Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, a se ful sekirate če je druga ženska lepša od vas

Ženske, a se ful sekirate če je druga ženska lepša od vas

Znano je, da ste ženske ljubosumne ena na drugo, verjetno z leti to pada ampak vseeno. Recimo, če je kolegica, prijateljica, sodelavka, sorodnica.. boljšega ali slabšega izgleda kot ve, ali to zelo vpliva na vas?

Recimo jaz kot tip se nikol ne obremenjujem kako zgledajo drugi tipi mi je čist vseen. Dajte po pravici povedat saj je anonimno.

Niti mal se ne sekiram zarad tega, ne vem zakaj bi bila ljubosumna na lepšo od mene.

Vsaka samozavestna potrdi lepšo brez slabe vesti.
Potrdi sposobno.
Vsaka od nas ima svoje najboljše sposobnosti, ki so različne od druge in se tako dopolnjujejo.
Vsaka prava ženska je vesela tako lepote, kot sposobnosti in dobrote druge, ter jo podpira.

Temu se reče sestrstvo. Zaradi tega smo ženske sposobne držati svet pokonci. Take se ne mečejo ven, ker tega ne potrebujejo. Samoumevno je, da je tako, ker tako mora biti.
Vse drugo je umetno, kič, kratkotrajno in brez vrednosti.

nova
Uredništvo priporoča

Veliko bolj me moti, če se mi zdi, da neka ženska zgleda slabše kot jaz, pa se tip ukvarja z njo. To precej bolj boli.

Moja najboljša prijateljica je bila v mladosti veliko bolj luštna od mene, ampak so nama bili všeč dejansko čisto različni tipi in nikoli se ni zgodilo, da bi se kaka moja simpatija zagledala vanjo in obratno. Res, kot bi vedeli.

Tako je! Se strinjam. A zna bit zaj.e.bano, če se ti partner zagleda vanjo :)))

Sem precej nečimrna in priznam, da se poskušam približati idealom, ki jih imam.
So pa mlajši, kot sem jaz, zato kakšnega zavidanja pri sovrstnicah ne občutim, razen pri kakšnih javno izpostavljenih osebah, za katere pa vem, kakšne posege so opravile, da so dosegle videz, kot ga imajo. Nekatere po pameti, druge so pa vse nategnjene in umetne – take mi niso ravno nek presežek.

Tako je! Se strinjam. A zna bit zaj.e.bano, če se ti partner zagleda vanjo :)))
[/quote]

Ah, v miren hlev gre veliko ovčic, lol.
Ni panike. Prej je obratno, te ženske imajo veliko občudovalcev. Nikoli niso osamljene, izolirane. Ženske s karizmo.

Ne. Moti me le, če je zaradi tega deležna več pozornosti in kakšnih bonitet.

Ne sploh ne. Jaz rada gledam lepe ljudi ne glede na spol.

Mene motijo samo tiste ženske, pri katerih vidiš, da jim je življenje osredotočeno na njihov zunanji videz. Skratka, z videzom obremenjene ženske. Ko travmira, ker se je zredila za kilogram, ko celo uro porabi za šminkanje in rihtanje ter malico je šele v službi (zaradi šminkanja prej ni utegnila), ko se muči na izjemno visokih petkah, čeprav v službenem času nikamor ne gre in je bolj ali manj ves čas v pisarni….Lepe in preproste ženske pa me ne motijo.

Se ne sekiram kako kdo izgleda in nisem ljubosumna.
Še pohvalim osebo, da je lepa in občudovanja vredna, iz srca.
Eni poleg zunanje lepote, odsevajo tudi notranjo,to je pa potem čista karizma.

To je samo tam, kjer je moški šef. 🙂 Pri šefinjah je lepota lahko velik problem.

Ne več, sem se pa, v najstniških letih.

Glede na to, da nisem več rosno mlada, je vedno več lepših od mene. Za to se niti najmanj ne sekiram. Prav tako se ne sekiram, če je kakšna bolj pametna in bolj pridna in uspešna kot jaz. Vedno bolj ugotavljam, da je vsak za nekaj.
Vsak živi svoje življenje. Bolj kot prihajam v leta, bolj se mi zdi pomembno, da je človek zdrav in zadovoljen sam s seboj, tak pač kakršen je.
Kaj pomaga eni ženski, če je še taka lepotica, če je nezadovoljna sama s seboj.

Jaz zmeraj gledam ljudi celostno. In nisem nikomur fauš. Če ima lepši nos, pa ima probleme z zanositvijo, če ima lepšo postavo, pa ne zna nobenega tujega jezika in se v službi ob obiskih iz tujine skriva vsa prestrašena… Ne poznam nikogar z idealnim življenjem. Tudi tiste najbolj razvajene bogate očetove ljubice s torbicami z znamko prej ko slej zadene življenje in se morajo spustiti na realna tla.

Sedaj, ko nisem več mlada se ne obremenjujem več. Mi pa v mladih letih ni bilo vseeno, če so se fantje ozirali za lepšimi. Počutila sem se odrinjeno.

Ampak potem bi pa lahko ženske dale nasprotno vprašanje: fantje, a ste kaj fauš, če drug moški vozi boljši avto od vas? Pa vi svojo punco peljete v Fiat, on drug pa svojo v Audi? To je zelo podobno vprašanje temu zgoraj.

Vsaki ženski ki je lepša in se ob njej počutim ogroženo pritisnem en šamar. Do sedaj sem to nartedila le z dvema. Ker sem pač lepša od večine!

Ampak a vidiš tvoj problem? Po eni strani se počutiš lepša od večine, po drugi strani pa se počutiš ogroženo. Kaj ti torej manjka? Samozavesti? Pameti? Punce, ki objavljajo svoje slike na FB vsak dan, 5 selfijev, naredijo jih pa 200 in več na dan… a mislite, da je to znak samozavesti? Ravno obratno. Hudo nesamozavestne in neprepričane vase in samo iščete, kaj je narobe… pa malo v glavo povrtajte in tam poiščite, kaj je narobe. Ker tole vas lahko pelje samo navzdol. Ko boste stare 50, bo večina lepša od vas. Kaj boste potem? Se tolažile, da “za svoja leta” dobro izgledate? Moškim je lažje in so uspešnejši v življenju, ker se ne ubadajo s tako nepomembnimi stvarmi. In za res dobrega moškega je potrebno še kaj drugega kot samo lep obraz, vsaj za kaj resnega. So pa plitki, ja, taki kot plitke ženske in taki se najbrž tudi skupaj najdejo in živijo svoje plitko življenje pred ogledalo in fotoaparatom.

To je samo tam, kjer je moški šef. 🙂 Pri šefinjah je lepota lahko velik problem.
[/quote]

se pravi, če šef žensko poseksa in ji da zaradi tega privilegije, ni problem.
Če pa je šefica ženska in noče poseksati lepotice, je pa problem? Ker mora tudi lepotica v službi začeti delati?

To je samo tam, kjer je moški šef. 🙂 Pri šefinjah je lepota lahko velik problem.
[/quote]

se pravi, če šef žensko poseksa in ji da zaradi tega privilegije, ni problem.
Če pa je šefica ženska in noče poseksati lepotice, je pa problem? Ker mora tudi lepotica v službi začeti delati?
[/quote]

Ne. Pri šefinjah se zna zgoditi, da lepotica dela, a je šefinja krivična do nje, in jo omejuje pri napredovanju. Videla sem kar nekaj takih primerov.


oprosti ampak jaz jih že štejem 50 in malo več po koledarju.. in sem še vedno lepša! tako ali tako mi pa ne bi presodili toliko, sploh pa ne rabim selfijev, facebooka in ostalih nesmislov za mlade frčafele

se pravi, če šef žensko poseksa in ji da zaradi tega privilegije, ni problem.
Če pa je šefica ženska in noče poseksati lepotice, je pa problem? Ker mora tudi lepotica v službi začeti delati?
[/quote]

Ne. Pri šefinjah se zna zgoditi, da lepotica dela, a je šefinja krivična do nje, in jo omejuje pri napredovanju. Videla sem kar nekaj takih primerov.
[/quote]
To je pa živa resnica. No mogoče ni omejeno izključno na videz, sama se nimam za neko lepotico. Sem bila pa v kolektivu najmlajša od žensk, opravljala sem vestno svoje delo in še delo dveh sodelavcev hkrati, ki sta bila lenuha vsepovsod skrta samo delala nista li pa sta bila na bolniški. A ker sem imela pozornost določenega sodelavca ki je bil šefici všeč pa je ni ”jebal” 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mi je ta skos polena pod noge metala dokler ni prišel dan ko se je lahko ona odločila ali mi bodo pogodbo podaljšali ali ne. In mi je ni. Mi sicer ni žal ker sem po tednu dni dopusta ki ga je bilo treba še izkoristit dobila boljšo in manj stresno službo v kateri sem sedaj že nekaj let. Je pa svinjsko kar je naredila. Sicer se ji je pa vrnilo… je zaposlila potem same nesposobne fantine, ki znajo samo jezik vrtet in starejše gospe ki zaradi starosti in bolezni niso bile zmožne dobro opraviti tako fizično delo, tak da je na koncu še ona letela.

Ne. Pri šefinjah se zna zgoditi, da lepotica dela, a je šefinja krivična do nje, in jo omejuje pri napredovanju. Videla sem kar nekaj takih primerov.
[/quote]
To je pa živa resnica. No mogoče ni omejeno izključno na videz, sama se nimam za neko lepotico. Sem bila pa v kolektivu najmlajša od žensk, opravljala sem vestno svoje delo in še delo dveh sodelavcev hkrati, ki sta bila lenuha vsepovsod skrta samo delala nista li pa sta bila na bolniški. A ker sem imela pozornost določenega sodelavca ki je bil šefici všeč pa je ni ”jebal” 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mi je ta skos polena pod noge metala dokler ni prišel dan ko se je lahko ona odločila ali mi bodo pogodbo podaljšali ali ne. In mi je ni. Mi sicer ni žal ker sem po tednu dni dopusta ki ga je bilo treba še izkoristit dobila boljšo in manj stresno službo v kateri sem sedaj že nekaj let. Je pa svinjsko kar je naredila. Sicer se ji je pa vrnilo… je zaposlila potem same nesposobne fantine, ki znajo samo jezik vrtet in starejše gospe ki zaradi starosti in bolezni niso bile zmožne dobro opraviti tako fizično delo, tak da je na koncu še ona letela.
[/quote]

Čisto prav ji je! 🙂

se pravi, če šef žensko poseksa in ji da zaradi tega privilegije, ni problem.
Če pa je šefica ženska in noče poseksati lepotice, je pa problem? Ker mora tudi lepotica v službi začeti delati?
[/quote]

Ne. Pri šefinjah se zna zgoditi, da lepotica dela, a je šefinja krivična do nje, in jo omejuje pri napredovanju. Videla sem kar nekaj takih primerov.
[/quote]

nobenega takega primera ne poznam, poznam pa kar nekaj takih, kjer se za napredovanje upošteva posteljne aktivnosti.

New Report

Close