Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mama od doncica

Mama od doncica

Zelo lepa mlada zenska, po moje nima vec kot 40, ampak oce od lukata (njen moz) je pa baje tist saso doncic, starejsi, precej debel moski, baje nekdanji kosarkas. Kako sta se ta dva nasla in pa razlika v letih mora bit po moje enih 20.

Wikipedia ti pove marsikaj, sicer ne, koliko je stara Mirjam Poterbin, a Saša Dončić od nje zagotov ni starejši 20 let, saj je rojen 14. 6. 1974 – torej je star le 43. Glej tu: https://sl.wikipedia.org/wiki/Sa{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1a_Don{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Di{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}87

Saša Dončič je letnik 74, tako da ima človek 43 let. Kakšnih 20 let razlike?

Striček Google pa najde še več: arhiv.gorenjskiglas.si/digitar/16298754_1993_66_L.pdf
Na 11. strani je omenjena Mirjam Poterbin, 19-letnica iz Ljubljane. To je bilo avgusta 1993, torej je verjetno stara toliko kot Saša – 43 let.

Mamo mamo potrbin – lastnica frizerskega salona v hotelu Union v Ljubljani, mamo hči Potrbin, ki je bivša žena Saše in mati Luke. Torej- babica, mama , sin/vnuk. Vse jasno?

Čeprav Saša Dončić res deluje precej starejši, dobrih 50 bi mu takoj dala.

Morem priznat, da sem jaz tudi mislila, da je on najmanj 55, tako po tv-ju, zdaj na popu ko ga je kazalo diatikrat. Presenecena sem, da je star 43.

Pa saj ima tastar že novo, Nikolino Dragičevič, s katero je letos dobil hčerko.

Pa tud od tamlad dončič ma lepotico.

Baje pa rad gleda za mladimi lepoticami, ampak tud jst bi mu dala nekje 50 min.

Heh, ne moreš verjet, kaj vse prebereš, recimo, od avtorice, ……kako eni nimajo pojma o življenju, noro, na podlagi česa je ona ocenila, da je tip 20 let starejši od nje, hehe..
Lej avtorica, to je tako ,res je, da si je fant nabil preveč kil, ki jih televizija še doda. Poglej njegove slike izpred 20 tih let al pa posnetke, ko je igral, pa boš vidla, da je to žensko on kar orng obdeloval s svojo kondicijo in pojavo kot tako, ki jo je imel takrat, saj to pri športnikih ni bil nikoli problem, razen pri izjemah, ki jim ni do žensk, seveda.
Ženske pa živijo kot v laborotoriju v vato zavite, saj svojo energijo racionalno uporabljajo in se ne oznojijo zastonj, edino, mogoče v savni, da bi še lepš zgledale, ko pridejo iz nje.

Kaj ta punca Anamarija od Luke Dončiča je Španka. Upam, da mu je ni mama “zrihtala”:

Ja. Mal poguglat ne gre?

Zakaj bi bila španka je pristna slovenka iz Zagorja bivša miss simpatičnosti al nekaj takega.

Španka, ja… 🙂 pristna slovenska:

https://www.rtvslo.si/zabava/druzabna-kronika/foto-srce-luke-doncica-bije-za-slovenijo-in-za-lepo-anamarijo/432675

Glede na letošnje misice bi brez problema tudi ona osvojila naziv.

Precej zmatrano, zapuščeno za svoja leta, je šlo rapidno dol pri njemu, če ga primerjaš z njo, ki je v odlični kondiciji-pa sta praktično enako stara 🙂

Poglej si ga na slikah, kakšen je bil naprimer desetletje nazaj-kot da to ni isti človek. Vizuelno deluje tudi tako, kot da ga rad cukne.

S čim in čem se eni vse obremenjujete. Avtorka daj živi svoje življenje in ne vtikaj se v druga,ker to se mi zdi res bedno!
Meni je Lukejeva mama lepotica ,enako babica. Sašo se mi zdi faca in kilogrami dol in gor me ne motijo. Lukejeva punca pa ni Španka,ampak je Slovenka.
Eni tu ste res slike!!
Rajši uživamo ob tem zgodovinskem trenutku naše košarke,ne pa da tukaj blebletate eni o videzih sorodnikov od naših evropskih prvakov!

ženske so pač veliko lepše ohranjene od moških pri istih letih, skrbijo zase, veliko bolj privlačne. Pa v tem primeru je še on bil športnik, kako je šele pri navadnih dedcih.

Lukova mama Mirjam je čedna ženska.
Lukov oče je kot razvalina – zapit, porejen, malo primitiven Balkanac.
Lukovo dekle je čedno, a oči ima tako hladno preračunljive…., meni deklica ni všeč in tole srčkanje po fejsu tudi ne, ponavadi nima dobrega konca.

Pa še analiza tekme – vsi so se odlično borili, naši so bili zgolj za odtenek boljši, kar hudo mi je bilo videti objokanega Bogdanovića…

Moje misli ikzektli! Stari Dončić je očitno kar nekaj prestal zadnja leta. Sam je nekje povedal, da je bankrotiral, se zapil, a se potem izkopal iz vsega hudega in se vrnil v normalno življenje. Vsa čast – mnogi se ne vrnejo nikoli.

Tale Anamarija mi pa res deluje ko zlata ribica: lepa za pogledat, ampak to je to. Mrzel, hladen, preračunljiv pogled, pa en kup zunanjega balasta. FB jo je poln, twitter jo je poln, vsak prdec nese gor – ja no, saj upoštevamnjena leta, ampak deluje pa cibasto so amena, avšasto, ceneno. Na nivoju 6letnic v 1. razredu.

Mirjam – si ne predstavljam, kako pustiš 13-letnika samega v Madrid. Ne vem čisto točno, ali jo zaradi tega občudujem ali bolj karam, kar pa sploh ni bistveno, saj zgleda, da je sprejela pravo odločitev.

Se mu pač pozna, da je v življenju prehodil tako nebesa kot pekel.

Ja. Mal poguglat ne gre?
[/quote]

iz Zasavja je hahaha, guglaj, ja LOL


Eh, Popay, lepo da braniš čast znucanih vitezov (vemo zakaj…), ampak moraš priznat, da jih tip kaže VSAJ 10, če ne 15 let več, kot jih dejansko ima. Zgleda kot zapit kmetavzar. Medtem pa Lukova mama ravno obratno, kaže jih precej manj in deluje precej skulirano.
Torej, čas je relativen – kakor za koga… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Tudi mama ima novega, baje njuno poročno pričo, vsaj tako se govori po kuloarjih..
Sodeč po kamerah s tribun med tekmo, pa je tastari Dončič z vsemi svojimi kilami še vedno šmeker za maminega novega starega fanta…

New Report

Close