Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bravo Slovenija

Bravo Slovenija

Slovenija je v polfinalu!! Toliko, kot sem se pa danes presekirala ob tekmi, pa že dolgo ne! Ampak važen je končni rezultat in JAAAA…ZMAGALI SMO!!

Jaz pa sm že mislu da bo referendum za prepoved dopustovanja na Hrvaškem ;))

Če se mi pa kateri šport gnusi, se mi pa košarka! Tolk bednega športa v zgodovini človeštva pa še zlepa ne!

nova
Uredništvo priporoča

Ej, jaz sploh nisem mogla gledat na konc 🙂
Super so bli, vsi!!!
Zdej pa še Špance.

Ampak sojenje sodnikov je bilo pa tudi neverjetno. Danes je naša ekipa igrala proti 8 nasprotnikom, 5 igralcem Latvije in 3 sodnikom.
Žalostno.

Kere orgije za glupe lumpenproletarce. Jebala vas košarka, fuzbal in podobne oslarije, da pozabljate, da rintate za minimalca. kaj imaš navijat za skorumpirano Slovenijo? Si ponosen, da lahko delaš za 600 evrov, za žret nimaš, direktorji, pomočniki, asistenti, referenti, vodje tega in onega se pa na tvoj račun v audijih vozijo?

Ne delam za 600 eur, če bi, bi zdajle že ajala in si nabirala moči za naporen delavnik. Mogoče delaš ti in si posledično tako našpičen?

Jabal tebe tvoj usrani lajf, revše zadrgnjeno!

Super za nase kosarkarje.
Groza zaradi nekaterih nasih tecnih, privoscljivih sodrzavljanov. Mater, ste grozni. Prav morate popljuvati vsak sportni uspeh. Ali ne poznam taksnih v reali ali pa se dobro skrivajo.

Res so bili neverjetni, vse cestitke fantom. Kosarka je res lep sport, poln nepredvidljivost, energicnosti, ekipnega duha, zame, ko govorimo o gledanju in spremljanju tekem, najlepsi ekipni sport. Mogoce kdo ve kje bi lahko pogledala posnetek tekme, saj sem jo vceraj zal lahko samo poslusala?

Športa ne spremljam redno, se pa zagotovo veselim vsakega uspeha. In košarka to zagotovo je. Bravo fantje. Ponosna sem na vas.

Jaz sem kar preklapljala na druge programe, ker na čase nisem mogla gledati tekme, tako je bila nervozna (ok, morda sem bila jaz nervozna). Na koncu sem pa napeto gledala. In… ni mi žal. 🙂

Kruha in iger….samo to, da se narod ne zaveda preveč, kako jih vladajoči razred tepe…no, nekateri še kruha kmalu ne bodo imeli, ampak igre pa, o to pa!

Dajte se umirit res.

Ne športni, ampak popljuvajo vsak uspeh!

Kaj pa ti spremljas? Kmetijo? Zlahtno storijo?
Mon sigurno, ampak ce si ze na Monu, spremljas se kaksno drugo igro… Poglej najptej vase in pometi pred svojim pragom!

Košarka je povsem spodoben šport. Za razliko od pokvarjencev v nogometu, kolesarstvu in atletiki. In gledati mojstre na delu ni nekaj, čemur bi se reklo “kruha in iger”. Ta rek velja predvsem za igranje politike z ljudstvom.

Košarka je povsem spodoben šport. Za razliko od pokvarjencev v nogometu, kolesarstvu in atletiki. In gledati mojstre na delu ni nekaj, čemur bi se reklo “kruha in iger”. Ta rek velja predvsem za igranje politike z ljudstvom.
[/quote]

Mojstri na delu…. Zdaj spet slovenceljni kličete vse po imenih in ljubkovalnih različicah imena, takoj , ko bodo pa izgubili, pa spet nazaj na priimke, takrat se tudi začne sumničavo šnofati, koliko je kdo kdaj zaslužil z metanjem žoge na koš…Patetika brez primere.

Aha, v košarki pa ni pokivarjencev? Joooooooooj

Kaj pa ti spremljas? Kmetijo? Zlahtno storijo?
Mon sigurno, ampak ce si ze na Monu, spremljas se kaksno drugo igro… Poglej najptej vase in pometi pred svojim pragom!
[/quote]

Ne, naštetega ne spremljam. Moraš razumeti, da tvoj nivo ni moj nivo, veš?
Zdaj pa masturbiraj dalje na “fante”.

Košarka je povsem spodoben šport. Za razliko od pokvarjencev v nogometu, kolesarstvu in atletiki. In gledati mojstre na delu ni nekaj, čemur bi se reklo “kruha in iger”. Ta rek velja predvsem za igranje politike z ljudstvom.
[/quote]

Mojstri na delu…. Zdaj spet slovenceljni kličete vse po imenih in ljubkovalnih različicah imena, takoj , ko bodo pa izgubili, pa spet nazaj na priimke, takrat se tudi začne sumničavo šnofati, koliko je kdo kdaj zaslužil z metanjem žoge na koš…Patetika brez primere.

Aha, v košarki pa ni pokivarjencev? Joooooooooj
[/quote]

Pa niti ne.

Pokvarjenci so povsod. Ampak zaslužkarstvo in doping se na košarko v tem trenutku še ne lepita toliko kot na zgoraj omenjene tri športe.

Uh ja, je bilo nekaj za naše živce … bravo vsem našim, da so grizli do konca 🙂

A je danes tud kak šport na tvju? Sam tok da vem.

Mojstri na delu…. Zdaj spet slovenceljni kličete vse po imenih in ljubkovalnih različicah imena, takoj , ko bodo pa izgubili, pa spet nazaj na priimke, takrat se tudi začne sumničavo šnofati, koliko je kdo kdaj zaslužil z metanjem žoge na koš…Patetika brez primere.

Aha, v košarki pa ni pokivarjencev? Joooooooooj
[/quote]

Pa niti ne.

Pokvarjenci so povsod. Ampak zaslužkarstvo in doping se na košarko v tem trenutku še ne lepita toliko kot na zgoraj omenjene tri športe.
[/quote]

Se slišiva oziroma bereva, ko boste slinjenje spremenili v pljuvanje.

http://www.fiba.basketball/eurobasket/2017/videos

Tule jo boš našla (ta trenutek je še ni, a naložijo vse) 🙂

Pa niti ne.

Pokvarjenci so povsod. Ampak zaslužkarstvo in doping se na košarko v tem trenutku še ne lepita toliko kot na zgoraj omenjene tri športe.
[/quote]

Se slišiva oziroma bereva, ko boste slinjenje spremenili v pljuvanje.
[/quote]

Zakaj se pa name obračaš v množini? Trenutno sem ena. 🙂

Pljuvam pa predvsem takrat, ko najprej nekdo opljuva mene in moja stališča ter vrednote. Nekako dvomim, da bi kdorkoli iz slovenske košarkarske ekipe si vzel to priložnost, da bi me opljuval. 😀

kaj pa čakalne vrste in korupcija v zdravstvu???
pa negativne bilance zdravstva, občin, šol …???
luknjaste ceste in denar od registracij avtomobilov za socialo ???
TEŠ6 korupcija??
….
aja, važn je, da imamo največjega klovna na svetu za predsednika države …

Pa saj mi zmoremo videti vse. In doživeti (na lastni riti). Tudi zmago slovenske košarkarske ekipe na EP 2017 v četrtfinalu smo videli na lastni riti (ok, jaz na lastnem boku, ker sem ob gledanju tekme ležala). 😉

New Report

Close