Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Burek in ostala hitra prehrana v Ljubljani

Burek in ostala hitra prehrana v Ljubljani

Zanima me, če je v Ljubljani kakšna hitra prehrana ki jo držijo Slovenci, Srbi ali Hrvatje…. Albanske in Turske pekarne, me ne zanimajo. Hvala in lp

Žar pod Mcdonaldsom in Halo Leskovac na Levstikovem trgu.

[i]All men are cremated equal.[/i]

Hors burger / Hot horse

nova
Uredništvo priporoča

Mene ponavadi zanima, kje je dobro za jest, ne kdo je lastnik…


Je kar povezano. Na kebab ne grem več, odkar sem videl kako pacajo z umazanimi rokami.


Je kar povezano. Na kebab ne grem več, odkar sem videl kako pacajo z umazanimi rokami.
[/quote]

In kaj sem jaz rekla? Mene zanima dobra hrana, ne to, kdo je lastnik. Težko razumet?

Čevabdžinica Sarajevo 84 na Nazorjevi
Hallo Leskovac, Levstikov trg

Mene pa tud lastnik 🙂
Tud jaz h Albancem ne hodm jest, še sladoleda pri njih ne pojem, kaj šele kaj druzga.

Čevabdžinica Sarajevo 84 na Nazorjevi
Hallo Leskovac, Levstikov trg
[/quote]

Pa seveda Čevabžinica Bosna v Fužinah pa 10 v pol v Štepanjskem.

Čevabdžinica Sarajevo 84 na Nazorjevi
Hallo Leskovac, Levstikov trg

Koliko so pa te bejbe-študentke? tam brezvezne … zdolgočasene, neprijazne … te kr mine vse skupaj.
Velik minus ta staff.

Mene pa tud lastnik 🙂
Tud jaz h Albancem ne hodm jest, še sladoleda pri njih ne pojem, kaj šele kaj druzga.
[/quote]
Take rabimo !

Čevabdžinica Sarajevo 84 na Nazorjevi
Hallo Leskovac, Levstikov trg

Koliko so pa te bejbe-študentke? tam brezvezne … zdolgočasene, neprijazne … te kr mine vse skupaj.
Velik minus ta staff.
[/quote]

Kaj pa vem. Bila sm mislm da 2x tam, hrana je dobra, študentk pa tud nism opazovala, ker sm bila hitr postrežena.

Mene pa tud lastnik 🙂
Tud jaz h Albancem ne hodm jest, še sladoleda pri njih ne pojem, kaj šele kaj druzga.
[/quote]
Take rabimo !
[/quote]

😉

Odkar so v konkurenci v jogurtovem prelivu nasli 7 vrst sperme ne jem vec pri albancih.

Jaz še, ko sm na morju v Puli, kjer je res ful lokalov z Albanci, ZMER, če pač niso z mano v družbi domačini, ki jih poznajo, pogledam kdo je vlastnik lokala. Če je Albanc, produžim dalje 😉 pri njih, če že, edin spijm kaj, to pa je tud vse.

mlinar pekarne
spar to go -tudi ob Ljubljanici Poljanski nasip
https://www.spar.si/sl_SI/spar-znamke/spar-to-go.html
http://www.mlinar.hr/si/prodajna-mjesta/

In kaj je tu dobrega?

Ful dober avatar ob izbranem nicku. Sem se nasmejala :))

Jaz še, ko sm na morju v Puli, kjer je res ful lokalov z Albanci, ZMER, če pač niso z mano v družbi domačini, ki jih poznajo, pogledam kdo je vlastnik lokala. Če je Albanc, produžim dalje 😉 pri njih, če že, edin spijm kaj, to pa je tud vse.
[/quote]

Zakaj te pa motijo Albanci, misliš, da so bosanski in srbski kuharji kaj bolj čisti? To je vse na enakem nivoju. Fast food je pač fast food.

Dam stavit da ce naredimo analizo kebab mesa najdemo notri svasta sam mesa ne

Meso za doner kebab vsi nabavljajo pri proizvajalcu v Nemčiji, tle ga samo nataknejo na raženj in zavrtijo.

Klobasarna,Halo Pinki

Točn tko.

Moj zadnji kebab je bil, ko sem prišel tja in je šipo nekaj zagodrnjal svojemu kolegu v njihovi shqiprščini (stalno nas opravljajo in o nas grdo govorijo, ker vemo da ne razumemo. Če bi nekdo skrivaj posnel vse šipote in dal za prevesti in objavil na tv, bi ljudstvo sprožilo masovne deportacije). Potem, ko je kolegu povedal kako grozen sem, da naročam kebab in ker sem umazani slovenec, ki si ne zasluži obstoja, je kebab narezal na tako nemaren način, da sem notri našel še napol zamrznjene kose, debele do 5, 6 cm. To je meni izbilo dno, čudno kako me niso že prej iztirili gnili paradižniki in julijsko pogreta omaka z muhami in izločki.

Fuj šipoti fuj hrana

Pa spet nikogar od ultra zavednih Slovencev nič ne moti, da v uvodnem postu “držijo kiosk s hitro prehrano”?
V slovenščini namreč nič “ne držijo”.

New Report

Close