Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek košarkaši vs. nogometaši

košarkaši vs. nogometaši

Ali je še kdo opazil, kako so košarkarji preprosti in skromni fantje?

Čisto nasprotje naduvanim šminkerjem nogometašem. Če mene vprašate:
nogometaši so enostavno (perverzno) preplačani. Sramota za človeštvo.

Se popolnoma strinjam. In na koncu od naših nogometašev zaenkrat sploh še ni bilo nobenega dobička. Samo gobcanje.

sej je znano, da nogometaši niso ravno med najinteligentnejšimi ljudmi 🙂

Letošnja ekipa v košarki je naravnost fantasična – fajn so kot osebe, ne samo kot igralci. Skromni, prijazni, preprosti, pošteni, ne delajo razlik med ljudmi glede na to, od kje je kdo, kje ima korenine, kakšen jezik govori, h kateremu bogu moli (ali sploh ne).

Ne bi rekla,da je to zaradi denarja – poglejte samo zaslužke in slavo Dragića in Dončića. Komot bi bila naduvana do neba, pa nista. Upam, da taka tudi ostaneta. Pravzaprav, da ostanejo vsi taki, ker so res dober zgled.

Če bi Slovenci na tak način razmišljali, bi nam bilo dosti bolje. Naj vsak začne pri sebi.

Itak, to je več ali manj zaradi leaderja, ki se mu vsi klanjajo in, ker ima tako močen renome v svetu košarke.
Lepa primerjava v sloveniji je Kampl in Dragič, slednji je res človek in pol v pravem pomenu te besede.

pa sej to ni nek letošnji fenomen … jaz spremljam košarko že 30 let in vedno, čist vedno so košarkaši ok ljudje, inteligentni, srčni, človeški itd., kar za nogometaše ne morem rečt. Mogoče mi Oblak daje malo upanja, ampak sej veš tisto .. ena lastovka pa to 🙂

Saj košarkarji so tudi dobro plačani, a ti iz naše reprezentance so lahko vzor komurkoli. Res so preprosti in tudi ko so zmatrani in naveličani novinarjev, jim odgovarjajo.

pa sej to ni nek letošnji fenomen … jaz spremljam košarko že 30 let in vedno, čist vedno so košarkaši ok ljudje, inteligentni, srčni, človeški itd., kar za nogometaše ne morem rečt. Mogoče mi Oblak daje malo upanja, ampak sej veš tisto .. ena lastovka pa to 🙂
[/quote]

Jp, drugač je bil v 70/80 letih košarka v bistvu šport gimnazijcev in kasnej študentov. Isto razmišljam o Oblaku, čeprav, ko komentira tekme malo ustreli mimo, je pa tak preprost natur možakar.

Saj so tudi košarkarji dobro plačani. Dragić ima 5letno pogodbo za 75-80(?) milijonov dolarjev. To zate ni velika plača? Stephen Curry ima 5letno pogodbo za 200 milijonov dolarjev! Itd, itd… vsi v nba-ju imajo ogromne plače.

New Report

Close