Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mirela Lapanovic ima spet NOVEGA!

Mirela Lapanovic ima spet NOVEGA!

Milana Popovića (bogataša) bivšega od Severine…
Kdo si upa stavit, kako dolgo bosta skupaj?!!!

Tudi on je (baje) ljubezen njenega življenja, kot so to bili pred njim:Andrej, Marko, Mili….itd., itd..

Ah, ta ženska.
Res ji ni pomoči…ta bo še tragično končala!

napisala je tudi, da je ponosna Hrvatica rojena v Bosni. Lahka babura.

jst ne razumem kako lahk sami seb rečete INTELIGENTEN ČLOVEK, potem vas pa pritegne taka bedarija in vam uzame pozornost? lepo da veš kerga ma ta podn iz kergakol realityja ste ga že povlekle, zdej mi pa še povej če veš kam boš šla kej na razgovor na šiht? si pogledala kej na zavodu za prosta delovna mesta al je bolj pomembn kok se jajca sm pa tje ena wannabe zvezdnica?

pa ne se mi prosm lagat da maš šiht zdej v odgovoru. kr človek z normalnim življenjem in obveznostmi nima cajta se ukvarjat z reality “zvezdniki”. tok da ti prihranm moj naslednji odgovor pa trud, rajš mal po facebooku poglej kaj je ta Marjana al Mirela jedla za zajtrk dons, da boš preživela do 17h

Je pisalo, da ima Popović eno mlado dekle, s katero pričakuje otroka.
Kje si prebrala, da je Mirela z njim? Čudno.

..sama je povedala -na FB…video

Vse je mozno. Tud Severina ga ni vec zanimala,ko je bila noseca. Tip je pac patoloski zenskar in egoist. Tale Mirelca pa zal magnet za budale.

Vse je mozno. Tud Severina ga ni vec zanimala,ko je bila noseca. Tip je pac patoloski zenskar in egoist. Tale Mirelca pa zal magnet za budale.
[/quote]

magnet deluje tko: budala na budalo

Napaka, gre za drugega Popovića, NE od Severine!!! Gre za Dejana Popovič-a…

Napaka, gre za drugega Popovića, NE od Severine!!! Gre za Dejana Popovič-a…
[/quote]

NO ZDEJ SI BOSTE PA LAHKO ODDAHNILE MALO

Je izjavil, da mu je Mirela všeč zato,ker je zelo podobna Severini. Noben Dean ni, ampak Milan.

https://www.facebook.com/srdjan.gojkovic.75?ref=ts&fref=ts

Tale je od Mirele novi!

Ta Dejan je težak 2 milijardi evrov..

Seve mi ni všeč, ampak da bi bila Mirela podobna Sevki … ta je pa bosa.
To je Milan po moje zanalašč rekel, zato da bi ponižal Severino!
Mirela je kot transvestit.

To ni isti tip kot bivši od Severine, nooooooooooooooooooooo

Oblika obraza, nosu, pa isto frizuro ima zdaj Mirela kot Seve..aja pa usta..

Seveda sta si podobni in veliko imata skupnega – lepotne operacije, botox in silikoni.

Severina je na začetku svoje pevske kariere bila povprečna, če ne podpovprečna po videzu (sin je isti, kot Severina v mladih letih pa jo danes poglej. Čist druga ženska.
Denar in lepotne operacije iz grdih račkov naredijo lepotice, ali pa iz ženske raco.

Gre pa Mirelca spet služit denar v šov Parovi. Še dobro, da imata njena sinova dobra očeta, ker drugače bi bila že v reji.

Zakaj že, si ti tako blazno inteligentna, odprla post s tako jasnim naslovom?

prifuknjeni, da lepotico Mirelo enačite s Severino. Seve ji do gležnjev ne seže. Ta Mirelina lepota, poduhovljenost, eleganca💕💔💓💖💗💞

… Mirela je kraljica reality šovov in zvezda, ne pa Severina, … a je sploh že kdo slišal zanjo?
💄💋💅👸👠👙👛👑

Seve je Ceci podobna ratala.

lol kaj vas sploh tolk briga za njo pa s kom je? nimate svojih obveznosti nč?

Nič, pred svojim pragom smo že zjutraj pometli.

Istega dohtarja imata. Plastičnega kirurga

New Report

Close