Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Napad psov v Črnnomlju 1 smrtna žrtev

Napad psov v Črnnomlju 1 smrtna žrtev

Na območju Črnomlja je več psov napadlo starejšo žensko. 71-letnica je nato zaradi hudih poškodb umrla v novomeški bolnišnici. Policija je na kraju dogodka, preiskava še potekA.

Popoldne se je v Mavrlnu pri Črnomlju odvila grozljiva drama. Več psov, med njimi naj bi bili tudi psi pasme pitbul, je napadlo starejšo žensko. Ta je utrpela tako hude poškodbe, da je nato v bolnišnici umrla.

“Lahko potrdim, da je ob 17.30 uri v novomeški bolnišnici za posledicami ugrizov psov umrla 71-letna ženska iz okolice Črnomlja,” je za 24ur.com povedal Robert Perc, vodja Operativno-komunikacijskega centra Policijske uprave Novo mesto.

Po naših neuradnih informacijah se je dogodek zgodil pri rejcu psov. Ta naj bi v neprimernih pogojih redil okoli 15 psov, na kar so sosedi v preteklosti inšpekcijo večkrat opozorili, so nam povedali krajani.

Policija še vedno skuša ugotoviti, koliko psov je dejansko napadlo 71-letnico. “Ni bil en sam pes. Pri tej hiši je več psov,” je pojasnil Perc. Prav tako še ni potrjeno, za katero pasmo je šlo, saj je v hiši več različnih pasem psov.

Žensko, po naših neuradnih informacijah naj bi šlo za mamo lastnika psov, so reševali mimoidoči in sosedi. Ti so tudi poklicali policijo.

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/vec-psov-pasme-pitbul-napadlo-zensko-ta-naj-bi-zaradi-poskodb-umrla.html

Policija, dežurni preiskovalni sodnik, državni tožilec in veterinarski inšpektorji so na terenu, preiskava še poteka. “Policisti dela na terenu še niso zaključili, tako da bomo jutri podali več podatkov o primeru,” je še dejal Perc.

Po naših informacijah je inšpektorica odredila odstranitev vseh psov.

Lastnik psov je žrtvin sin.Torej bo on odgovarjal.

Upam, da inšpektorji tudi. Zadeva se je vlekla dolgo, opozorila so letela iz vseh strani, zgodilo se ni nič.
Vem, za koga gre. In bi bilo čisto prav, da se objavi, kaj se je tam dogajalo. In preden bo spet kdo o psih v večstanovanjskih stavbah itd. kot v temi spodaj – nobene večstanovanjske stavbe ni bilo. To je bila farma. In to ena takih, kakršnih si niti predstavlja marsikdo ne.
Kar naj objavijo, kako je bilo tam. Skupaj z odgovorom inšpektorjev, ki so mesece in leta gledali v luft.

nova
Uredništvo priporoča

Yo, lahko ti poveš kaj več? Kaj se je dogajalo?

Eden redkih trenutkov… ampak tokrat dam pa plus yo
🙂


Ko je živel v Ljubljani je bil tvoj prijatelj?oz.dober znanec?hvalila si ga zelo

Misliš, da smem ta trenutek o podrobnostih pisat? Bom, ko bo čas za to. Še kakšno fotografijo lahko takrat dodam, če imate dovolj dobre želodce :/


Ko je živel v Ljubljani je bil tvoj prijatelj?oz.dober znanec?hvalila si ga zelo
[/quote]

Ja, sem ga poznala kar nekaj let nazaj (5+). In je bil čisto ok kot lastnik enega psa.


Ko je živel v Ljubljani je bil tvoj prijatelj?oz.dober znanec?hvalila si ga zelo
[/quote]

Ja, sem ga poznala kar nekaj let nazaj (5+). In je bil čisto ok kot lastnik enega psa.
[/quote]
Fonzija,ki ima zdaj okoli 9let.Ljubljenec tudi njegove mame.

Tipson se ni ukvarjal s pasjimi boji,le prevec psov je imel in nonstop legla.

Lastniki psov zopet na morilskem pohodu, država seveda ne ukrene nič, da bi zaščitila normalne državljane.

Nihče ni rekel, da se je ukvarjal s pasjimi boji. In število psov samo po sebi bi bilo še najmanjši problem.

Uuuu, Fonzija, ja.

Kakšna pasma pa je to, bully?

sem soseda vikendašica in sem zvedla iz prve roke, da je menda bil drogeraš, z mamo sta sicer iz lj in kupili neko hiško, da bi ona pač njega mogoče odvrnila od drog…a se je vrgel v rejo teh psov, so pa že v preteklosti ugriznili njo…..sosedje so se pritoževali, prijavljali…pa ni nihče nič ukrenil. seveda, saj je tam tudi veliko ciganov, pa tudi nič ne naredijo…..

Ne vem, zakaj taka panika? Mesojedi ljudje vsak dan grizete zrezke in salame, se delate norca iz ubogih živali, da so pač hrana, ko pa vas cucki napadejo, ste pa vsi bogi. Za njih ste tudi samo meso. Mene nič ne gane, če mesojeda mesojed raztrga. Žal bi mi bilo samo vegetarijanca.


A zato si ti vedno nekaj našpičena – ker ti manjkajo (tapravi) proteini.

A res? Kako lepoo……… jaz si vsak dan posujem VEGEto po mesku—- in se ima za VEGEtarijanko!

Njegova fb stran.

Vaš link

Vsi njegovi profili so zaprti.

hočeš reči, da tale rejec z linka fb ni lastnik psov, ki so ubili njegovo mater? Lažeš.

A boš rekla, da je več vzrediteljev te pasme v Črnomlju, ki so se z mamo preselil iz Ljubljane in imajo psa Fonzija? Resno???

Kaj naj bi bilo resno ali neresno?
Imel je več profilov, nekateri so zaprti, drugi neaktivni, tretjih mi iz razloga, da smo določeni po raznih ukrepanjih blokirani, ne odpre. Tako kot tudi vsem, ki niso “potrjeni” ne.
Katera zadeva zdaj ni jasna?

Kje lažem? Boš tudi to razložilo?

Ni jasno kar sem že prej napisala. Boš rekla, da ta fb profil ni od tipa, katerega psi so mu ubili mamo?

Sploh pa ne vem, zakaj se kurčite. Po kakšnem tednu boste na zadevo pozabili in ponovno travmirali ob naslednji katastrofi, ki ob takšnem ukrepanju inšpekcije vsekakor sledi. In pljuvali po vsakem štirinožnem cufu, ki ga boste srečali. Vas pa ob prijavah nikjer ni, niti prijavljate ne, vse je kar nekaj, konča se pri občasnih izbruhih na forumih. T.i. pasjeljubci smo še včeraj pretiravali, ko smo pisali o štepariji itn. No, tole je pa rezultat. Vključno s smrtno žrtvijo, ki se pač zasmili zaradi let očitno.

New Report

Close