči lopovski.


pomagam tistim, ki so proti?
sej pravim da me niso prepričali, ne eni ne drugi.
[/quote]

Ne bo držalo.
S svojo neudeležbo praktično glasuješ za tiste, ki so za. Torej za krajo. Ker računajo, da bodo zmagali na slabo udeležbo in s tem kvorum, ki je potreben za veljavnost izida referenduma, ne bo dosežen..
[/quote]

Med vrsticami je pa tako da te moti da nas bojo pokradli drugi kot pa tvoja opcija…. ah dejte to vsaj malo zakamuflirat. Ker ko so bili tvoji na oblasti je bila ta trasa odlična itd pravzaprav ste jo sami postavili. sedaj pa ko se stvar počasi realizira je pa narobe to da:

1. kot izvajalec ne boste desni in se s tem posledično ne boste mogli kititi s tujim perjem.
2. ne bojo vaši pri koritu ko se bo kradlo…. in kradlo se bo pod levo ali desno opcijo.

ZA pa bom zardi tega ker dejansko je treba naredit drug tir in če se bomo takole zajebavali nas bo luka Reka prehitela… kaj pa potem?

In pa še en razlog…. največkrat pogledam kaj JJ podpira potem se pa odločim čisto kontra.
Največkrat je to tudi najbolj pametna odločitev.

Mi še danes nismo dobili obvestila o referendumu???!!!
Zakaj ne? Naj že nekdo pove ljudem, zakaj je tako!!!


Škoda , upam da se čez leta , desetletja spomniš na svojo odločitev ko bo mizern penzjon, ko bodo slabe ceste, s tem denarjem lahko namreč preplastimo VSE lokalne ceste, ko bo slabo zdravstvo, ko bo…saj ni da bi našteval, v glavnem se boš ugriznila v jezik in bila tiho ali boš morda takrat Kovačiča klela zakaj nam je porabil 3 miljone denarja za referendum, ne boš pa videla 3 miljarde izpuhtelega denarja?


To ziher nekaj janša in mahnič mutita pa cetis ne more delat…

Pa saj ga ne potrebuješ; na volišču je potreben samo osebni dokument.

New Report

Close