Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali kdo podaljša naročniško razmerje za 2 leti, ter mi kupi mobitel? plačam takoj.

Ali kdo podaljša naročniško razmerje za 2 leti, ter mi kupi mobitel? plačam takoj.

Pozdravljeni,

v kolikor kdo ne potrebuje mobitela in mu teče naročniško razmerje pri Mobitelu, mi lahko kdo vzame iPhone SE 128GB?

[email protected]

Lep pozdrav

Koliko nagrade? Koncno bo zaradi tebe nekdo vezan se 2 leti. Si zracunal?

Sem pogledala ponudbo. Če ti vzamem na dve leti, je cena 286 evrov. Trenutno novega mobitela ne rabim, ampak v dveh letih, pa ne vem, morda bom.

Če kupiš ta isti telefon preko spleta, daš zanj 400 evrov.

Da bi ti torej naredila uslugo, bi pričakovala, da boš ponudil neko finančno nagrado. Koliko torej?

nova
Uredništvo priporoča

Pa lih pri mobitelu, ko ima najdražje naročnine in najdražje telefone?

Pozdravljena,

plačam ti 54€ za uslugo, torej dam ti 340€.

Zainteresirana?

kamot, ti mi daj samo jurja evrčkov v kešu…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Kaj se nekaj delate pametne, frajercki zakompleksani. Nekaj blebetate v prazno, kot otroci ste, preveč cajta in premalo dela – posledica.
Če ne, ne odpiraj ust in ne spamaj teme.

zakaj si pa sam ne vzameš ali podaljšaš naročnine? in zakaj meniš da bi to delali zate neki neznanci iz foruma?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Zakaj? Saj bi, a sem še vezan z naročnino. Zakaj te to skrbi? Jasno sem postavil vprašanje, ne mi pametovat zakaj to, zakaj ono. Tipično slovensko v jeziku vsi pametni. Ja ali ne, preprosto!

stvar je preprosta… prekineš to naročnino, plačaš razliko in skleneš novo s tem telefonom ali greš k drugemu operaterju in skleneš naročnino s tem telefonom, ne pa okol fehtarit ljudi za nekaj kar si verjetno ne bi drznili niti njihovi najbližji…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Očitno ti oglašuješ na napačnem forumu.
To je starševski čvek in tukaj monovci čvekamo, a kapiš?

Ne ti mene pamet solit kaj naj naredim, ne vtikaj se in prihrani brihtno glavco za bolj koristne zadeve. Niti ne rabiš ocenjevati in sodit, si videt pametnejši? Tukaj gor si sam ego hranite, navadne gnide brezposelne ali pa ste priklopljeni na državni aparat. Tako da STFU dečko.

Gunar ti je lepo napisal. Njegov predlog je uporaben. Rad bi bel fensi šmensi. Ja bodi, samo je treba denar pljunit ne se pa šlepat na druge

kje si pa ti zaposlen, da si še enega telefončka ne moreš privoščit? rajši povej, da mamica noče kupit, ti bi pa imel na vsak način, tudi če bi nategnil neznano osebo da bi ti ga vzela in odplačevala oz. preplačala, da tebi ne bi bilo treba in da bi imel svojo igračko… tako da mulac, kot sem ti že napisal prekini ali na novo skleni naročnino pri drugem operaterju in se s tem jebi in odplačuj sam, drugim pa pusti da imajo naročnine zase tako kot telefone po lastnih željah ko in kadar jih bodo rabili.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Pa kaj bos z SE iPhonom? Se mal pa bo za na odpad.

Vzameš mu ga na naročnino, on ti da cash telefon plus tvoj zaslužek, in v čem je zdaj problem?
Je pa čista resnica, da Slovenci sovražijo vse kar kakorkoli diši po poslu. Po dogovoru v katerem bi morda profitirala oba. V starejših časih se še dva zadrta kmeta (slovenci – kmetje) nista znala dogovorit za prodajo krave brez tretje stranke,vmešetarja, ki ju je miril, nagovarjal in potiskal naprej proti realizaciji. Taka je naša tradicija in to je vrok za relativno gospodarsko neuspešnost Slovenije. Enostavno je tak način poslovnega negativizma sasajen globoko v vas (ne v meni ga ni).

Potem pa izvoli. Bosta sklenila posel in zaslužila. Buče ne pa posel.

Kar so za nekoga buče, so za drugega posel. Jaz nimam naročniškega razmerja.

od posla ponavadi profitirata dva, v tem primeru je tisti ki bi vzel ta telefon na naročnino na izgubi, ker bi plačeval naročnino plus telefon ki ga nima in če trenutni telefon ki ga ima crkne in ta oseba želi drug telefon mora najprej odplačat razliko cene telefona, ki ga nima in pogodbeno kazen, kar pomeni da plača veliko več kot ponuja avtor teme, tako da če bi rad posloval, kar skleni naročnino in pojdi z njim v posel.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

od posla ponavadi profitirata dva, v tem primeru je tisti ki bi vzel ta telefon na naročnino na izgubi, ker bi plačeval naročnino plus telefon ki ga nima in če trenutni telefon ki ga ima crkne in ta oseba želi drug telefon mora najprej odplačat razliko cene telefona, ki ga nima in pogodbeno kazen, kar pomeni da plača veliko več kot ponuja avtor teme, tako da če bi rad posloval, kar skleni naročnino in pojdi z njim v posel.
[/quote]

O fak no, ne moreš pisati o izgubi preden se ne postavijo številke.
Kar jaz tu razlagam je, da se pri vsakem pogodbenem (dogovornem) razmerju zasleduje lasten interes. Torej kot praviš ti:
Plačujem telefon dve leti, za to mi plačaš toliko
Obstaja riziko, da v dveh letih crkne moj telefon, ta riziko stane toliko, in prišteješ prvemu znesku.
Nagrada za izgubljeni čas, mojo dobro voljo, itd, stane toliko in prišteješ prvim dvema zneskoma.
Torej, pod črto, da ti vzamem telefon na naročnino, stane toliko in poveš znesek.
Tako preprosto je to, in ja, nič ni od tega če na vsako stvar gledaš negativno, ne pa na dogodek, ki ti lahko prinese majhen (kakor za koga) zaslužek.

seveda grem jaz lahko v “posel” z njim. Vspostavim naročniško razmerje (ki ga ne rabim), vzamem telefon (ki ga ne rabim) in ga prodam kupcu. To stane toliko in toliko. Read up.
Će kupec vidi v tem interes, lahko sledi mojim pogojem.

I rest my case

blagor ubogim v duhu, ki do novega telefona ne znajo ali morejo priti drugače kot z vezavo pri operaterju.

Najnižja naročnina pri mobitelu je 7 eur, torej mora kupec Mobitel plačati 168 eur (7 x 24 mesecev) plus akcijska cena telefona, da bo kupec na 0. Torej da mu plača 50 eur več ni noben dober biznis za kupca.

Nov v prosti prodaji stane okol jurja, ti mi daš 750 in nagrado, pa je.

Kje ti vidiš problem človek, si moten? Poišči si pomoč kar tu na med.over imaš strokovnjake in si priznaj debilnost.
Če so tebe nategovali in se sedaj kot žrtev braniš te razumem dečko.
Ne rabijo vsi nove telefone, ljudje jih imajo po 5 let, zakaj ne bi nekdo naredil uslugo proti plačilu? Tipičen slovenski sindrom žrtve imaš v sebi, razčisti s sabo.

od posla ponavadi profitirata dva, v tem primeru je tisti ki bi vzel ta telefon na naročnino na izgubi, ker bi plačeval naročnino plus telefon ki ga nima in če trenutni telefon ki ga ima crkne in ta oseba želi drug telefon mora najprej odplačat razliko cene telefona, ki ga nima in pogodbeno kazen, kar pomeni da plača veliko več kot ponuja avtor teme, tako da če bi rad posloval, kar skleni naročnino in pojdi z njim v posel.
[/quote]

O fak no, ne moreš pisati o izgubi preden se ne postavijo številke.
Kar jaz tu razlagam je, da se pri vsakem pogodbenem (dogovornem) razmerju zasleduje lasten interes. Torej kot praviš ti:
Plačujem telefon dve leti, za to mi plačaš toliko
Obstaja riziko, da v dveh letih crkne moj telefon, ta riziko stane toliko, in prišteješ prvemu znesku.
Nagrada za izgubljeni čas, mojo dobro voljo, itd, stane toliko in prišteješ prvim dvema zneskoma.
Torej, pod črto, da ti vzamem telefon na naročnino, stane toliko in poveš znesek.
Tako preprosto je to, in ja, nič ni od tega če na vsako stvar gledaš negativno, ne pa na dogodek, ki ti lahko prinese majhen (kakor za koga) zaslužek.

seveda grem jaz lahko v “posel” z njim. Vspostavim naročniško razmerje (ki ga ne rabim), vzamem telefon (ki ga ne rabim) in ga prodam kupcu. To stane toliko in toliko. Read up.
Će kupec vidi v tem interes, lahko sledi mojim pogojem.

I rest my case
[/quote]

Bravo, vsaj nekdo, ki trezno razmišlja in ne boleha za sindromom strahu.

New Report

Close